Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Linense - Las Palmas II

Linense - Las Palmas II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Las Palmas II - Linense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción (La Línea de la Concepción)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Linense utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen
2020. nov. 22. 12:00