Főoldal » Focisták » Ukrajna focistái

Ukrán focisták listája

Ukrán játékosok ABC sorrendben

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
Oleksandr Soldatov
(Enerhiya Nova Kakhovka)
Oleksandr Stetsenko
(Bnei Sakhnin)
Oleksandr Sukharov
(Avanhard Kramatorsk)
Oleksandr Symenko
(Shakhtar Donetsk U19)
Oleksandr Syrota
(Dinamo Kiev)
Oleksandr Sytnik
(Olimpik Donetsk)
Oleksandr Tarasenko
(Kruoja Pakruojis)
Oleksandr Timchishin
(Dinamo Batumi)
Oleksandr Tkach
(Zhemchuzhyna Odesa)
Oleksandr Tkachenko
(Vorskla Poltava)
Oleksandr Tolstyak
(Obolon Kiev)
Oleksandr Tomakh
(UkrAhroKom)
Oleksandr Tsybulnyk
(Avanhard Kramatorsk)
Oleksandr Tymchyk
(Dinamo Kiev)
Oleksandr Vechtomov
(Naftovik-Ukrnafta)
Oleksandr Volchkov
(Lokomotiv Johvi)
Oleksandr Volkov
(Kolos Kovalivka)
Oleksandr Volovik
(Podillya Khmelnytskyi)
Oleksandr Vorobey
(Ahrobiznes Volochysk)
Oleksandr Yanchenko
(Shakhtar Sverdlovsk)
Oleksandr Yarovenko
(Kom Podgorica)
Oleksandr Yatsenko
(Viktoriya Mykolaivka)
Oleksandr Yatsyk
(Dinamo Kiev U19)
Oleksandr Yurchak
(Ahrobiznes Volochysk)
Oleksandr Zeynalov
(Metalurg Zaporizhya)
Oleksandr Zhdanov
(Podillya Khmelnytskyi)
Oleksandr Zhmuyda
(Epitsentr Dunayivtsi)
Oleksandr Zinchenko
(Manchester City)
Oleksandr Zubkov
(Ferencváros)
Oleksii Bykov
(Illichivets)
Oleksii Goryainov
(Metal Kharkiv)
Oleksii Kashchuk
(Illichivets)
Oleksii Khomenko
(Hoverla-Zakarpattya)
Oleksii Krasov
(VPK-Ahro Shevchenkivka)
Oleksii Lazebnyi
(Sillamäe Kalev)
Oleksii Lutsenko
(Vorskla Poltava)
Oleksii Shvets
(Peremoga)
Oleksii Sych
(Karpaty Lviv)
Oleksii Sydorov
(Metalurg Zaporizhya)
Oleksii-Pavlo Shvediuk
(Nyíregyháza)
Oleksij Szlakotin
(Rangers FC)
Oleksiy Antonov
(Ventspils)
Oleksiy Belik
(Metalurg Zaporizhya)
Oleksiy Bondarenko
(Veres Rivne)
Oleksiy Boyko
(Avanhard Kramatorsk)
Oleksiy Bryzhenko
(Dinaz Vyshhorod)
Oleksiy Cheremisin
(Obolon Kiev)
Oleksiy Chernyshov
(Dinaz Vyshhorod)
Oleksiy Dityatjev
(Cracovia Krakow)
Oleksiy Dovgiy
(Oleksandria)
Oleksiy Gay
(Olimpik Donetsk)
Oleksiy Godin
(Siauliai)
Oleksiy Kazakov
(Olimpiya Savyntsi)
Oleksiy Khakhlov
(Karpaty Lviv)
Oleksiy Klak
(Obolon-Brovar)
Oleksiy Kolesnykov
(Real Pharm)
Oleksiy Kovtun
(Ruh Brest)
Oleksiy Krupnichenko
(Dinaz Vyshhorod)
Oleksiy Larin
(Istiqlol)
Oleksiy Litovchenko
(Niva Ternopil)
Oleksiy Lobov
(Avanhard Kramatorsk)
Oleksiy Lukashov
(Shakhtar Sverdlovsk)
Oleksiy Mayboroda
(Cherkashchyna-Akademiya)
Oleksiy Maydanevych
(Obolon-Brovar)
Oleksiy Moiseenko
(Avanhard Kramatorsk)
Oleksiy Mosendz
(Tavriya Simferopol)
Oleksiy Palamarchuk
(Chernomorets Odessa)
Oleksiy Perederiy
(Cherkashchyna-Akademiya)
Oleksiy Pinchuk
(Metalurg Zaporizhya)
Oleksiy Polyanskiy
(Metalist Kharkov)

Oleksiy Prytulyak
(Olimpia Elblag)
Oleksiy Savchenko
(Obolon-Brovar)
Oleksiy Tyshchenko
(FC Jürmala)
Oleksiy Zayka
(Enerhiya Nova Kakhovka)
Oleksiy Zbun
(Hirnyk-Sport)
Oleksiy Zinkevych
(Ahrobiznes Volochysk)
Oleksy Zozulya
(Kolos Kovalivka)
Olexandr Omelyanov
(Arsenal Bila Tserkva)
Olexiy Schcebetun
(Obolon-Brovar)
Orest Budyuk
(Speranta Nisporeni)
Orest Kuzyk
(Paphos FC)
Orest Lebedenko
(Olimpik Donetsk)
Orest Panchyshyn
(Karpaty Lviv)
Orest Tkachuk
(Olimpia Elblag)
Orest Yanush
(Prykarpattya)
Ostap Ilyuk
(Kalush)
Ostap Prytula
(Rukh Vynnyky)
Ostap Vulchyn
(Prykarpattya)
Pavel Garibyan
(Enerhiya Nova Kakhovka)
Pavel Lukjanets
(Obolon-Brovar)
Pavel Nagornyi
(Skala Stryi)
Pavel Taranukha
(Inhulets)
Pavel Volk
(Chayka)
Pavlo Besarab
(Enerhiya Nova Kakhovka)
Pavlo Cherednichenko
(Avanhard Bziv)
Pavlo Cherevatenko
(Metalist Kharkov)
Pavlo Chmelenko
(Tavriya Simferopol)
Pavlo Fedosov
(Niva Vinnitsa)
Pavlo Gordiychuk
(Obolon-Brovar)
Pavlo Ianchuk
(Budapest Honvéd)
Pavlo Isenko
(Vorskla Poltava)
Pavlo Ivanov
(Polessya)
Pavlo Khudzik
(Zorya Lugansk)
Pavlo Kravtsov
(Illichivets)
Pavlo Ksonz
(Olimpik Donetsk)
Pavlo Kutas
(Hoverla-Zakarpattya)
Pavlo Leshko
(Vorskla Poltava)
Pavlo Lukyanchuk
(Olimpik Donetsk)
Pavlo Makohon
(Niva Ternopil)
Pavlo Milesin
(VPK-Ahro Shevchenkivka)
Pavlo Novytskyi
(Real Pharm)
Pavlo Orikhovskyy
(Kolos Kovalivka)
Pavlo Pashaev
(Oleksandria)
Pavlo Pokhytaylo
(Makiyivvuhillya)
Pavlo Poshtarenko
(Obolon-Brovar)
Pavlo Rebenok
(Vorskla Poltava)
Pavlo Rudnytskyy
(Varnsdorf)
Pavlo Shushko
(Illichivets)
Pavlo Skrypnyk
(Tavriya Simferopol)
Pavlo Tsirkunenko
(Obolon-Brovar)
Pavlo Tyshchuk
(Uzhhorod)
Petr Dolgov
(Chernomorets Odessa)
Petro Kharzhevskyi
(Karpaty Lviv)
Petro Kovalchuk
(Prykarpattya)
Petro Plachkov
(Yarud Mariupol')
Petro Stasyuk
(Illichivets)
Piddubnyi Ihorovych
(Zorya Lugansk)
Platon Sviridov
(Avanhard Kramatorsk)
Radion Posievkin
(Vorskla Poltava)
Ramin Iskenderov
(Tavriya Simferopol)
Redvan Memeshev
(Slavia Mozyr)
Renat Mochuliak
(Sfintul Gheorghe)
Replyuk Mykhaylo
(Tiszabecs)
Rinar Valeev
(Chernomorets Odessa)
Rizvan Ablitarov
(Olimpik Donetsk)
Robert Gegedosh
(Veres Rivne)
Robert Molnar
(Szentlőrinc)
Rodion Syamuk
(Torpedo Zhodino)
Roland Bilala
(Minerva Punjab)
Rollan Pogoreltsev
(Neftekhimik)
Roman Babiak
(Volyn Lutsk)
Roman Barchuk
(Prykarpattya)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯