Főoldal » Meccsek » 2020. december 6.

Meccsek - 2020. december 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. december 6.)


4 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Granada - Huesca
3:3 (1:1)
dec. 6. 16:15
Osasuna - Betis
0:2 (0:0)
dec. 6. 18:30
Villarreal - Elche
0:0
dec. 6. 21:00
Alavés - Real Sociedad
0:0
4 mérkőzés
dec. 6. 13:00
West Bromwich - Crystal Palace
1:5 (1:1)
dec. 6. 15:15
Sheffield United - Leicester
1:2 (1:1)
dec. 6. 17:30
Tottenham - Arsenal
2:0 (2:0)
dec. 6. 20:15
Liverpool - Wolverhampton
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:15
Budapest Honvéd - MTK
2:2 (2:0)
dec. 6. 17:30
Paks - Fehérvár
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
dec. 6. 12:30
Hellas Verona - Cagliari
1:1 (1:0)
dec. 6. 15:00
AS Roma - Sassuolo
0:0
dec. 6. 15:00
Parma - Benevento
0:0
dec. 6. 18:00
Crotone - Napoli
0:4 (0:1)
dec. 6. 20:45
Sampdoria - AC Milan
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:30
Werder Bremen - VfB Stuttgart
1:2 (0:1)
dec. 6. 18:00
Schalke 04 - Bayer Leverkusen
0:3 (0:1)
9 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Debreceni EAC - Soroksár
1:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Dorog - Pécsi MFC
0:4 (0:3)
dec. 6. 13:00
Győri ETO - Ajka
3:1 (1:0)
dec. 6. 13:00
Csákvár - Gyirmót
2:1 (0:1)
dec. 6. 13:00
Nyíregyháza - Kaposvár
1:1 (1:0)
dec. 6. 17:00
Kazincbarcika - Vasas
1:2 (0:0)
dec. 6. 19:30
Budaörs - Debreceni VSC
3:4 (2:2)
7 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Lille - AS Monaco
2:1 (0:0)
dec. 6. 15:00
Dijon - St. Etienne
0:0
dec. 6. 15:00
Nantes - Strasbourg
0:4 (0:2)
dec. 6. 15:00
Bordeaux - Brest
1:0 (0:0)
dec. 6. 15:00
Angers - Lorient
2:0 (1:0)
dec. 6. 17:00
Reims - Nice
0:0
dec. 6. 21:00
Metz - Lyon
1:3 (0:1)

4 mérkőzés
dec. 6. 12:15
Feyenoord - Heracles
0:0
dec. 6. 14:30
Alkmaar - Groningen
1:2 (1:0)
dec. 6. 14:30
Utrecht - Den Haag
1:1 (0:0)
dec. 6. 16:45
Heerenveen - PSV Eindhoven
2:2 (0:1)
dec. 6. 13:30
Paderborn - FC Nürnberg
0:2 (0:1)
dec. 6. 13:30
Aue - Regensburg
0:2 (0:2)
dec. 6. 13:30
Würzburger Kickers - Sandhausen
2:3 (1:1)
dec. 6. 14:00
Alcorcón - Almería
0:1 (0:0)
dec. 6. 16:00
Espanyol - Sporting Gijón
2:0 (0:0)
dec. 6. 18:15
Albacete - Girona
0:2 (0:0)
dec. 6. 20:30
Sabadell - Real Oviedo
0:1 (0:0)
dec. 6. 21:00
Zaragoza - Fuenlabrada
1:0 (0:0)
dec. 6. 11:00
Puskás Akadémia II. - Vidi II
5:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Érd - Komárom
1:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Bicske - Nagyatád
3:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Gárdony - Lipót
1:4 (0:0)
dec. 6. 13:00
Veszprém - Nagykanizsai TE
3:3 (0:0)
dec. 6. 13:00
Balatonfüred - Mosonmagyaróvár
3:1 (0:0)
dec. 6. 13:00
BKV Előre - ZTE II
1:1 (0:0)
dec. 6. 13:30
SC Sopron - THSE-Szabadkikötő
2:1 (0:0)

dec. 6. 13:00
DVSC-DEAC - Eger
0:2 (0:0)
dec. 6. 13:00
Tiszaújváros - DVTK II
2:2 (0:0)
dec. 6. 13:00
Sajóbábony - Jászberény
0:3 (0:0)
dec. 6. 13:00
Kisvárda II - Gyöngyös
1:3 (0:0)
dec. 6. 13:00
Balassagyarmat - Tállya
4:1 (0:0)
dec. 6. 13:00
Salgótarján - Sényő
1:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Mezőkövesd II - BVSC-Zugló
0:2 (0:0)
dec. 6. 13:00
Cegléd - Füzesgyarmat
2:1 (0:0)
dec. 6. 13:00
Tiszafüred - Putnok
3:4 (0:0)
dec. 6. 13:00
Vác - Iváncsa
0:0
dec. 6. 13:00
Szekszárd - Szegedi Vasutas
3:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
ESMTK - Dunaújváros
2:3 (0:0)
dec. 6. 13:00
Dabas-Gyón - FC Dabas
1:1 (0:0)
dec. 6. 13:00
Körösladány - Monor
1:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Taksony - Majos
3:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Kozármisleny - Újpest II
2:4 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:00
Reggiana - Monza
3:0 (0:0)
dec. 6. 21:00
Vicenza - Cosenza 1914
1:1 (0:0)

dec. 6. 16:00
Nacional - Santa Clara
1:3 (1:2)
dec. 6. 18:30
Rio Ave - Boavista Porto
0:0
dec. 6. 21:00
Benfica - Pacos de Ferreira
2:1 (0:1)
dec. 6. 21:00
Belenenses - Braga
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
dec. 6. 12:00
FK Rostov - Ufa
0:1 (0:0)
dec. 6. 14:30
Dinamo Moszkva - Arsenal-Tula
1:0 (1:0)
dec. 6. 17:00
CSKA Moszkva - Khimki
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 6. 17:30
CSMS Iasi - CFR Cluj
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 6. 11:30
Fatih Karagümrük - Rizespor
2:1 (2:1)
dec. 6. 14:00
Antalyaspor - Ankaragücü
1:0 (1:0)
dec. 6. 17:00
Denizlispor - Fenerbahce
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
dec. 6. 13:30
Genk - Royal Antwerp
4:2 (2:1)
dec. 6. 16:00
Beerschot-Wilrijk - AS Eupen
0:1 (0:1)
dec. 6. 18:15
Standard Liege - Mechelen
2:2 (1:0)
dec. 6. 20:45
KV Oostende - Gent
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 6. 01:00
Coritiba - Bragantino
0:0
dec. 6. 20:00
Sao Paulo - Sport Recife
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Ross County - Rangers FC
0:4 (0:1)
dec. 6. 16:00
Celtic - St. Johnstone
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
dec. 6. 14:30
Hartberg - Rapid Wien
1:3 (0:2)
dec. 6. 14:30
Swarovski Tirol - Wolfsberger
4:1 (2:0)
dec. 6. 17:00
LASK Linz - Ried
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Olimpik Donetsk - Rukh Vynnyky
3:1 (2:0)
dec. 6. 16:00
Zorya Lugansk - Dnipro-1
3:1 (0:0)
dec. 6. 16:00
Desna - Vorskla Poltava
1:0 (0:0)
dec. 6. 18:30
Kolos Kovalivka - Oleksandria
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock
2:1 (1:0)
dec. 6. 14:00
Verl - Hallescher
4:2 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 6. 16:00
Luzern - BSC Young Boys
2:3 (0:3)
dec. 6. 16:00
FC Zürich - Lausanne
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
dec. 6. 14:00
OFI Heraklion - Apollon Smyrnis
0:2 (0:1)
dec. 6. 16:15
PAOK Saloniki - Asteras Tripolis
2:0 (0:0)
dec. 6. 16:15
PAS Giannina - Lamia
2:0 (1:0)
dec. 6. 18:30
AEK Athen - Panathinaikosz
1:2 (0:2)
dec. 6. 11:30
Orihuela - UD Ibiza
0:0
dec. 6. 12:00
Pena Deportiva - Alcoyano
0:1 (0:0)
dec. 6. 17:00
Llagostera - Barcelona II
1:0 (0:0)
dec. 6. 18:00
Lleida Esportiu - Gimnastic
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 01:30
River Plate - Godoy Cruz
3:1 (2:0)

1 mérkőzés
dec. 6. 21:00
Columbus Crew - New England
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:00
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin
1:1 (1:1)
dec. 6. 17:30
Lech Poznan - Podbeskidzie
4:0 (2:0)
dec. 6. 15:00
Ravenna - Padova
1:3 (1:1)
dec. 6. 15:00
Arezzo - Südtirol
0:4 (0:3)
dec. 6. 15:00
Triestina - Sambenedettese
0:1 (0:0)
dec. 6. 17:03
Virtus Verona - Carpi
0:0
dec. 6. 17:30
Perugia - Imolese
2:0 (2:0)
dec. 6. 17:30
Feralpisalo - Mantova
1:3 (0:0)
dec. 6. 17:30
Vis Pesaro - Fano
0:0
dec. 6. 14:00
Foggia - Palermo
2:0 (2:0)
dec. 6. 15:00
Catania - Cavese
1:1 (1:0)
dec. 6. 15:00
Potenza - Viterbese Castrense
2:3 (2:0)
dec. 6. 15:00
Teramo - Vibonese
2:2 (1:1)
dec. 6. 15:00
Ternana - Bisceglie
3:0 (2:0)
dec. 6. 17:30
Catanzaro - Turris
3:1 (1:1)
dec. 6. 17:30
Virtus Francavilla - Avellino
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:00
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
1:5 (0:2)
dec. 6. 17:05
Hajduk Split - Rijeka
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 6. 15:00
Dunaszerdahely - Zlate Moravce
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 6. 14:00
SonderjyskE - Nordsjaelland
2:1 (1:0)
dec. 6. 16:00
FC Kobenhavn - Horsens
2:0 (2:0)
dec. 6. 18:00
Lyngby - Randers
0:3 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
dec. 6. 12:15
Den Bosch - Nijmegen
2:2 (2:2)
dec. 6. 20:00
NAC Breda - Dordrecht
0:1 (0:0)
dec. 6. 12:00
Celta Vigo II - Compostela
0:3 (0:0)
dec. 6. 12:00
Union Langreo - Leonesa
2:2 (1:2)
dec. 6. 15:30
Real Valladolid II - Lealtad
0:1 (0:1)
dec. 6. 17:00
Racing Ferrol - Coruxo
4:0 (2:0)
dec. 6. 17:30
Zamora CF - Salamanca CF UDS
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Indjija - Spartak Subotica
3:4 (3:3)
dec. 6. 14:00
FK Mladost Lucani - Novi Pazar
3:2 (2:1)
dec. 6. 16:00
Zlatibor Cajetina - Crvena Zvezda
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Zbrojovka Brno - Budejovice
1:3 (0:2)
dec. 6. 16:00
Mlada Boleslav - Teplice
0:2 (0:1)
dec. 6. 18:30
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3 (0:2)
8 mérkőzés
dec. 6. 14:30
Malmö FF - Östersunds
4:0 (4:0)
dec. 6. 14:30
Djurgarden - Varberg
1:0 (0:0)
dec. 6. 14:30
Elfsborg - AIK
2:2 (2:0)
dec. 6. 14:30
IFK Göteborg - Sirius
2:0 (1:0)
dec. 6. 14:30
Norrköping - Helsingborg
3:4 (3:4)
dec. 6. 14:30
Kalmar - Häcken
0:0
dec. 6. 14:30
Falkenberg - Mjällby
2:3 (1:1)
dec. 6. 14:30
Örebro - Hammarby
2:1 (1:0)

Online játszótér
dec. 6. 01:00
Cruzeiro - Brasil de Pelotas
4:1 (3:1)
dec. 6. 02:00
Cuiabá - Botafogo/SP
2:0 (0:0)
dec. 6. 22:15
Figueirense - Náutico
2:0 (0:0)
dec. 6. 10:30
Lafnitz - Blau-Weiss Linz
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
dec. 6. 17:00
Bodo/Glimt - Stabaek
5:2 (3:0)
dec. 6. 17:00
Mjondalen - Start
1:0 (0:0)
dec. 6. 17:00
Stromsgodset - Haugesund
2:2 (1:0)
dec. 6. 17:00
Brann - Sarpsborg 08
1:1 (0:0)
dec. 6. 17:00
Sandefjord - Viking
2:2 (1:0)
dec. 6. 19:00
Molde - Aalesund
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 6. 19:40
Shamrock Rovers - Dundalk
2:4 (0:0)
dec. 6. 15:00
AlbinoLeffe - Olbia
0:0
dec. 6. 15:00
Lucchese - Alessandria
0:2 (0:0)
dec. 6. 15:00
Grosseto - Novara
1:1 (0:0)
dec. 6. 15:00
Pontedera - Como
2:2 (0:0)
dec. 6. 15:00
Juventus II - Aurora Pro Patria
3:1 (2:0)
dec. 6. 15:00
Piacenza - Pro Sesto
6:0 (3:0)
dec. 6. 15:00
Lecco - Pistoiese
4:1 (2:0)
dec. 6. 15:00
Carrarese - Pergolettese
1:2 (0:0)
dec. 6. 12:15
Vilafranquense - Estoril
0:1 (0:0)
dec. 6. 16:00
FC Porto II - Académica
1:2 (0:2)
dec. 6. 18:00
Varzim - Cova Piedade
1:3 (0:2)

Spirulina Alga tabletta
dec. 6. 11:00
Beijing Guoan - FC Tokyo
1:0 (0:0)
dec. 6. 15:00
Ulsan Hyundai - Melbourne Victory
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 15:00
Enosis - Apollon Limassol
1:5 (0:2)
dec. 6. 17:30
Ermis Aradippou - Paphos FC
1:1 (0:1)
dec. 6. 12:00
Tarazona - Ebro
2:0 (0:0)
dec. 6. 16:30
Calahorra - Ejea
1:0 (0:0)
dec. 6. 17:00
SD Logronés - Osasuna II
2:0 (2:0)
dec. 6. 17:00
Izarra - Tudelano
1:1 (1:1)
dec. 6. 17:00
Leioa - Amorebieta
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 6. 06:00
Oita Trinita - Vegalta Sendai
0:2 (0:1)
dec. 6. 07:00
Shonan Bellmare - Gamba Osaka
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 6. 11:15
Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv
0:1 (0:1)
dec. 6. 13:30
Botev Plovdiv - CSKA Szófia
0:3 (0:1)
dec. 6. 15:45
Slavia Szófia - Ludogorets
0:2 (0:0)
dec. 6. 16:00
Westerlo - Lommel
2:1 (1:0)
dec. 6. 20:00
RWDM - Deinze
1:1 (1:0)
dec. 6. 17:00
Tychy - Odra Opole
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
dec. 6. 04:00
Club León - Club Guadalajara
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu
2:0 (0:0)
dec. 6. 13:00
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski
0:1 (0:1)
dec. 6. 17:00
Borac Banja Luka - FK Sarajevo
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Celje - Olimpija Ljubljana
1:1 (0:1)
dec. 6. 17:15
Maribor - ND Gorica
3:1 (1:1)
dec. 6. 15:00
Ham-Kam - Lilleström
1:1 (1:0)
dec. 6. 14:00
Altinordu - Keciörengücü
0:2 (0:1)
dec. 6. 13:00
Zilimadjou - Galaxy
1:1 (0:0)
dec. 6. 14:00
Al Hilal Omdurman - Vipers
1:0 (0:0)
dec. 6. 16:00
Asante Kotoko - Nouadhibou
2:0 (0:0)
dec. 6. 16:00
Enyimba - Rahimo
1:1 (0:0)
dec. 6. 16:30
ASKO de Kara - Racing d'Abidjan
2:1 (0:1)
dec. 6. 17:00
Al-Nasr - Belouizdad
0:2 (0:1)
dec. 6. 18:00
Teungueth - Armed Forces
2:0 (0:0)
dec. 6. 11:30
Getafe II - S.S. Reyes
1:2 (0:1)
dec. 6. 12:00
Atlético Baleares - Las Rozas
2:0 (2:0)
dec. 6. 12:00
Badajoz - Villanovense
1:0 (1:0)
dec. 6. 12:00
Don Benito - Melilla
1:0 (1:0)
dec. 6. 12:00
Villarrobledo - Talavera
3:2 (1:1)
dec. 6. 12:00
Navalcarnero - Poblense
0:0
dec. 6. 17:00
Extremadura - Mérida AD
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Paide - Nőmme Kalju
7:4 (3:2)
dec. 6. 14:00
AS Kigali - Orapa United
1:0 (0:0)
dec. 6. 14:00
Horseed - Al-Ittihad
0:3 (0:1)
dec. 6. 14:00
Al-Rabita - Namungo
0:3*
dec. 6. 14:00
Green Eagles - Musongati
2:1 (1:1)
dec. 6. 14:00
Fasil Kenema - Monastir
2:1 (1:0)
dec. 6. 15:00
Renaissance - CI Kamsar
1:0 (1:0)
dec. 6. 15:30
Cotonsport - Unisport
0:1 (0:0)
dec. 6. 16:00
Rivers United - Futuro Kings
2:1 (2:0)
dec. 6. 17:00
Tevragh-Zeine - Kaloum Star
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 6. 19:00
Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 14:30
Santiago Wanderers - Coquimbo
1:1 (0:1)
dec. 6. 23:30
Unión La Calera - Everton FC
6:2 (3:1)
dec. 6. 12:00
Betis II - Sevilla Atlético
3:0 (2:0)
dec. 6. 12:00
El Ejido - Linares Deportivo
0:2 (0:0)
dec. 6. 12:00
Lorca Deportiva - Granada II
2:2 (1:1)
dec. 6. 12:00
Las Palmas II - Marbella
1:1 (0:1)
dec. 6. 17:00
Real Murcia - Córdoba
0:1 (0:0)
dec. 6. 17:00
Yeclano - UCAM Murcia
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
dec. 6. 13:30
Táborsko - Dukla Praha
0:1 (0:1)
dec. 6. 17:45
Al Wehda - Al-Ittihad
1:2 (0:1)
dec. 6. 15:30
Hassania Agadir - Ittihad Tanger
0:1 (0:1)
dec. 6. 19:30
FUS Rabat - Raja Casablanca
3:3 (2:1)
11 mérkőzés
dec. 6. 05:00
Ryukyu - Fagiano Okayama
1:1 (0:0)
dec. 6. 05:00
Ehime - Kyoto Sanga
0:1 (0:1)
dec. 6. 06:00
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa
2:2 (0:1)
dec. 6. 06:00
Machida Zelvia - Tokyo Verdy
1:0 (0:0)
dec. 6. 06:00
JEF United - Ventforet Kofu
1:0 (0:0)
dec. 6. 06:00
Mito Hollyhock - Tokushima Vortis
1:0 (0:0)
dec. 6. 06:00
Tochigi - Thespa Kusatsu
2:2 (0:1)
dec. 6. 07:00
Jubilo Iwata - Omiya Ardija
2:0 (2:0)

2 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Fredericia - Hvidovre
0:1 (0:0)
dec. 6. 15:00
Vendsyssel - Silkeborg
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 6.
Urartu - Ararat Yerevan
elhalasztva
dec. 6. 11:30
Pyunik - Ararat-Armenia
0:1 (0:1)
dec. 6. 02:00
La Equidad - Santa Fe
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Wuhan Zall - Shandong Luneng
0:5 (0:3)
dec. 6. 14:30
Baroka - Chippa United
2:1 (0:1)
dec. 6. 14:30
TS Galaxy - Stellenbosch
0:1 (0:0)
dec. 6. 00:45
Sportivo Luqueno - Libertad
2:2 (0:0)
dec. 6. 14:00
12 de Octubre - Guairena
3:0 (1:0)
5 mérkőzés
dec. 6. 13:00
Renova - Sileks Kratovo
0:0
dec. 6. 13:00
Pelister - Shkupi
1:3 (1:2)
dec. 6. 13:00
Struga - Akademija Pandev
1:1 (0:0)
dec. 6. 13:00
Buducnost Podgorica - Jezero
2:1 (2:0)
dec. 6. 14:00
FK Podgorica - Sutjeska Niksic
1:1 (0:1)
dec. 6. 14:30
OFK Petrovac - Zeta
1:1 (1:0)
dec. 6. 15:30
Titograd Podgorica - Decic
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
dec. 6. 16:30
UE Santa Coloma - Carroi
1:0 (0:0)
dec. 6. 01:00
Alajuelense - Limón
4:1 (2:0)
dec. 6. 22:00
Grecia - Saprissa
0:3 (0:2)
dec. 6. 22:00
Guadalupe - AD San Carlos
3:0 (1:0)
dec. 6. 22:00
Pérez Zeledón - Cartaginés
1:4 (1:2)
dec. 6. 12:00
Llapi - Besa Pejë
2:0 (0:0)
dec. 6. 13:30
Drita Gijlan - Ballkani
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 14:00
Valletta - Floriana
0:3 (0:1)
dec. 6. 18:15
Senglea Athletic - Birkirkara
1:2 (0:1)
dec. 6. 13:00
Stade Tunisien - Olympique Béja
2:2 (1:0)
dec. 6. 14:00
Rejiche - Tataouine
2:0 (0:0)
dec. 6. 14:00
Métlaoui - Ben Guerdane
0:0
dec. 6. 14:00
Bizertin - Étoile Sahel
1:2 (1:1)
dec. 6. 15:00
ES Tunis - Slimane
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 6. 12:30
Zob Ahan - Shahr Khodrou
0:2 (0:1)
dec. 6. 12:30
Naft Masjed Soleyman - Sepahan
3:1 (1:1)
dec. 6. 23:00
Motagua - UPNFM
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
330
30 (9%)
116 (35%)
382
330
31 (9%)
113 (34%)
381
3. Xxy
295
31 (11%)
112 (38%)
379
323
31 (10%)
111 (34%)
377
307
28 (9%)
118 (38%)
376
332
35 (11%)
100 (30%)
375
7. Rati
314
32 (10%)
104 (33%)
368
   Yosihiro
331
36 (11%)
94 (28%)
368
   Zozoka42
331
26 (8%)
119 (36%)
368
10. Dania
334
31 (9%)
106 (32%)
367

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont