Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » La Nucía - Alcoyano

La Nucía - Alcoyano 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 30-án is volt Alcoyano - La Nucía mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 17:30
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

La Nucía győzelem:
20 tipp (54%)
12 tipp (32%)
Alcoyano győzelem:
5 tipp (13%)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Alcoyano győzelem
Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarreal II. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

La Nucía 3252., Alcoyano 1149. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.