Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Levante II - Atzeneta

Levante II - Atzeneta 3:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 20-án is volt Atzeneta - Levante II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de Bunol - Campo 1 (Bunol)

Joan Monterde ('1, 1-0), Mario Soberón ('8, 2-0), Javier García ('35, 2-1), Edgar Sevikyan ('59, 3-1)

Levante II győzelem:
25 tipp (65%)
7 tipp (18%)
Atzeneta győzelem:
6 tipp (15%)

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Atzeneta győzelem
Az elmúlt fél évben a Levante II egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Levante II 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben kétszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía vagy az UD Ibiza. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza vagy a Hércules. Az Atzeneta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Levante II 1886., Atzeneta 9776. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Levante II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.