Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Leioa - Amorebieta

Leioa - Amorebieta 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Amorebieta - Leioa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 6. 17:00
Helyszín: Estadio Sarriena (Leioa)

Iker Unzueta ('36, 0-1), Asier Goti ('52, 11-esből, 1-1)

• Aitor Arregi az egyetlen a mezőnyből, aki hat Leioa - Amorebieta mérkőzésen is szerepelt.

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Amorebieta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Leioa csapatának kedvez (7:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Leioa stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Amorebieta csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Leioa egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amorebieta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leioa 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Amorebieta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Santander. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sestao River. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leioa 1301., Amorebieta 1313. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amorebieta nyeri ezt a találkozót.