Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Atletico Sanluqueno - Tamaraceite

Atletico Sanluqueno - Tamaraceite 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Tamaraceite - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Campo Municipal El Palmar (Borriol)

Atletico Sanluqueno győzelem:
27 tipp (72%)
9 tipp (24%)
Tamaraceite győzelem:
1 tipp (2%)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Tamaraceite győzelem
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tamaraceite egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tamaraceite pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Betis II. A Tamaraceite gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras. A Tamaraceite csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atletico Sanluqueno 1992., Tamaraceite 5318. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.