Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » UCAM Murcia - Lorca Deportiva

UCAM Murcia - Lorca Deportiva 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 20-án is volt Lorca Deportiva - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 12:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Charlie I'Anson ('56, 1-0)

• Az UCAM Murcia már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. szeptember 26-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az UD Ibiza verte őket).

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Lorca Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Lorca Deportiva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lorca Deportiva egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lorca Deportiva pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hércules. A Lorca Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Córdoba. A Lorca Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UCAM Murcia 986., Lorca Deportiva 3471. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.