Főoldal » Meccsek » 2020. december 5.

Meccsek - 2020. december 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. december 5.)


4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Levante - Getafe
3:0 (2:0)
dec. 5. 16:15
Sevilla - Real Madrid
0:1 (0:0)
dec. 5. 18:30
Atlético Madrid - Valladolid
2:0 (0:0)
dec. 5. 21:00
Cádiz - FC Barcelona
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Burnley - Everton
1:1 (1:1)
dec. 5. 16:00
Manchester City - Fulham
2:0 (2:0)
dec. 5. 21:00
Chelsea - Leeds United
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 14:45
ZTE - Mezőkövesd
3:0 (2:0)
dec. 5. 17:00
Diósgyőr - Ferencváros
1:3 (1:2)

3 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Spezia - Lazio
1:2 (0:2)
dec. 5. 18:00
Juventus - Torino
2:1 (0:1)
dec. 5. 20:45
Inter - Bologna
3:1 (2:0)
5 mérkőzés
dec. 5. 15:30
Freiburg - Mönchengladbach
2:2 (1:1)
dec. 5. 15:30
1. FC Köln - Wolfsburg
2:2 (2:1)
dec. 5. 15:30
Arminia Bielefeld - Mainz
2:1 (2:0)
dec. 5. 18:30
Bayern München - RB Leipzig
3:3 (2:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 17:00
Stade Rennes - Lens
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 16:30
Waalwijk - Venlo
3:2 (1:1)
dec. 5. 18:45
Fortuna Sittard - Willem II
3:2 (3:0)
dec. 5. 20:00
Ajax - Twente
1:2 (0:1)
dec. 5. 21:00
Zwolle - Vitesse
2:1 (0:1)
dec. 5. 13:00
Hamburger SV - Hannover 96
0:1 (0:1)
dec. 5. 13:00
Osnabrück - Karlsruhe
1:2 (1:0)
dec. 5. 13:00
Greuther Fürth - Heidenheim
0:1 (0:0)
dec. 5. 13:00
Braunschweig - St. Pauli
2:1 (0:1)
dec. 5. 14:00
Rayo Vallecano - UD Logronés
2:1 (2:1)
dec. 5. 18:15
Mirandés - Lugo
0:0
dec. 5. 20:30
Málaga - FC Cartagena
1:2 (1:1)

11 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Reading - Nottingham Forest
2:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Bristol City - Birmingham
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Stoke - Middlesbrough
1:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Coventry - Rotherham
3:1 (2:0)
dec. 5. 16:00
Brentford - Blackburn Rovers
2:2 (1:1)
dec. 5. 16:00
Millwall - Derby
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Watford - Cardiff
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Huddersfield - Queens Park
2:0 (2:0)
dec. 5. 16:00
Norwich - Sheffield Wednesday
2:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Swansea - Luton
2:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Preston - Wycombe
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Frosinone - Chievo
3:2 (1:2)
dec. 5. 14:00
SPAL - Pisa
4:0 (2:0)
dec. 5. 14:00
Lecce - Venezia
2:2 (1:2)
dec. 5. 14:00
Salernitana - Cittadella
1:0 (0:0)
dec. 5. 14:00
Cremonese - Entella
2:1 (2:0)
dec. 5. 15:30
Reggina - Brescia
2:1 (0:0)
dec. 5. 16:30
Moreirense - Gil Vicente
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:30
Guimaraes - Portimonense
1:0 (1:0)
dec. 5. 19:00
Famalicao - Sporting CP
2:2 (1:2)
dec. 5. 21:30
FC Porto - Tondela
4:3 (2:2)

4 mérkőzés
dec. 5. 12:00
Lokomotiv Moszkva - Rubin Kazan
3:1 (1:1)
dec. 5. 14:30
Szpartak Moszkva - FK Tambov
5:1 (1:0)
dec. 5. 17:00
Zenit Szentpétervár - FK Ural
5:1 (4:0)
dec. 5. 17:00
FK Krasnodar - Rotor Volgograd
5:0 (3:0)
dec. 5. 15:00
Troyes - Paris FC
2:1 (2:0)
dec. 5. 19:00
Auxerre - Chamois Niortais
6:0 (2:0)
dec. 5. 19:00
Clermont - Pau
3:0 (1:0)
dec. 5. 19:00
Chambly - Valenciennes
1:2 (1:0)
dec. 5. 19:00
Sochaux - Nancy
1:1 (0:0)
dec. 5. 19:00
Toulouse - Guingamp
2:2 (0:0)
dec. 5. 19:00
Rodez - Amiens SC
1:2 (1:0)
dec. 5. 19:00
Caen - Grenoble
1:1 (0:1)
dec. 5. 19:00
Dunkerque - Chateauroux
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Sepsi - Botosani
2:2 (0:1)
dec. 5. 20:30
Steaua Bukarest - UTA Arad
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 5. 11:30
Genclerbirligi - Alanyaspor
2:1 (1:0)
dec. 5. 11:30
Göztepe Izmir - Kayserispor
1:1 (0:0)
dec. 5. 14:00
Malatyaspor - Istanbul Basaksehir
1:1 (0:1)
dec. 5. 14:00
Konyaspor - Erzurum BB
2:0 (1:0)
dec. 5. 17:00
Galatasaray - Hatayspor
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 18:30
Oud-Heverlee - Cercle Brugge
2:1 (1:0)
dec. 5. 20:45
Club Brugge - Sint-Truidense
1:0 (0:0)

4 mérkőzés
dec. 5. 21:00
Santos - Palmeiras
2:2 (1:0)
dec. 5. 21:00
Botafogo - Flamengo RJ
0:1 (0:0)
dec. 5. 23:00
Fluminense - Atlético PR
3:1 (1:1)
dec. 5. 23:00
Bahia - Ceará
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 16:00
Hamilton - Kilmarnock
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
St. Mirren - Aberdeen
1:1 (1:1)
dec. 5. 16:00
Livingston - Dundee United
2:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Motherwell - Hibernian
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 17:00
Admira - Salzburg
1:0 (0:0)
dec. 5. 17:00
Austria Wien - Sturm Graz
0:4 (0:1)
dec. 5. 17:00
Altach - St. Pölten
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Lviv - Inhulets
1:1 (1:1)
dec. 5. 16:00
Shakhtar Donetsk - Minai
5:1 (3:1)
dec. 5. 18:30
Illichivets - Dinamo Kiev
1:2 (0:1)
12 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Gillingham - Swindon
2:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Wimbledon - Bristol Rovers
2:4 (2:3)
dec. 5. 16:00
Burton Albion - Crewe
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Fleetwood - Blackpool
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Oxford United - Hull
1:1 (1:0)
dec. 5. 16:00
Plymouth - Ipswich
1:2 (1:0)
dec. 5. 16:00
Portsmouth - Peterborough
2:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Shrewsbury - Charlton Athletic
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Sunderland AFC - Wigan
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Northampton - Doncaster
0:2 (0:1)
dec. 5. 16:00
Rochdale - Lincoln City
0:2 (0:1)

5 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Ingolstadt - Lübeck
1:1 (0:0)
dec. 5. 14:00
Waldhof Mannheim - Saarbrücken
4:1 (1:1)
dec. 5. 14:00
Viktoria Köln - 1860 München
2:1 (1:1)
dec. 5. 14:00
Kaiserslautern - Duisburg
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 5. 20:30
Basel - Servette
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 16:15
Atromitos - Aris Saloniki
2:2 (1:0)
dec. 5. 18:30
Olympiakos Pireus - Volos NFC
4:1 (1:1)
dec. 5. 16:15
Atzeneta - La Nucía
1:1 (1:0)
dec. 5. 16:30
Valencia II - Levante II
5:0 (3:0)
dec. 5. 17:00
Espanyol II - Cornella
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
dec. 5. 11:30
Neftekhimik - Tomsk
2:0 (2:0)
dec. 5. 12:00
Sovjetov - Yenisey
4:0 (3:0)
dec. 5. 12:00
Shinnik - SKA-Energia Khabarovsk
2:3 (1:2)
dec. 5. 12:00
Irtysh Omsk - Dinamo Bryansk
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:00
Akron - Baltika Kaliningrad
0:2 (0:1)
dec. 5. 14:00
Fakel - Chayka
1:1 (0:0)
dec. 5. 14:00
Torpedo Moszkva - Veles
0:1 (0:0)

5 mérkőzés
dec. 5. 01:30
Banfield - Rosario Central
1:1 (1:1)
dec. 5. 21:10
Arsenal FC - Racing Club
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Jagiellonia - Warta Poznan
4:3 (2:3)
dec. 5. 17:30
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
1:0 (0:0)
dec. 5. 20:00
Legia Warszawa - Lechia Gdansk
2:0 (0:0)
dec. 5. 15:00
Modena - Fermana
1:0 (1:0)
dec. 5. 15:00
Matelica - Gubbio
1:3 (1:2)
dec. 5. 15:00
Legnano - Cesena
0:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
Paganese - Bari
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Scunthorpe - Leyton
2:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Bolton Wanderers - Port Vale
3:6 (1:3)
dec. 5. 16:00
Cambridge United - Oldham
1:2 (0:0)
dec. 5. 16:00
Tranmere - Walsall
1:3 (1:1)
dec. 5. 16:00
Barrow - Salford
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Bradford - Carlisle
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Cheltenham - Exeter
5:3 (3:1)
dec. 5. 16:00
Stevenage - Southend
0:0
dec. 5. 16:00
Mansfield - Crawley
3:3 (1:0)
dec. 5. 16:00
Newport - Morecambe
2:1 (1:1)
dec. 5. 18:30
Colchester - Grimsby
2:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
dec. 5. 14:00
Alkmaar II - Top Oss
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:30
PSV Eindhoven II - Roda
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Osijek - Varazdin
1:0 (0:0)
dec. 5. 17:00
Pontevedra - Deportivo La Coruna
1:1 (0:0)
dec. 5. 17:00
Covadonga - Marino de Luanco
2:1 (0:1)
dec. 5. 18:00
Burgos - Numancia
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Pohronie - Ruzomberok
2:2 (1:1)
dec. 5. 14:00
Zemplín Michalovce - Zilina
1:1 (0:0)
dec. 5. 14:00
Nitra - FK Senica
1:1 (0:1)
dec. 5. 14:00
Sered - Trnava
2:6 (0:4)
dec. 5. 17:00
Slovan Bratislava - Trencín
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 5. 16:00
Vejle Boldklub - Midtjylland
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Vojvodina - Macva Sabac
1:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Partizan - Cukaricki
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Bohemians 1905 - FK Pardubice
1:1 (1:0)
dec. 5. 14:00
Opava - Banik Ostrava
1:2 (0:0)
dec. 5. 16:00
Sigma Olomouc - Pribram
1:1 (1:0)
dec. 5. 18:30
Viktoria Plzen - Karvina
0:1 (0:1)
dec. 5. 18:15
Thun - Winterthur
0:0
dec. 5. 01:30
Ponte Preta - Paraná
2:1 (1:1)
dec. 5. 20:00
Juventude - Chapecoense
1:1 (0:0)
dec. 5. 22:30
CSA - América MG
0:1 (0:1)
dec. 5. 23:00
Sampaio Correa - CRB
3:0 (2:0)

Gambe Slim
dec. 5. 19:00
Horn - FAC Team für Wien
2:1 (0:1)
dec. 5. 20:25
Liefering - Vorwärts Steyr
0:1 (0:1)
dec. 5. 14:30
Renate - Giana Erminio
4:0 (2:0)
dec. 5. 12:00
Feirense - Benfica II
2:0 (2:0)
dec. 5. 16:00
UD Oliveirense - Arouca
1:2 (0:1)
dec. 5. 18:00
Vizela - Academico Viseu
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 13:45
Skenderbeu - Laci
1:1 (0:0)
dec. 5. 13:45
Vllaznia - Bylis Ballsh
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:45
Kukësi - Apolonia Fier
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:45
Teuta Durres - Kastrioti
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 15:00
AEL Limassol - Ethnikos Achna
5:0 (4:0)
dec. 5. 17:30
AEK Larnaka - Olympiakos Nicosia
4:0 (2:0)
dec. 5. 15:45
Real Unión - Arenas de Getxo
1:1 (0:0)
dec. 5. 18:30
Laredo - Athletic Bilbao II
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
dec. 5. 16:45
BATE Borisov - Dinamo Brest
4:2 (2:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 06:00
Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
0:1 (0:0)
dec. 5. 06:00
Shimizu - Kawasaki Frontale
2:2 (2:1)
dec. 5. 06:00
Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
1:3 (0:1)
dec. 5. 08:00
Yokohama FC - Sagan Tosu
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
dec. 5. 13:15
CSKA 1948 Sofia - Beroe
1:0 (0:0)
dec. 5. 15:30
Levszki Szófia - Arda Kardzhali
1:2 (0:1)
dec. 5. 12:30
Jastrzebie - Belchatow
3:2 (2:2)
dec. 5. 12:40
Nieciecza - Lódzki
2:0 (1:0)
dec. 5. 21:10
Nueva Chicago - Alvarado
2:5 (0:3)
dec. 5. 21:10
All Boys - Deportivo Santamarina
1:0 (0:0)
dec. 5. 21:10
Quilmes - GyE Jujuy
3:2 (0:0)
dec. 5. 21:10
Gimnasia Mendoza - Sarmiento
2:3 (1:0)
dec. 5. 23:10
Platense - Deportivo Morón
1:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
AFC Eskilstuna - Norrby
1:0 (1:0)
dec. 5. 15:00
Dalkurd - GAIS Göteborg
0:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
Örgryte - Umea FC
1:1 (1:0)
dec. 5. 15:00
Sundsvall - Brage
0:1 (0:1)
dec. 5. 15:00
Trelleborg - Halmstad
2:4 (1:4)
dec. 5. 15:00
Västeras SK - Öster
2:1 (1:1)
dec. 5. 15:00
Akropolis - Jönköpings Södra
1:1 (0:1)
dec. 5. 15:00
Ljungskile - Degerfors
0:3 (0:1)

2 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Radnik Bijeljina - Tuzla City
2:1 (1:1)
dec. 5. 17:00
Velez Mostar - Olimpik Sarajevo
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Domzale - Koper
1:1 (1:0)
dec. 5. 17:00
Aluminij - NS Mura
1:2 (1:0)
dec. 5. 16:00
Dundee FC - Arbroath
1:0 (1:0)
dec. 5. 16:00
Raith - Dunfermline
2:2 (1:0)
dec. 5. 16:00
Alloa - Ayr
0:2 (0:1)
dec. 5. 18:00
Villarrubia - Socuéllamos
2:0 (1:0)
dec. 5. 19:00
Real Madrid II - CF Internacional
2:2 (2:1)
dec. 5. 11:30
Giresunspor - Eskisehirspor
2:0 (0:0)
dec. 5. 14:00
Boluspor - Altay Izmir
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Gor Mahia - APR
3:1 (1:0)
dec. 5. 14:00
Platinum - Costa do Sol
2:0 (0:0)
dec. 5. 14:00
Nkana - Bantu
0:0
dec. 5. 15:00
CS Sfaxien - Mlandege
3:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
Simba - Plateau United
0:0
dec. 5. 15:00
Mogadishu City - SONIDEP
0:2 (0:2)
dec. 5. 15:30
Bouenguidi - Forest Rangers
2:0 (0:0)
dec. 5. 17:00
Petro de Luanda - Akonangui
2:2 (1:0)
dec. 5. 17:00
Stade Malien Bamako - Ashanti GB
2:0 (0:0)
dec. 5. 19:00
Kaizer Chiefs - PWD
0:0

10 mérkőzés
dec. 5. 16:00
Aldershot - Dagenham & Redbridge
2:1 (2:0)
dec. 5. 16:00
Bromley - Stockport
0:2 (0:1)
dec. 5. 16:00
Eastleigh - Maidenhead
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Barnet - Wealdstone
0:0
dec. 5. 16:00
Hartlepool - Boreham Wood
1:2 (1:1)
dec. 5. 16:00
Notts - Woking
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Sutton - Solihull Moors
4:1 (2:0)
dec. 5. 16:00
Torquay - Wrexham
3:1 (2:1)
dec. 5. 16:00
Altrincham - King's Lynn
elhalasztva
dec. 5. 18:20
Weymouth - Halifax
1:5 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 11:00
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
1:2 (1:2)
dec. 5. 11:00
Dinamo Tbilisi - Samtredia
1:0 (1:0)
dec. 5. 12:00
Huelva - CD Marino
6:0 (4:0)
dec. 5. 18:00
San Fernando - Linense
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 5. 21:00
Huachipato - Colo Colo
2:2 (1:2)
4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Maassluis - Spakenburg
elhalasztva
dec. 5. 14:30
Noordwijk - Sparta Rotterdam II
elhalasztva
dec. 5. 14:30
Amsterdamsche - Scheveningen
elhalasztva
dec. 5. 14:30
Hardenberg - Koninklijke
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Volendam II - Ido-Ambacht
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Rijnsburgse - GVVV
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Ijsselmeervogels - Katwijk
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Quick Boys - TEC
elhalasztva
dec. 5. 18:00
De Treffers - Kozakken Boys
elhalasztva

dec. 5. 17:00
Vikingur Gota - HB Torshavn
0:2 (0:0)
6 mérkőzés
dec. 5. 11:00
Usti nad Labem - Lisen
0:0
dec. 5. 13:30
Viktoria Zizkov - Jihlava
1:1 (0:0)
dec. 5. 13:30
Chrudim - Vlasim
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:30
Prostejov - Trinec
2:2 (1:1)
dec. 5. 13:30
Slavoj Vysehrad - Blansko
2:1 (0:1)
dec. 5. 14:00
NAPSA Stars - Ngazi Club
4:1 (2:1)
dec. 5. 14:30
Bloemfontein - Maniema Union
0:2 (0:1)
dec. 5. 15:30
USGN - Yeelen Olympique
1:1 (1:1)
dec. 5. 16:00
Kano Pillars - Jaraaf
0:0
dec. 5. 17:00
KVZ - Alamal Atbara
0:3 (0:2)
dec. 5. 19:00
Salitas - Ashanti Gold
2:1 (2:1)
dec. 5. 01:00
Guabirá - Jorge Wilstermann
1:3 (1:1)
dec. 5. 13:30
Damak - Al Ahli Jeddah
4:3 (1:3)
dec. 5. 15:35
Al Baten - Al Taawoun
1:1 (1:0)
dec. 5. 15:45
Al Faisaly - Al-Ain
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 5. 11:00
Van - Noah
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
dec. 5. 20:00
Sporting Cristal - Ayacucho
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Fremad Amager - Viborg
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 5. 12:35
Jiangsu Suning - Tianjin Teda
1:1 (0:0)
dec. 5. 14:30
Cape Town City - Orlando Pirates
2:2 (2:1)
dec. 5. 14:30
Golden Arrows - Moroka Swallows
1:1 (1:1)
dec. 5. 17:00
Tshakhuma Madzivhadila - AmaZulu
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 15:15
Penybont - Caernarfon Town
6:0 (2:0)
dec. 5. 15:30
Cardiff MU - Bala
1:1 (0:0)
dec. 5. 15:30
Barry Town - Flint
6:3 (3:1)
1 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Borec - Shkendija
0:2 (0:1)
dec. 5. 13:30
Opatija - Dinamo Zágráb II
2:1 (0:1)
dec. 5. 13:30
Hrvatski Dragovoljac - Dubrava
1:0 (0:0)
dec. 5. 13:30
Junak Sinj - Rude Zágráb
0:2 (0:2)
dec. 5. 13:30
Croatia Zmijavci - Orijent 1919
2:1 (1:1)
dec. 5. 13:30
Kustosija - Bijelo Brdo
0:0
4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Santa Lucia - Hibernians
0:3 (0:1)
dec. 5. 14:00
Mosta - Tarxien Rainbows
1:0 (1:0)
dec. 5. 18:15
Sirens - Gzira
1:0 (1:0)

dec. 5. 21:00
Jicaral - Herediano
0:0
dec. 5. 16:00
Crusaders - Glentoran
2:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Larne - Glenavon
2:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint
1:3 (0:2)
dec. 5. 16:00
Portadown - Ballymena
0:0
dec. 5. 18:30
Linfield - Cliftonville
2:0 (0:0)
dec. 5. 14:00
Biskra - Hussein Dey
0:0
dec. 5. 14:00
Saoura - USM Alger
2:2 (1:0)
dec. 5. 15:00
ES Sétif - Relizane
1:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Chlef - WA Tlemcen
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:00
Arberia - Drenica Skënderaj
1:0 (0:0)
dec. 5. 13:00
Trepca'89 - Gjilani
3:0 (0:0)
dec. 5. 01:00
Metropolitanos - Caracas
2:1 (2:1)
dec. 5. 20:00
Carabobo - Trujillanos
2:2 (1:0)
dec. 5. 23:00
Deportivo La Guaira - Yaracuyanos
2:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
Tre Fiori - Libertas
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Murata - La Fiorita
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Domagnano - Fiorentino
elhalasztva
dec. 5. 15:00
Juvenes/Dogana - Faetano
elhalasztva
dec. 5. 22:00
Marathón - Honduras Progreso
4:0 (2:0)
dec. 5. 22:00
Real de Minas - Real Sociedad
2:1 (1:1)
dec. 5. 16:00
Haringey Borough - Hendon
5:3 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
317
42 (13%)
106 (33%)
422
316
43 (14%)
103 (33%)
421
318
37 (12%)
109 (34%)
403
320
38 (12%)
105 (33%)
400
   Rati
307
40 (13%)
100 (33%)
400
318
33 (10%)
117 (37%)
399
316
34 (11%)
112 (35%)
394
8. Xxy
299
31 (10%)
118 (39%)
391
317
39 (12%)
96 (30%)
387
10. AltT
320
32 (10%)
112 (35%)
384

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont