Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Melilla - Socuéllamos

Melilla - Socuéllamos 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Socuéllamos - Melilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 12:00
Helyszín: Estadio Álvarez Claro (Melilla)

Melilla győzelem:
37 tipp (97%)
Socuéllamos győzelem:

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Socuéllamos győzelem
Az elmúlt fél évben a Melilla kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Socuéllamos egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Melilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Socuéllamos pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Melilla jobban szerepelt.

Melilla 1139., Socuéllamos 2353. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Melilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.