Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Marino de Luanco - Union Langreo

Marino de Luanco - Union Langreo 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Union Langreo - Marino de Luanco mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 17:00
Helyszín: Estadi Municipal de Miramar (Luanco)

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Marino de Luanco stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Union Langreo csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Marino de Luanco egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Union Langreo az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marino de Luanco 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az Union Langreo szerepelt jobban.

Marino de Luanco 3210., Union Langreo 2293. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Union Langreo nyeri ezt a találkozót.