Főoldal » Meccsek » 2020. november 29.

Meccsek - 2020. november 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 29.)


4 mérkőzés
nov. 29. 14:00
FC Barcelona - Osasuna
4:0 (2:0)
nov. 29. 16:15
Getafe - Athletic Bilbao
1:1 (0:1)
nov. 29. 18:30
Celta Vigo - Granada
3:1 (1:1)
nov. 29. 21:00
Real Sociedad - Villarreal
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Southampton - Manchester United
2:3 (2:0)
nov. 29. 17:30
Chelsea - Tottenham
0:0
nov. 29. 20:15
Arsenal - Wolverhampton
1:2 (1:2)
9 mérkőzés
nov. 29. 14:30
Stevenage - Hull
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
nov. 29. 14:30
Stockport - Yeovil
3:2 (0:0)
nov. 29. 14:30
Shrewsbury - Oxford City
1:0 (0:0)
nov. 29. 14:30
Bristol Rovers - Darlington 1883
6:0 (4:0)
nov. 29. 14:30
Mansfield - Dagenham & Redbridge
2:1 (0:0)
nov. 29. 14:30
Carlisle - Doncaster
1:2 (0:2)
nov. 29. 14:30
Barnet - Milton Keynes Dons
0:1 (0:0)
nov. 29. 14:30
Wimbledon - Crawley
1:2 (1:1)
nov. 29. 15:45
Marine - Havant & Waterlooville
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 29. 14:05
Mezőkövesd - Diósgyőr
2:1 (1:0)
nov. 29. 18:45
Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 29. 12:30
Lazio - Udinese
1:3 (0:2)
nov. 29. 15:00
AC Milan - Fiorentina
2:0 (2:0)
nov. 29. 15:00
Bologna - Crotone
1:0 (1:0)
nov. 29. 18:00
Cagliari - Spezia
2:2 (0:1)
nov. 29. 20:45
Napoli - AS Roma
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 18:00
Mainz - Hoffenheim
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Debreceni EAC - Budaörs
2:3 (1:0)
nov. 29. 13:00
Soroksár - Pécsi MFC
2:2 (0:1)
nov. 29. 13:00
Szentlőrinc - Siófok
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Békéscsabai Előre - Gyirmót
0:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Győri ETO - Vasas
0:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Dorog - Kaposvár
3:0 (0:0)
nov. 29. 17:00
Nyíregyháza - Ajka
1:2 (0:1)
nov. 29. 17:00
Csákvár - Szolnoki MÁV
2:2 (1:2)
nov. 29. 17:00
Kazincbarcika - Szeged 2011
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 29. 19:30
Grand Santi - Sinnamary
0:2 (0:2)
7 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Lyon - Reims
3:0 (1:0)
nov. 29. 15:00
AS Monaco - Nimes
3:0 (1:0)
nov. 29. 15:00
Lorient - Montpellier HSC
0:1 (0:0)
nov. 29. 15:00
Metz - Brest
0:2 (0:1)
nov. 29. 15:00
Lens - Angers
1:3 (1:1)
nov. 29. 17:00
Nice - Dijon
1:3 (0:2)
nov. 29. 21:00
St. Etienne - Lille
1:1 (1:0)

5 mérkőzés
nov. 29. 12:15
Vitesse - Fortuna Sittard
2:0 (0:0)
nov. 29. 14:30
Feyenoord - Utrecht
1:1 (0:0)
nov. 29. 14:30
Groningen - Willem II
1:0 (0:0)
nov. 29. 16:45
Heracles - Alkmaar
1:2 (0:2)
nov. 29. 20:00
PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:30
FC Nürnberg - Greuther Fürth
2:3 (1:2)
nov. 29. 13:30
Heidenheim - Hamburger SV
3:2 (2:2)
nov. 29. 13:30
Hannover 96 - Holstein Kiel
0:3 (0:0)
nov. 29. 14:00
Albacete - Tenerife
0:2 (0:0)
nov. 29. 16:00
Espanyol - Zaragoza
2:0 (0:0)
nov. 29. 18:15
Mallorca - UD Logronés
4:0 (2:0)
nov. 29. 18:15
Ponferradina - Leganés
3:2 (2:2)
nov. 29. 21:00
Las Palmas - Sporting Gijón
3:2 (0:2)
nov. 29. 11:00
Paks II - Kozármisleny
2:1 (0:0)
nov. 29. 11:00
Újpest II - Taksony
0:0
nov. 29. 13:00
Monor - Dabas-Gyón
1:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Iváncsa - Budapest Honvéd II
3:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Majos - Körösladány
1:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
FC Dabas - ESMTK
1:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Dunaújváros - Szekszárd
2:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Rákosmenti KSK - Vác
1:3 (0:0)
nov. 29. 16:00
Kecskeméti TE - Ferencváros II
3:1 (0:0)

nov. 29. 11:00
Vidi II - Veszprém
1:3 (0:0)
nov. 29. 13:00
Gárdony - Érd
2:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Komárom - BKV Előre
3:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
ZTE II - Balatonfüred
3:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Nagykanizsai TE - Nagyatád
3:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Bicske - Tatabánya
0:0
nov. 29. 13:00
THSE-Szabadkikötő - Lipót
1:3 (0:0)
nov. 29. 14:00
Pápai Perutz - SC Sopron
0:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
BVSC-Zugló - Salgótarján
5:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Putnok - Balassagyarmat
0:2 (0:0)
nov. 29. 13:00
Füzesgyarmat - Kisvárda II
2:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Gyöngyös - Sajóbábony
4:2 (0:0)
nov. 29. 13:00
Jászberény - Tiszaújváros
2:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Sényő - Tiszafüred
4:2 (0:0)
nov. 29. 13:00
Hatvan - Cegléd
4:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
DVSC-DEAC - DVTK II
3:0 (0:0)
nov. 29. 16:30
Mezőkövesd II - Eger
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Nottingham Forest - Swansea
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Reggiana - Cremonese
1:1 (1:0)
nov. 29. 21:00
Cosenza 1914 - Salernitana
0:1 (0:0)
nov. 29. 16:00
Gil Vicente - Rio Ave
2:0 (1:0)
nov. 29. 16:00
Portimonense - Nacional
1:0 (0:0)
nov. 29. 18:30
Boavista Porto - Belenenses
0:0
nov. 29. 21:00
Braga - Farense
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 29. 10:00
FK Ural - PFC Sochi
1:0 (0:0)
nov. 29. 12:00
Ufa - FK Tambov
4:0 (2:0)
nov. 29. 14:30
Rubin Kazan - CSKA Moszkva
1:0 (0:0)
nov. 29. 17:00
Szpartak Moszkva - Rotor Volgograd
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 29. 11:15
Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
1:5 (1:1)
nov. 29. 12:30
Husana Husi - Alb-Negru
2:8 (1:5)
nov. 29. 16:30
Voluntari - Gaz Metan Medias
0:6 (0:1)
nov. 29. 19:30
CSMS Iasi - CFR Cluj
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 29. 11:30
Erzurum BB - Antalyaspor
2:2 (1:0)
nov. 29. 14:00
Alanyaspor - Konyaspor
1:0 (1:0)
nov. 29. 14:00
Kasimpasa - Genclerbirligi
2:0 (2:0)
nov. 29. 17:00
Fenerbahce - Besiktas
3:4 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 29. 13:30
Mechelen - Beerschot-Wilrijk
2:3 (2:1)
nov. 29. 16:00
Gent - Zulte-Waregem
0:3 (0:2)
nov. 29. 20:45
Kortrijk - KV Oostende
3:1 (1:1)

1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Celtic - Ross County
0:2 (0:1)
nov. 29. 18:00
Falkirk - Rangers FC
0:4 (0:3)
3 mérkőzés
nov. 29. 14:30
LASK Linz - Altach
3:0 (0:0)
nov. 29. 14:30
Wolfsberger - Ried
1:1 (0:0)
nov. 29. 17:00
Rapid Wien - Austria Wien
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Minai - Zorya Lugansk
0:3 (0:0)
nov. 29. 16:00
Kolos Kovalivka - Desna
1:1 (1:1)
nov. 29. 18:30
Inhulets - Olimpik Donetsk
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Duisburg - Dynamo Dresden
0:3 (0:1)
nov. 29. 14:00
Saarbrücken - Kaiserslautern
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 16:00
Lausanne - BSC Young Boys
0:3 (0:1)
nov. 29. 16:00
Lugano - Basel
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 29. 14:00
Panathinaikosz - Panaitolikos
2:1 (2:0)
nov. 29. 16:00
OFI Heraklion - PAS Giannina
2:1 (1:1)
nov. 29. 16:15
Lamia - PAOK Saloniki
0:2 (0:1)
nov. 29. 18:30
Asteras Tripolis - AEK Athen
1:2 (1:1)
nov. 29. 11:30
Villarreal II - Valencia II
1:1 (0:0)
nov. 29. 11:30
Orihuela - Pena Deportiva
1:0 (0:0)
nov. 29. 12:00
Badalona - Espanyol II
0:1 (0:1)
nov. 29. 12:00
Gimnastic - L'Hospitalet
5:0 (1:0)
nov. 29. 12:00
UD Ibiza - Hércules
1:0 (0:0)
nov. 29. 12:00
Levante II - Atzeneta
3:1 (2:1)
nov. 29. 17:30
La Nucía - Alcoyano
0:0
nov. 29. 18:00
Barcelona II - Lleida Esportiu
2:1 (1:0)
nov. 29. 18:00
Cornella - Llagostera
0:0

11 mérkőzés
nov. 29. 11:00
Yenisey - Tekstilshchik
1:0 (1:0)
nov. 29. 12:00
Gazovik Orenburg - Sovjetov
2:1 (1:0)
nov. 29. 12:00
Szpartak Moszkva II - Irtysh Omsk
1:2 (0:1)
nov. 29. 12:00
Krasnodar II - Akron
1:1 (0:0)
nov. 29. 12:00
Veles - Shinnik
4:2 (1:1)
nov. 29. 13:00
Chertanovo Moszkva - Neftekhimik
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Volgar Astrakhan - Chayka
2:1 (1:0)
nov. 29. 14:00
Dinamo Bryansk - Tomsk
1:0 (1:0)
nov. 29. 14:00
Fakel - SKA-Energia Khabarovsk
3:0 (3:0)
4 mérkőzés
nov. 29. 01:30
Godoy Cruz - Banfield
0:0
nov. 29. 01:30
Rosario Central - River Plate
0:2 (0:1)
nov. 29. 23:20
Boca Juniors - Newell's Old Boys
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 29. 21:00
Orlando City - New England
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Rakow Czestochowa - Warta Poznan
1:0 (0:0)
nov. 29. 17:30
Legia Warszawa - Piast Gliwice
2:2 (1:1)
nov. 29. 15:00
Fano - Virtus Verona
1:2 (1:0)
nov. 29. 15:00
Südtirol - Perugia
1:1 (1:1)
nov. 29. 15:00
Gubbio - Feralpisalo
1:1 (1:0)
nov. 29. 15:00
Sambenedettese - Legnano
1:1 (0:1)
nov. 29. 17:30
Cesena - Modena
0:0
nov. 29. 17:30
Padova - Vis Pesaro
5:3 (3:1)
nov. 29. 17:30
Carpi - Triestina
2:2 (1:1)
nov. 29. 17:30
Mantova - Ravenna
2:1 (0:1)
nov. 29. 17:30
Fermana - Matelica
1:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 29. 15:00
Palermo - Monopoli
3:0 (2:0)
nov. 29. 15:00
Bari - Catanzaro
1:0 (0:0)
nov. 29. 15:00
Viterbese Castrense - Foggia
0:1 (0:0)
nov. 29. 15:00
Virtus Francavilla - Teramo
1:1 (1:1)
nov. 29. 17:30
Avellino - Catania
1:2 (0:0)
nov. 29. 17:30
Juve Stabia - Paganese
1:1 (1:1)
nov. 29. 17:30
Cavese - Casertana
0:1 (0:0)
nov. 29. 17:30
Bisceglie - Potenza
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 29. 14:00
Trencín - Sered
1:0 (1:0)
nov. 29. 15:00
FK Senica - Slovan Bratislava
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 29. 17:05
Rijeka - Osijek
1:1 (0:0)
nov. 29. 12:00
Lealtad - Real Oviedo II
0:0
nov. 29. 12:00
Covadonga - Sporting Gijón II
2:0 (1:0)
nov. 29. 12:00
Coruxo - Guijuelo
2:1 (2:1)
nov. 29. 17:00
Salamanca CF UDS - Celta Vigo II
0:3 (0:1)
nov. 29. 17:00
Marino de Luanco - Union Langreo
1:0 (1:0)
nov. 29. 17:30
Leonesa - Burgos
1:1 (0:0)
nov. 29. 19:00
Deportivo La Coruna - Racing Ferrol
1:0 (1:0)
nov. 29. 12:15
Eindhoven - De Graafschap
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 29. 14:00
Horsens - Vejle Boldklub
3:1 (2:0)
nov. 29. 16:00
SonderjyskE - FC Kobenhavn
1:3 (0:2)
nov. 29. 18:00
Nordsjaelland - Aarhus
3:1 (2:1)

Alakformáló masszázskrém
6 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Cukaricki - Napredak
3:0 (0:0)
nov. 29. 15:00
Vozdovac - FK Mladost Lucani
3:2 (2:1)
nov. 29. 15:00
Metalac - Zlatibor Cajetina
2:0 (1:0)
nov. 29. 17:00
Backa Topola - Partizan
0:4 (0:1)
nov. 29. 19:00
Crvena Zvezda - Rad Belgrád
3:0 (2:0)
6 mérkőzés
nov. 29. 14:30
Helsingborg - Falkenberg
0:0
nov. 29. 14:30
Östersunds - IFK Göteborg
0:4 (0:2)
nov. 29. 14:30
Varberg - Malmö FF
3:2 (1:0)
nov. 29. 17:30
Mjällby - Djurgarden
2:1 (1:0)
nov. 29. 17:30
Sirius - Elfsborg
1:1 (1:0)
nov. 29. 17:30
Häcken - Örebro
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 16:00
Teplice - Sparta Praha
0:1 (0:0)
nov. 29. 18:30
Slavia Praha - Zbrojovka Brno
1:1 (0:0)
nov. 29. 01:00
Guarani - Chapecoense
2:0 (2:0)
nov. 29. 01:00
Juventude - Náutico
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 29. 18:00
Molde - Haugesund
3:1 (2:1)
nov. 29. 18:00
Bodo/Glimt - Rosenborg
5:1 (2:0)
nov. 29. 18:00
Kristiansund - Stromsgodset
2:1 (0:1)
nov. 29. 18:00
Mjondalen - Stabaek
0:1 (0:1)
nov. 29. 20:00
Valerenga - Sarpsborg 08
1:1 (0:1)

nov. 29. 12:30
Olbia - Juventus II
2:1 (1:0)
nov. 29. 15:00
Novara - AlbinoLeffe
0:0
nov. 29. 15:00
Alessandria - Pro Vercelli
2:1 (1:0)
nov. 29. 15:00
Giana Erminio - Carrarese
1:2 (0:0)
nov. 29. 15:00
Pro Sesto - Lecco
1:0 (0:0)
nov. 29. 17:30
Livorno - Pontedera
0:0
nov. 29. 17:30
Pistoiese - Lucchese
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
2:0 (2:0)
nov. 29. 20:05
Athlone - Dundalk
0:11 (0:6)
nov. 29. 12:15
Académica - Covilha
2:1 (2:0)
nov. 29. 15:00
Estoril - Vizela
2:2 (1:0)
nov. 29. 16:00
Arouca - FC Porto II
2:3 (1:3)
5 mérkőzés
nov. 29. 13:45
Laci - Apolonia Fier
6:1 (2:1)
nov. 29. 13:45
Kastrioti - KF Tiranë
1:1 (1:1)
nov. 29. 16:45
Partizani Tirana - Skenderbeu
4:0 (3:0)
nov. 29. 16:45
Vllaznia - Kukësi
2:4 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Paphos FC - Doxa Katokopia
2:0 (0:0)
nov. 29. 17:30
Apollon Limassol - AEL Limassol
1:2 (0:1)
nov. 29. 11:30
Portugalete - Laredo
0:1 (0:1)
nov. 29. 12:00
Ejea - SD Logronés
0:0
nov. 29. 12:00
Tudelano - Mutilvera
1:3 (1:1)
nov. 29. 16:30
Calahorra - Tarazona
1:1 (0:1)
nov. 29. 17:00
Arenas de Getxo - Real Sociedad II
1:1 (1:0)
nov. 29. 17:00
Haro Deportivo - Ebro
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 29. 06:00
Shimizu - Shonan Bellmare
1:1 (0:0)
nov. 29. 07:00
Cerezo Osaka - Yokohama FC
1:0 (0:0)
nov. 29. 09:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Ludogorets - Botev Vratsa
2:1 (2:1)
nov. 29. 18:00
CSKA Szófia - CSKA 1948 Sofia
2:0 (1:0)
nov. 29. 16:00
Lommel - RWDM
4:0 (1:0)
nov. 29. 12:40
Widzew Lódz - Arka Gdynia
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 29. 02:00
Club León - Puebla
2:0 (2:0)
nov. 29. 04:06
CF América - Club Guadalajara
1:2 (0:1)
nov. 29. 19:00
UNAM Pumas - Pachuca
0:0
nov. 29. 14:30
Norrby - Dalkurd
2:0 (1:0)
nov. 29. 17:30
Brage - AFC Eskilstuna
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Radnik Bijeljina - Krupa na Vrbasu
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 29. 13:15
Bravo - Celje
2:1 (1:1)
nov. 29. 15:15
Aluminij - ND Gorica
2:1 (1:1)
nov. 29. 17:15
Domzale - Olimpija Ljubljana
3:1 (2:0)

nov. 29. 11:30
Bandirmaspor - Balikesirspor
1:0 (0:0)
nov. 29. 11:30
Keciörengücü - Adana Demirspor
1:0 (1:0)
nov. 29. 14:00
Eskisehirspor - Altinordu
0:2 (0:1)
nov. 29. 17:00
Samsunspor - Tuzlaspor
2:0 (1:0)
nov. 29. 12:00
Talavera - Badajoz
0:3 (0:0)
nov. 29. 12:00
Melilla - Socuéllamos
1:2 (1:0)
nov. 29. 12:00
Navalcarnero - Atlético Baleares
3:3 (0:1)
nov. 29. 12:00
S.S. Reyes - Las Rozas
3:1 (1:1)
nov. 29. 12:00
Villarrobledo - Villarrubia
1:2 (1:1)
nov. 29. 12:00
Poblense - Real Madrid II
2:2 (1:0)
nov. 29. 17:00
Villanovense - Extremadura
2:1 (2:0)
nov. 29. 17:00
Mérida AD - Don Benito
0:0
13 mérkőzés
nov. 29. 15:00
PWD - Kaizer Chiefs
0:1 (0:0)
nov. 29. 15:00
Bantu - Nkana
0:1 (0:1)
nov. 29. 15:30
Otoho d'Oyo - Al Merreikh
1:1 (0:0)
nov. 29. 15:30
Akonangui - Petro de Luanda
0:1 (0:1)
nov. 29. 16:00
Plateau United - Simba
0:1 (0:0)
nov. 29. 17:00
SONIDEP - Mogadishu City
2:0 (0:0)
nov. 29. 17:00
Nouadhibou - Asante Kotoko
1:1 (1:1)
nov. 29. 17:00
Rahimo - Enyimba
0:1 (0:0)
nov. 29. 17:00
Racing d'Abidjan - ASKO de Kara
1:0 (1:0)
nov. 29. 17:00
Belouizdad - Al-Nasr
2:0 (1:0)
nov. 29. 17:30
Ashanti GB - Stade Malien Bamako
1:2 (0:2)
nov. 29. 17:30
Armed Forces - Teungueth
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
nov. 29. 11:00
Kesla - Sabah FK
1:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Sabail - Karabakh
1:1 (0:0)
nov. 29. 12:00
Granada II - Betis II
0:0
nov. 29. 12:00
Linense - Las Palmas II
0:0
nov. 29. 12:00
UCAM Murcia - Lorca Deportiva
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
CD Marino - Atletico Sanluqueno
0:1 (0:1)
nov. 29. 13:00
Tamaraceite - Cádiz II
1:0 (0:0)
nov. 29. 17:00
Linares Deportivo - Córdoba
2:0 (1:0)
nov. 29. 17:00
Yeclano - Real Murcia
1:2 (0:0)
nov. 29. 17:30
Sevilla Atlético - El Ejido
1:1 (0:0)
nov. 29. 18:00
Marbella - Huelva
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 12:00
Paide - Flora Tallinn
1:7 (1:2)
nov. 29. 14:00
Nőmme Kalju - FCI Levadia
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 29. 16:00
Runavik - HB Torshavn
1:3 (0:0)
nov. 29. 13:00
Ngazi Club - NAPSA Stars
1:5 (0:0)
nov. 29. 14:00
Maniema Union - Bloemfontein
0:2 (0:0)
nov. 29. 14:30
Orapa United - AS Kigali
2:1 (0:0)
nov. 29. 16:00
Ashanti Gold - Salitas
0:0
nov. 29. 16:30
Unisport - Cotonsport
0:2 (0:1)
nov. 29. 17:00
Yeelen Olympique - USGN
0:1 (0:0)

nov. 29. 00:30
Jorge Wilstermann - Royal Pari
2:3 (2:2)
nov. 29. 13:15
Al Taawoun - Al Ittifaq
1:1 (1:1)
nov. 29. 16:10
Al Wehda - Al Baten
3:2 (1:1)
nov. 29. 17:40
Al Ahli Jeddah - Al Faisaly
2:1 (1:0)
nov. 29. 23:30
Santa Fe - Deportivo Pasto
2:0 (2:0)
nov. 29. 05:00
Ryukyu - Tokyo Verdy
4:0 (2:0)
nov. 29. 06:00
Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
nov. 29. 06:00
JEF United - Jubilo Iwata
1:2 (0:2)
nov. 29. 06:00
Ehime - Mito Hollyhock
2:1 (1:1)
nov. 29. 08:00
Tochigi - Renofa Yamaguchi
2:0 (0:0)
nov. 29. 08:00
Machida Zelvia - Thespa Kusatsu
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 29. 15:00
Hobro - Hvidovre
3:4 (1:3)
7 mérkőzés
nov. 29. 10:00
Buxoro - Mash'al Mubarek
1:3 (0:0)
nov. 29. 10:00
Metalourg - Surkhon
1:0 (0:0)
nov. 29. 10:00
Sogdiana - Qizilqum
1:1 (0:0)
nov. 29. 10:00
Andijan - Kokand-1912
0:1 (0:0)
nov. 29. 10:30
Navbahor - AGMK
0:0
nov. 29. 10:30
Bunyodkor - Nasaf Qarshi
0:1 (0:1)
nov. 29. 12:15
Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
nov. 29. 08:35
Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu
6:1 (3:0)
1 mérkőzés
nov. 29. 15:30
Penybont - Cefn Druids
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 29. 13:00
Belasica - Rabotnicki
2:2 (1:2)
nov. 29. 13:00
Renova - Borec
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:00
Struga - Shkendija
1:1 (1:0)
nov. 29. 13:00
Pelister - Sileks Kratovo
1:2 (0:2)
nov. 29. 01:15
Libertad - 12 de Octubre
3:0 (1:0)
nov. 29. 22:30
Cerro Porteno - General Díaz
3:1 (0:0)
nov. 29. 13:00
Sutjeska Niksic - Decic
1:1 (0:1)
nov. 29. 13:00
Titograd Podgorica - Jezero
1:0 (0:0)
nov. 29. 14:00
FK Podgorica - Zeta
0:1 (0:0)
nov. 29. 14:00
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
1:0 (0:0)
nov. 29. 13:30
Bijelo Brdo - Inter Zapresic
1:0 (1:0)
nov. 29. 13:30
Dinamo Zágráb II - Kustosija
1:1 (1:0)
nov. 29. 00:00
Ialysos - Santorini 2020
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Asteras Vlachioti - Niki Volos
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Veria - Almopos
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Olympiakos Volos - Apollon Pontou
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Egaleo AO Athens - Aspropyrgos Enosis
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Rodos - Kalamata
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Episkopi - Kallithea
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Thesprotos - Triglia
elhalasztva
nov. 29. 00:00
Kavala - Pierikos
elhalasztva
nov. 29. 00:00
AEP Kozani - Panserraikos
elhalasztva

3 mérkőzés
nov. 29. 12:00
Dinamo-Auto - Dacia-Buiucani
1:1 (0:0)
nov. 29. 12:00
Floresti - Petrocub
0:1 (0:1)
nov. 29. 15:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 29. 14:00
Balzan - Senglea Athletic
1:1 (0:0)
nov. 29. 18:15
Tarxien Rainbows - Valletta
3:1 (1:0)
nov. 29. 18:15
Floriana - Mosta
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 29. 11:30
Jelgava - Liepaja
0:7 (0:3)
nov. 29. 11:30
BFC Daugavpils - Spartaks Jürmala
1:3 (1:1)
nov. 29. 11:30
Tukums 2000 - Rigas FS
0:2 (0:1)
nov. 29. 11:30
Riga - Ventspils
0:3 (0:0)
nov. 29. 11:30
FS METTA/LU Riga - Valmieras
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 29. 11:00
FC Santa Coloma - Engordany
2:2 (0:0)
nov. 29. 14:30
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia
3:1 (2:1)
nov. 29. 18:00
Carroi - Penya Encarnada
0:3*
nov. 29. 13:00
Feronikeli - Trepca'89
2:0 (0:0)
nov. 29. 13:30
Gjilani - Drita Gijlan
2:3 (0:0)
nov. 29. 08:00
Kitchee - Happy Valley
1:1 (0:1)
nov. 29. 10:30
Warriors - Eastern
2:3 (2:2)
nov. 29. 00:15
Vida - Real de Minas
3:1 (2:1)
nov. 29. 23:00
CD Olimpia - Honduras Progreso
5:0 (4:0)
nov. 29. 07:00
Suwon City - Gyeongnam
1:1 (0:1)
nov. 29. 08:00
Peninsula Power - Brisbane Roar
1:7 (1:4)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
397
37 (9%)
138 (35%)
461
   Xxy
365
39 (11%)
133 (36%)
461
397
38 (10%)
134 (34%)
458
357
35 (10%)
139 (39%)
453
387
39 (10%)
126 (33%)
447
398
44 (11%)
111 (28%)
442
397
44 (11%)
110 (28%)
440
   Miki69
380
40 (11%)
120 (32%)
440
397
35 (9%)
129 (32%)
433
398
37 (9%)
123 (31%)
431

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont