Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Union Langreo - Leonesa

Union Langreo - Leonesa 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 7-én is volt Union Langreo - Leonesa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Carlos Bravo ('5, 0-1), Pana ('19, 1-1), Sergio Marcos ('42, 1-2), Ketu Kalvin ('68, 2-2)

• A két csapat 5 éve és 34 napja nem találkozott egymással, utoljára 2015. november 4-én.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Leonesa győzelem
Az elmúlt fél évben az Union Langreo egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leonesa kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leonesa pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II. A Leonesa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Union Langreo 2297., Leonesa 935. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.