Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Haro Deportivo - Ebro

Haro Deportivo - Ebro 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Ebro - Haro Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Mazo (Haro)

Jon Iru ('33, 1-0), Espín ('51, 1-1), Jairo Morilla ('56, 1-2)

• Az Ebro már tizenkét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. február 2-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Gimnastic verte őket).

Haro Deportivo győzelem:
6 tipp (16%)
Ebro győzelem:
24 tipp (66%)

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
2020. nov. 21. 12:00