Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Linares Deportivo - Córdoba

Linares Deportivo - Córdoba 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 3-án is volt Linares Deportivo - Córdoba mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Linarejos (Linares)

Hugo Díaz ('16, 1-0), Marc Mas ('66, 11-esből, 2-0)

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Córdoba utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Córdoba győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Córdoba csapatának kedvez (2:1). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Linares Deportivo egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Córdoba az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linares Deportivo 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Córdoba szerepelt jobban.

Linares Deportivo 2354., Córdoba 340. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Córdoba nyeri ezt a találkozót.