Főoldal » Meccsek » 2020. november 28.

Meccsek - 2020. november 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 28.)


4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Elche - Cádiz
1:1 (1:0)
nov. 28. 16:15
Valencia - Atlético Madrid
0:1 (0:0)
nov. 28. 18:30
Huesca - Sevilla
0:1 (0:0)
nov. 28. 21:00
Real Madrid - Alavés
1:2 (0:1)
9 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Morecambe - Solihull Moors
4:2 (0:0)
nov. 28. 14:00
Gillingham - Exeter
2:3 (1:3)
nov. 28. 14:00
Newport - Salford
3:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Harrogate Town - Blackpool
0:4 (0:0)
nov. 28. 16:00
Portsmouth - King's Lynn
6:1 (2:0)
nov. 28. 16:00
Plymouth - Lincoln City
2:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Bradford - Oldham
1:2 (1:1)
nov. 28. 16:00
Cheltenham - Crewe
2:1 (0:0)
nov. 28. 18:30
Peterborough - Chorley
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Brighton & Hove Albion - Liverpool
1:1 (0:0)
nov. 28. 16:00
Manchester City - Burnley
5:0 (3:0)
nov. 28. 18:30
Everton - Leeds United
0:1 (0:0)
nov. 28. 21:00
West Bromwich - Sheffield United
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 14:45
Kisvárda - Budafok
0:0
nov. 28. 17:00
Fehérvár - ZTE
2:0 (2:0)
nov. 28. 19:30
Ferencváros - MTK
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Sassuolo - Inter
0:3 (0:2)
nov. 28. 18:00
Benevento - Juventus
1:1 (1:1)
nov. 28. 20:45
Atalanta - Hellas Verona
0:2 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 28. 15:30
VfB Stuttgart - Bayern München
1:3 (1:2)
nov. 28. 15:30
Borussia Dortmund - 1. FC Köln
1:2 (0:1)
nov. 28. 15:30
Union Berlin - Eintracht Frankfurt
3:3 (2:2)
nov. 28. 15:30
RB Leipzig - Arminia Bielefeld
2:1 (1:0)
nov. 28. 15:30
Augsburg - Freiburg
1:1 (0:0)
nov. 28. 18:30
Mönchengladbach - Schalke 04
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Olympique Marseille - Nantes
3:1 (2:0)
nov. 28. 21:00
Paris St. Germain - Bordeaux
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 18:45
FC Emmen - Ajax
0:5 (0:3)
nov. 28. 20:00
Den Haag - Heerenveen
1:1 (1:1)
nov. 28. 21:00
Venlo - Zwolle
2:2 (1:1)

nov. 28. 13:00
Karlsruhe - Paderborn
1:0 (1:0)
nov. 28. 13:00
Sandhausen - Aue
1:4 (1:2)
nov. 28. 13:00
Regensburg - Würzburger Kickers
2:1 (0:0)
nov. 28. 16:00
Sabadell - Fuenlabrada
1:2 (1:1)
nov. 28. 20:30
Mirandés - Castellón
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Reading - Bristol City
3:1 (0:0)
nov. 28. 16:00
Watford - Preston
4:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Huddersfield - Middlesbrough
3:2 (2:1)
nov. 28. 16:00
Birmingham - Millwall
0:0
nov. 28. 16:00
Norwich - Coventry
1:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Rotherham - Bournemouth
2:2 (1:1)
nov. 28. 16:00
Blackburn Rovers - Barnsley
2:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Derby - Wycombe
1:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Cardiff - Luton
4:0 (2:0)
6 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Brescia - Frosinone
1:2 (1:1)
nov. 28. 14:00
Pisa - Cittadella
1:4 (0:2)
nov. 28. 14:00
Pescara - Pordenone
0:2 (0:1)
nov. 28. 14:00
Empoli - Vicenza
2:2 (0:1)
nov. 28. 14:00
Venezia - Ascoli
2:1 (0:1)
nov. 28. 16:00
Monza - Reggina
1:0 (0:0)

nov. 28. 19:00
Santa Clara - FC Porto
0:1 (0:1)
nov. 28. 21:30
Sporting CP - Moreirense
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:30
Khimki - FK Krasnodar
1:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
FK Rostov - Dinamo Moszkva
4:1 (1:0)
nov. 28. 15:00
Toulouse - Chamois Niortais
2:1 (1:1)
nov. 28. 15:00
Grenoble - Paris FC
0:0
nov. 28. 19:00
Ajaccio - Chambly
0:0
nov. 28. 19:00
Auxerre - Valenciennes
1:1 (1:1)
nov. 28. 19:00
Clermont - Nancy
2:0 (1:0)
nov. 28. 19:00
Troyes - Amiens SC
2:1 (2:0)
nov. 28. 19:00
Sochaux - Le Havre
4:0 (3:0)
nov. 28. 19:00
Rodez - Guingamp
1:1 (1:0)
nov. 28. 19:00
Caen - Chateauroux
1:1 (0:0)
nov. 28. 19:00
Dunkerque - Pau
2:2 (2:1)
8 mérkőzés
nov. 28. 10:00
Vointa Turnu Magurele - Sepsi
1:0 (0:0)
nov. 28. 11:00
Sanmartin - Dunarea Calarasi
0:1 (0:0)
nov. 28. 12:15
U Craiova 1948 - ASU Poli
1:3 (1:1)
nov. 28. 12:30
SSC Farul - Academica Clinceni
2:1 (1:0)
nov. 28. 12:30
Concordia Chiajna - Botosani
0:2 (0:0)
nov. 28. 12:30
Sirineasa - Argesul Pitesti
1:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
Ceahlaul - Petrolul 52
1:2 (1:0)

3 mérkőzés
nov. 28. 11:30
Gazisehir Gaziantep - Malatyaspor
2:2 (1:0)
nov. 28. 14:00
Istanbul Basaksehir - Denizlispor
3:3 (2:0)
nov. 28. 17:00
Rizespor - Galatasaray
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 16:15
Sint-Truidense - Waasland-Beveren
1:1 (1:0)
nov. 28. 18:30
Cercle Brugge - Genk
1:5 (0:4)
3 mérkőzés
nov. 28. 21:00
Palmeiras - Atlético PR
3:0 (2:0)
nov. 28. 21:00
Santos - Sport Recife
4:2 (2:2)
nov. 28. 23:00
Bahia - Sao Paulo
1:3 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Arbroath - Dunfermline
1:3 (0:2)
nov. 28. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
1:2 (0:0)
nov. 28. 16:00
Alloa - Heart of Midlothian
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Hibernian - Dundee FC
1:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Livingston - Ayr
4:0 (4:0)
nov. 28. 18:15
St. Mirren - Aberdeen
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Sturm Graz - Swarovski Tirol
1:0 (0:0)
nov. 28. 17:00
St. Pölten - Salzburg
2:8 (1:4)
nov. 28. 17:00
Admira - Hartberg
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava
2:0 (2:0)
nov. 28. 18:30
Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Oxford United - Swindon
1:2 (1:0)
nov. 28. 16:00
Ipswich - Charlton Athletic
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Hansa Rostock - Bayern München II
2:0 (0:0)
nov. 28. 14:00
Hallescher - Viktoria Köln
2:0 (0:0)
nov. 28. 14:00
Zwickau - Magdeburg
0:1 (0:0)
nov. 28. 14:00
Unterhaching - Wehen Wiesbaden
2:1 (1:1)
nov. 28. 14:00
1860 München - Türkgücü-Ataspor
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 18:15
FC Vaduz - Sion
4:1 (1:1)
nov. 28. 20:30
Servette - Luzern
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 16:15
Larisa - Atromitos
0:0
nov. 28. 18:30
Aris Saloniki - Olympiakos Pireus
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 28. 21:10
Racing Club - Unión de Santa Fe
1:0 (1:0)
nov. 28. 23:20
Colón - CA Independiente
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Stal Mielec - Jagiellonia
3:1 (1:1)
nov. 28. 17:30
Podbeskidzie - Slask Wroclaw
0:2 (0:1)
nov. 28. 20:00
Wisla Kraków - Zaglebie Lubin
1:2 (0:0)
nov. 28. 20:45
Imolese - Arezzo
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Port Vale - Leyton
2:3 (1:2)
nov. 28. 16:00
Bolton Wanderers - Southend
3:0 (1:0)
nov. 28. 15:00
Vibonese - Ternana
2:3 (0:1)

4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Ruzomberok - Nitra
3:0 (3:0)
nov. 28. 14:00
Zilina - Pohronie
2:1 (1:0)
nov. 28. 16:15
Trnava - Dunaszerdahely
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Varazdin - Istra 1961
1:1 (0:0)
nov. 28. 17:05
NK Gorica - Lokomotiv Zágráb
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Midtjylland - Aalborg
0:0
nov. 28. 16:00
Numancia - Real Valladolid II
2:2 (1:1)
nov. 28. 17:00
Compostela - Pontevedra
2:2 (2:1)
nov. 28. 14:00
Roda - Excelsior Rotterdam
3:1 (1:1)
nov. 28. 16:30
Dordrecht - Ajax II
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Macva Sabac - Indjija
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Pribram - Mlada Boleslav
2:1 (0:1)
nov. 28. 16:00
Slovácko - Opava
3:1 (3:1)
nov. 28. 16:00
Karvina - Zlín
0:2 (0:2)
nov. 28. 18:15
Thun - Chiasso
3:0 (0:0)
nov. 28. 01:30
Cruzeiro - Confianca
1:2 (0:2)
nov. 28. 02:30
Cuiabá - Avaí
2:1 (1:0)
nov. 28. 20:00
CSA - Ponte Preta
2:1 (0:1)
nov. 28. 22:30
EC Vitória - CRB
2:1 (2:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 28. 14:30
Vorwärts Steyr - Juniors OÖ
3:1 (1:1)
nov. 28. 14:30
Wacker Innsbruck - Rapid Wien II
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Viking - Start
4:1 (1:0)
nov. 28. 18:00
Brann - Aalesund
3:1 (2:1)
nov. 28. 15:00
Pergolettese - Renate
0:2 (0:1)
nov. 28. 16:00
Cova Piedade - Feirense
0:0
nov. 28. 17:00
Annecy FC - Quevilly
1:2 (1:1)
nov. 28. 18:00
Cholet - Red Star FC 93
0:2 (0:1)
nov. 28. 11:00
Vissel Kobe - Guangzhou
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Anorthosis - Enosis
4:2 (1:0)
nov. 28. 17:30
Nea Salamina - APOEL Nikosia
0:3 (0:1)
nov. 28. 15:45
Amorebieta - Real Unión
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
Osasuna II - Izarra
3:2 (0:1)
nov. 28. 16:00
CD Alavés II - Leioa
0:0
nov. 28. 18:00
Racing Santander - Barakaldo
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Arda Kardzhali - Montana
3:0 (1:0)
nov. 28. 17:00
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
6:0 (4:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Shakhter Soligorsk - FK Minsk
4:2 (1:1)
nov. 28. 12:00
Belshina - Ruh Brest
3:7 (1:4)
nov. 28. 12:00
Dinamo Brest - Neman Grodno
3:1 (1:1)
nov. 28. 12:00
Slavia Mozyr - Energetik-BGU Minsk
2:1 (0:0)
nov. 28. 12:00
Vitebsk - Torpedo Zhodino
2:3 (1:1)
nov. 28. 12:00
Isloch - Gorodeya
2:2 (1:2)
nov. 28. 12:00
Slutsk - Smolevichi-STI
elhalasztva
nov. 28. 20:45
Lierse Kempenzonen - Westerlo
0:1 (0:1)
nov. 28. 21:10
Atlanta - Platense
0:2 (0:0)
nov. 28. 21:10
Almagro - GyE Jujuy
1:0 (0:0)
nov. 28. 21:10
Deportivo Santamarina - Quilmes
1:0 (1:0)
nov. 28. 23:10
Instituto - Chacarita Juniors
2:1 (2:0)
nov. 28. 12:30
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec
2:1 (1:0)
nov. 28. 12:40
Nieciecza - Tychy
0:0
nov. 28. 18:00
Korona Kielce - Resovia Rzeszów
1:0 (0:0)
nov. 28. 19:10
Radomiak Radom - Belchatow
2:0 (1:0)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
nov. 28. 15:00
Degerfors - Sundsvall
2:5 (1:1)
nov. 28. 15:00
GAIS Göteborg - Akropolis
1:1 (1:0)
nov. 28. 15:00
Halmstad - Örgryte
1:0 (0:0)
nov. 28. 15:00
Öster - Ljungskile
0:1 (0:0)
nov. 28. 15:00
Jönköpings Södra - Trelleborg
2:1 (0:1)
nov. 28. 15:00
Umea FC - Västeras SK
0:0
2 mérkőzés
nov. 28. 14:15
NS Mura - Koper
2:1 (0:0)
nov. 28. 17:15
Maribor - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Sloboda Tuzla - Zrinjski
0:0
nov. 28. 13:00
Olimpik Sarajevo - Tuzla City
3:2 (1:1)
nov. 28. 15:00
Velez Mostar - FK Sarajevo
0:0
nov. 28. 17:00
Borac Banja Luka - Siroki Brijeg
1:1 (1:0)
nov. 28. 15:00
Tromso - Ranheim
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 16:00
Bromley - Wrexham
1:1 (1:0)
nov. 28. 16:00
Weymouth - Chesterfield
1:2 (1:1)
nov. 28. 16:00
Sutton - Halifax
1:0 (1:0)
nov. 28. 16:00
Altrincham - Maidenhead
2:0 (0:0)
nov. 28. 14:00
APR - Gor Mahia
2:1 (1:1)
nov. 28. 14:00
Vipers - Al Hilal Omdurman
0:1 (0:1)
nov. 28. 14:30
Costa do Sol - Platinum
1:2 (0:0)
nov. 28. 14:30
Galaxy - Zilimadjou
4:0 (2:0)
nov. 28. 17:00
Buffles - MC Alger
1:1 (0:1)
nov. 28. 17:00
Mlandege - CS Sfaxien
0:5 (0:2)

nov. 28. 14:00
Akhisar Belediyespor - Osmanlispor
0:1 (0:0)
nov. 28. 14:00
Istanbulspor - Giresunspor
1:1 (1:0)
nov. 28. 17:00
Altay Izmir - Bursaspor
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Neftchi - Zira
0:0
2 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Kalev Tallinn - Kuressaare
1:1 (0:0)
nov. 28. 12:00
Trans Narva - TJK Legion
1:3 (0:2)
nov. 28. 14:00
Musongati - Green Eagles
2:2 (0:0)
nov. 28. 15:00
Arta / SIHD - Al Mokawloon
0:1 (0:0)
nov. 28. 16:00
Futuro Kings - Rivers United
2:1 (1:0)
nov. 28. 17:00
Al-Ittihad - Horseed
4:1 (0:0)
nov. 28. 17:00
Namungo - Al-Rabita
3:0 (1:0)
nov. 28. 17:30
Kaloum Star - Tevragh-Zeine
1:1 (1:1)
nov. 28. 18:00
Jaraaf - Kano Pillars
3:1 (1:0)
nov. 28. 18:00
GAMTEL - Tihad Casablanca
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 28. 16:20
Bnei Sakhnin - Ashdod
1:0 (0:0)
nov. 28. 18:50
Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv
1:0 (0:0)
nov. 28. 18:00
San Fernando - Algeciras
1:2 (0:1)
nov. 28. 20:00
Vikingur Gota - B36 Torshavn
2:1 (0:0)

7 mérkőzés
nov. 28. 13:30
Jihlava - Varnsdorf
0:1 (0:0)
nov. 28. 13:30
Hradec Králové - Prostejov
0:1 (0:1)
nov. 28. 13:30
Usti nad Labem - Trinec
0:1 (0:1)
nov. 28. 13:30
Táborsko - Lisen
0:1 (0:0)
nov. 28. 13:30
Slavoj Vysehrad - Vlasim
1:2 (1:0)
nov. 28. 13:30
Viktoria Zizkov - Dukla Praha
0:2 (0:1)
nov. 28. 13:30
Chrudim - Blansko
1:0 (1:0)
nov. 28. 17:45
Al-Hilal - Al-Nassr
2:1 (2:0)
nov. 28. 01:30
Oriente Petrolero - Club Bolívar
3:4 (3:2)
nov. 28. 21:15
Atlético Palmaflor - San José
5:0 (1:0)
nov. 28. 22:15
The Strongest - Blooming
3:0 (2:0)
nov. 28. 13:35
Al-Ain - Al Raed
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 28. 11:30
Lori - Ararat-Armenia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Skive - Fredericia
0:4 (0:1)
nov. 28. 14:00
HB Koge - Esbjerg
0:2 (0:0)
nov. 28. 23:30
Deportivo Cali - La Equidad
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 28. 17:00
Deportivo Llacuaba - Cusco
2:3 (1:2)
nov. 28. 21:30
Huancayo - Alianza Lima
2:0 (1:0)
nov. 28. 21:30
Carlos Stein - Cajamarca
1:1 (1:1)

2 mérkőzés
nov. 28. 07:30
Wuhan Zall - Taizhou Yuanda
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:30
Connah's Quay - Barry Town
3:1 (2:1)
nov. 28. 15:30
The New Saints - Aberystwyth
4:1 (1:1)
nov. 28. 15:30
Flint - Cardiff MU
0:1 (0:0)
nov. 28. 00:30
Guairena - Sportivo San Lorenzo
2:2 (1:0)
nov. 28. 23:00
Club Olimpia - River Plate
3:1 (3:0)
nov. 28. 14:30
TS Galaxy - Golden Arrows
1:1 (0:0)
nov. 28. 14:30
Orlando Pirates - Baroka
1:1 (0:0)
nov. 28. 17:00
Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
3:0 (2:0)
nov. 28. 19:15
AmaZulu - Cape Town City
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 28. 13:00
Vardar Skopje - Akademija Pandev
2:0 (0:0)
nov. 28. 13:30
Opatija - Croatia Zmijavci
2:3 (2:2)
nov. 28. 13:30
Solin - Junak Sinj
0:0
1 mérkőzés
nov. 28. 15:00
Codru Lozova - Sheriff Tiraspol
1:2 (1:1)
nov. 28. 13:00
Besa Pejë - Prishtina
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 28. 14:00
Hibernians - Sirens
1:2 (0:1)
nov. 28. 14:00
Birkirkara - Gudja United
3:0 (3:0)
nov. 28. 18:15
Sliema Wanderers - Lija Athletic
4:1 (1:1)
nov. 28. 18:15
Gzira - Santa Lucia
2:2 (1:2)

nov. 28. 16:00
Cliftonville - Portadown
5:0 (2:0)
nov. 28. 16:00
Coleraine - Larne
0:2 (0:2)
nov. 28. 16:00
Glenavon - Crusaders
3:1 (0:1)
nov. 28. 16:00
Glentoran - Dungannon Swifts
5:1 (4:1)
nov. 28. 18:30
Warrenpoint - Linfield
2:1 (1:1)
nov. 28. 14:30
Magra - Chlef
3:2 (1:0)
nov. 28. 14:30
Olympique Médéa - Saoura
0:1 (0:0)
nov. 28. 15:00
Biskra - JSM Skikda
1:0 (0:0)
nov. 28. 16:00
USM Alger - ES Sétif
0:2 (0:0)
nov. 28. 08:00
Southern District - Rangers FC
3:3 (1:0)
nov. 28. 10:30
Resources Capital - Pegasus
0:1 (0:1)
nov. 28. 01:00
Gran Valencia - Aragua
0:2 (0:1)
nov. 28. 22:00
Atlético Venezuela - Yaracuyanos
0:1 (0:1)
nov. 28. 01:00
Waitakere - Team Wellington
2:2 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 28. 12:00
Al Najaf - Naft Maysan
0:0
nov. 28. 12:00
Al Simawa - Al Karkh
1:0 (0:0)
nov. 28. 12:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Amanat Baghdad
0:1 (0:0)
nov. 28. 12:00
Al Hudod - Al Zawra'a
1:2 (0:1)
nov. 28. 14:15
Naft Al-Wasat - Arbil
1:0 (1:0)
nov. 28. 16:30
Naft Al-Janoob - Al Minaa Basra
1:2 (0:0)
nov. 28. 22:00
Marathón - Real Sociedad
5:0 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
300
34 (11%)
93 (31%)
356
305
22 (7%)
119 (39%)
348
301
29 (10%)
100 (33%)
345
   Xxy
287
25 (9%)
110 (38%)
345
313
28 (9%)
102 (33%)
344
297
23 (8%)
112 (38%)
339
   Somi12
312
29 (9%)
97 (31%)
339
309
26 (8%)
103 (33%)
336
300
25 (8%)
105 (35%)
335
10. Nadin
298
20 (7%)
117 (39%)
334

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont