Főoldal » Meccsek » 2020. december 6. » El Ejido - Linares Deportivo

El Ejido - Linares Deportivo 0:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Linares Deportivo - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 6. 12:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Hugo Díaz ('78, 11-esből, 0-1), Rosendo Alarcon ('87, 0-2)

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Linares Deportivo győzelem
Az elmúlt fél évben az El Ejido kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linares Deportivo kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linares Deportivo pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Betis II vagy a Yeclano. A Linares Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella vagy a Sevilla Atlético. A Linares Deportivo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. A Linares Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 2079., Linares Deportivo 2299. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.