Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Rayo Majadahonda - Atlético Madrid II

Rayo Majadahonda - Atlético Madrid II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Atlético Madrid II - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

• A Rayo Majadahonda már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. szeptember 1-jén sikerült ellenfélnek legyőznie (az Albacete verte őket).
  • Az Atlético Madrid II már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. október 18-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Poblense csapatát).

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem