Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Celta Vigo II - Compostela

Celta Vigo II - Compostela 0:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 2-án is volt Compostela - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Pablo Antas ('64, 11-esből, 0-1), Brais ('86, 0-2), Primo Conde ('88, 0-3)

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Compostela utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Compostela győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Celta Vigo II csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Compostela egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Celta Vigo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Compostela pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Celta Vigo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. A Compostela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca. A Celta Vigo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Celta Vigo II 1187., Compostela 3082. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.