Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Tarazona - Ebro

Tarazona - Ebro 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 6-án is volt Ebro - Tarazona mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Tarazona (Tarazona)

Ander Vidorreta ('70, 1-0), Rodri ('81, 2-0)

Tarazona utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tarazona csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Tarazona egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tarazona 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Tarazona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Haro Deportivo. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Calahorra. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Tarazona 5168., Ebro 1265. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ebro nyeri ezt a találkozót.