Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » Villarrobledo - Talavera

Villarrobledo - Talavera 3:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Talavera - Villarrobledo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Estadio Nuestra Señora de la Caridad (Villarrobledo)

Villarrobledo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Talavera győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Talavera csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Villarrobledo egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Talavera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarrobledo 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Talavera szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Villarrobledo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarrubia vagy az Extremadura. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia vagy a Burgos. A Talavera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarrobledo 3775., Talavera 1743. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Talavera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Talavera nyeri ezt a találkozót.