Főoldal » Focisták » Ukrajna focistái

Ukrán focisták listája

Ukrán játékosok ABC sorrendben

Pavlo Pashaev
(VPK-Ahro Shevchenkivka)
Pavlo Pastukhov
(Trostianets)
Pavlo Pokhytaylo
(Makiyivvuhillya)
Pavlo Polehenko
(Inhulets)
Pavlo Poshtarenko
(Obolon-Brovar)
Pavlo Rebenok
(Vorskla Poltava)
Pavlo Rudnytskyy
(Varnsdorf)
Pavlo Shushko
(Avanhard Kramatorsk)
Pavlo Skrypnyk
(Tavriya Simferopol)
Pavlo Tsirkunenko
(Obolon-Brovar)
Pavlo Tyshchuk
(Uzhhorod)
Pavlo Zamurenko
(LNZ Cherkasy)
Petr Dolgov
(Chernomorets Odessa)
Petro Kharzhevskyi
(Rukh Vynnyky)
Petro Kovalchuk
(Prykarpattya)
Petro Lutsiv
(Munkács)
Petro Plachkov
(Yarud Mariupol')
Petro Stasyuk
(Illichivets)
Piddubnyi Ihorovych
(Metalurg Zaporizhya)
Platon Sviridov
(Avanhard Kramatorsk)
Pylyp Khamakha
(Makiyivvuhillya)
Radion Posievkin
(Hirnyk-Sport)
Ramin Iskenderov
(Tavriya Simferopol)
Redvan Memeshev
(Slavia Mozyr)
Renat Mochuliak
(Sfintul Gheorghe)
Replyuk Mykhaylo
(Tiszabecs)
Rinar Valeev
(Peremoga)
Robert Gegedosh
(Veres Rivne)
Robert Molnar
(Szolnoki MÁV)
Rodion Gonchar
(Mikolaiv)
Rodion Plaksa
(Illichivets)
Rodion Serdyuk
(Peremoga)
Rodion Syamuk
(FK Tambov)
Roland Bilala
(Minerva Punjab)
Rollan Pogoreltsev
(Neftekhimik)
Roman Babiak
(Volyn Lutsk)
Roman Bagday
(Feniks Pidmonastyr)
Roman Barchuk
(Prykarpattya)
Roman Bochak
(Tavriya Simferopol)
Roman Bochkur
(Prykarpattya)
Roman Borisevych
(Prykarpattya)
Roman Borovyk
(Real Pharm)
Roman Botvinnik
(Skala Stryi)
Roman Chopko
(Bukovina)
Roman Chumak
(Mikolaiv)
Roman Danilovsky
(Karpaty Halych)
Roman Datsyuk
(Hirnik Kriviy Rih)
Roman Debelko
(Shakhter Soligorsk)
Roman Didyk
(Rukh Vynnyky)
Roman Dorosh
(Hirnik Kriviy Rih)
Roman Dytko
(Prykarpattya)
Roman Fatiy
(Avanhard Kramatorsk)
Roman Gagun
(Rukh Vynnyky)
Roman Gavrilyuk
(Ternopil)
Roman Genega
(Kalush)
Roman Gerych
(Balkany Zorya)
Roman Gnativ
(Feniks Pidmonastyr)
Roman Godovaniy
(Slavia Mozyr)
Roman Goncharenko
(Veres Rivne)
Roman Gudak
(Kalush)
Roman Gurin
(Tavriya Simferopol)
Roman Ilnitskyi
(Volyn Lutsk)
Roman Ivanov
(Rukh Vynnyky)
Roman Kapanistiy
(Dinaz Vyshhorod)
Roman Karasyuk
(Rukh Vynnyky)
Roman Khudchenko
(Slavutych)
Roman Khudik
(Niva Vinnitsa)
Roman Kislyakov
(Stal Kamjanske)
Roman Konovalov
(Shakhtar Sverdlovsk)
Roman Korostyshevskyi
(Dinaz Vyshhorod)
Roman Kretow
(Inhulets)
Roman Kunev
(Olimpiya Savyntsi)
Roman Kuziv
(Epitsentr Dunayivtsi)
Roman Kuzmin
(Prykarpattya)
Roman Lebed
(Karpaty Halych)
Roman Lensky
(Krystal)
Roman Lisovyk
(Karpaty Halych)
Roman Loktionov
(Cherkashchyna-Akademiya)
Roman Lyopka
(Hirnik Kriviy Rih)
Roman Lytvyn
(Torpedo Yerevan)
Roman Machulenko
(Stomil Olsztyn)
Roman Maksimyuk
(Volyn Lutsk)
Roman Miroshnyk
(Veres Rivne)

Roman Mizernyuk
(Tavriya Simferopol)
Roman Myronenko
(Merani Martvili)
Roman Nazarchuk
(Karpaty Lviv)
Roman Nykytyuk
(Hirnyk-Sport)
Roman Oprya
(Podillya Khmelnytskyi)
Roman Ordynsky
(Tavriya Simferopol)
Roman Paparyga
(Energetik-BGU Minsk)
Roman Pidkivka
(Arsenal Kiev)
Roman Podolyak
(Karpaty Lviv)
Roman Poltavets
(Slavutych)
Roman Pomazan
(Dinaz Vyshhorod)
Roman Popov
(Mikolaiv)
Roman Prutyan
(Hirnik Kriviy Rih)
Roman Romanchuk
(Alchevsk)
Roman Salenko
(Dinaz Vyshhorod)
Roman Savchenko
(Shakhtar Donetsk U19)
Roman Serdyuk
(Prykarpattya)
Roman Shandruk
(Volyn Lutsk)
Roman Shpytsya
(Tavriya Simferopol)
Roman Slyva
(VPK-Ahro Shevchenkivka)
Roman Smisko
(Trans Narva)
Roman Stefurak
(Metalurg Zaporizhya)
Roman Stepankov
(Puszcza Niepolomice)
Roman Svitlychnyy
(Trostianets)
Roman Tolochko
(Prykarpattya)
Roman Travkin
(K-Järve JK Järve II)
Roman Tsen
(Feniks Pidmonastyr)
Roman Vantukh
(Chernomorets Odessa)
Roman Volokhatiy
(Niva Ternopil)
Roman Vorobey
(Belshina)
Roman Voronin
(Makiyivvuhillya)
Roman Vovk
(Desna)
Roman Voynarovskyi
(Sevastopol)
Roman Yakuba
(Valmieras)
Roman Yalovenko
(Olimpik Donetsk)
Roman Yavorskiy
(Stal Kamjanske)
Roman Zalow
(Jaguar Gdansk)
Roman Zhmurko
(Hirnyk-Sport)
Roman Zozulya
(Fuenlabrada)
Rostyslav Dehtiar
(Zemplín Michalovce)
Rostyslav Lyakh
(Rukh Vynnyky)
Rostyslav Morozov
(Epitsentr Dunayivtsi)
Rostyslav Oliynyk
(Real Pharm)
Rostyslav Rusyn
(Metalist Kharkov)
Rostyslav Taranukha
(Cherkashchyna-Akademiya)
Rudolf Sukhomlynov
(Niva Ternopil)
Runich Zenoviiovych
(Rukh Vynnyky)
Ruslan Babenko
(Olimpik Donetsk)
Ruslan Barylyak
(Feniks Pidmonastyr)
Ruslan Borsh
(Enerhiya Nova Kakhovka)
Ruslan Chernenko
(Ahrobiznes Volochysk)
Ruslan Demyanos
(Squri Tsalenjikha)
Ruslan Efanov
(Alians Lypova Dolyna)
Ruslan Fomin
(Metal Kharkiv)
Ruslan Gunchak
(Naftan Novopolotsk)
Ruslan Ivanchenko
(Balkany Zorya)
Ruslan Ivashko
(Epitsentr Dunayivtsi)
Ruslan Kachur
(Lebedin)
Ruslan Kisil
(Gudja United)
Ruslan Koshelev
(Dinamo Kiev U19)
Ruslan Lutsyk
(Bukovina)
Ruslan Mamutov
(Metalurg Donetsk)
Ruslan Marushka
(Rukh Vynnyky)
Ruslan Mazur
(Niva Ternopil)
Ruslan Nepeypiev
(Rukh Vynnyky)
Ruslan Neshcheret
(Dinamo Kiev)
Ruslan Palamar
(Hirnyk-Sport)
Ruslan Pisny
(Alians Lypova Dolyna)
Ruslan Platon
(Metalurg Zaporizhya)
Ruslan Romanov
(Chernomorets Odessa)
Ruslan Rotan
(Dinamo Kiev)
Ruslan Ryabiy
(Bukovina)
Ruslan Skydan
(Obolon-Brovar)
Ruslan Solyanik
(Chernomorets Odessa)
Ruslan Stepanyuk
(Vorskla Poltava)
Ruslan Zarubin
(Viktoriya Mykolaivka)
Ruslan Zeynalov
(Oleksandria)
Ruslan Zublenko
(Dinaz Vyshhorod)
Rustam Khudzhamov
(Illichivets)
Sandro Shugladze
(Sapovnela)
Semen Datsenko
(Trostianets)
Semen Dyachenko
(Avanhard Kramatorsk)
Semen Kliuchyk
(AFSK Kyiv)
Semen Vovchenko
(Niva Ternopil)