Főoldal » Meccsek » 2020. november 29. » Sevilla Atlético - El Ejido

Sevilla Atlético - El Ejido 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt El Ejido - Sevilla Atlético mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 29. 17:30
Helyszín: Estadio Jesús Navas (Sevilla)

Iván Romero ('67, 1-0), Zubiri ('80, 1-1)

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább El Ejido győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Sevilla Atlético stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sevilla Atlético csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Sevilla Atlético egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az El Ejido az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sevilla Atlético 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az El Ejido szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UCAM Murcia. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sevilla Atlético 1213., El Ejido 2082. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sevilla Atlético jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.