Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Talavera - Badajoz

Talavera - Badajoz 0:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 2-án is volt Talavera - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 12:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

• A Badajoz az utolsó hat mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már nyolc mérkőzés óta tart. Utoljára a Huelva ellen szenvedtek vereséget 2020. szeptember 30-án.

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Badajoz győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Talavera stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Talavera csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Talavera egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Badajoz egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Badajoz az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Badajoz pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Badajoz szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Melilla. A Badajoz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huelva. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Talavera 1738., Badajoz 1609. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Badajoz jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Badajoz nyeri ezt a találkozót.