Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Orihuela - UD Ibiza

Orihuela - UD Ibiza 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt UD Ibiza - Orihuela mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 11:30
Helyszín: Estadio Municipal Los Arcos (Orihuela)

Orihuela győzelem:
5 tipp (12%)
4 tipp (9%)
UD Ibiza győzelem:
32 tipp (78%)

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereség

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben az Orihuela kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza négyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orihuela 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Orihuela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II vagy a Pena Deportiva. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, az Alcoyano. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Orihuela 2853., UD Ibiza 2040. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.