Főoldal » Focisták » Ausztria focistái

Osztrák focisták listája

Osztrák játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Aaron Kircher
(Dornbirn)
Adilaid Dizdarevic
(LASK Juniors)
Adis Cehic
(Neumarkt)
Admir Medjedovic
(Austria Kärnten)
Adnan Adilovic
(Kufstein)
Adrian Grbic
(Clermont)
Adrian Klammer
(Hohenems)
Adrian Warmuth
(Wolfsberg)
Adrianinho
(Ponte Preta)
Ahmed Ildiz
(Malatyaspor)
Akif Cengiz
(Dornbirn)
Akif Imamovic
(Union Edelweiß)
Alan Osso
(Spratzern)
Albert Kautz
(Bruck/Leitha)
Albert Vallci
(Salzburg)
Albin Dzafic
(NS Drava)
Albin Ramadani
(Hertha Wels)
Aldin Aganovic
(Liefering)
Aleksandar Dragovic
(Bayer Leverkusen)
Aleksandar Jukic
(Austria Wien II)
Aleksandar Simic
(Austria Salzburg)
Alen Dedic
(Bruck/Leitha)
Alessandro Dier
(Bad Gleichenberg)
Alessandro Oraze
(Klagenfurt)
Alessandro Schöpf
(Schalke 04)
Alessio Orlando
(Neusiedl)
Alex Gruber
(Spratzern)
Alex Sobczyk
(Trnava)
Alexandar Borkovic
(Austria Wien II)
Alexandar Vucenovic
(St. Pölten)
Alexander Aschauer
(Sonnenhof Großaspach)
Alexander Danninger
(Vorwärts Steyr)
Alexander Diridl
(Pinkafeld)
Alexander Eckmayr
(Wacker Innsbruck II)
Alexander Egger
(St. Pölten)
Alexander Frank
(Ebreichsdorf)
Alexander Fröschl
(Union Vöcklamarkt)
Alexander Gaal
(Brunn am Gebirge)
Alexander Gadenstätter
(Pinzgau Saalfelden)
Alexander Gründler
(Wacker Innsbruck)
Alexander Grünwald
(Austria Wien)
Alexander Hauser
(Wacker Innsbruck)
Alexander Hirczy
(Spittal/Drau)
Alexander Hofer
(Wolfsberger)
Alexander Hofer
(Strasswalchen)
Alexander Hones
(Vorwärts Steyr)
Alexander Huber
(Dornbirn)
Alexander Ibser
(Mattersburg)
Alexander Joppich
(Wacker Innsbruck)
Alexander Kager
(Allerheiligen)
Alexander Killar
(Austria Klagenfurt)
Alexander Kofler
(Wolfsberger)
Alexander Kögl
(Kufstein)
Alexander Mader
(Reichenau)
Alexander Meister
(Grieskirchen)
Alexander Nics
(Leobendorf)
Alexander Percher
(Austria Klagenfurt)
Alexander Petermann
(St. Margarethen)
Alexander Prass
(Salzburg U19)
Alexander Prinz
(Kottingbrunn)
Alexander Ranacher
(Austria Lustenau)
Alexander Ritschel
(Seekirchen)
Alexander Schachner
(Sturm Graz II)
Alexander Schenk
(Köttmannsdorf)
Alexander Schmidt
(Wolfsberger)
Alexander Staudecker
(Vorwärts Steyr)

Alexander Sunko
(Mettersdorf)
Alexander Taschner
(Mattersburg)
Alexander Toninger
(FAC Team für Wien)
Alexander Wassung
(Seekirchen)
Ali Alaca
(Traiskirchen)
Ali Hamdemir
(Austria Klagenfurt)
Ali Sahintürk
(FAC Team für Wien)
Alois Höller
(Mattersburg)
Alois Kolmanz
(Völkermarkt)
Alois Oroz
(Salzburg U19)
Alois Prohaska
(FAC Team für Wien)
Amar Hodzic
(Wolfsberger)
Amar Kadic
(Union St. Florian)
Ambros Berlinger
(Alberschwende)
Ambrozije Soldo
(Austria Klagenfurt)
Amir Ebrahim
(Elektra)
Amir Lelic
(St. Johann)
Ammar Helac
(Blau-Weiss Linz)
Amro Lasheen
(Traiskirchen)
André Hofer
(First Vienna)
Andre Sliskovic
(Team Wiener Linien)
Andreas Bammer
(Austria Salzburg)
Andreas Bauer
(Stadlau)
Andreas Bauer
(Mannsdorf)
Andreas Buger
(Kottingbrunn)
Andreas Dober
(Wattens)
Andreas Gomig
(Kottingbrunn)
Andreas Graf
(Heiligenkreuz)
Andreas Gruber
(Mattersburg)
Andreas Hettegger
(St. Johann)
Andreas Hölzl
(Kitzbühel)
Andreas Ivanschitz
(Viktoria Plzen)
Andreas Kuen
(Mattersburg)
Andreas Lackner
(St. Anna)
Andreas Landerl
(Kitzbühel)
Andreas Lasnik
(Kapfenberg)
Andreas Lukse
(FC Nürnberg)
Andreas Malin
(Dornbirn)
Andreas Meznik
(Baumgarten)
Andreas Michl
(Amstetten)
Andreas Mild
(Gleisdorf)
Andreas Neubauer
(Pinkafeld)
Andreas Oberauer
(Austria Salzburg)
Andreas Pfingstner
(Wiener Neustadt)
Andreas Plaickner
(Zell am See)
Andreas Raggam
(Gleisdorf)
Andreas Rauscher
(Kapfenberg)
Andreas Rossak
(FAC Team für Wien)
Andreas Schawarz
(Maria Saal)
Andreas Schicker
(Wiener Neustadt)
Andreas Schrott
(Liefering)
Andreas Simma
(Eschen/Mauren)
Andreas Stastny
(Reichenau)
Andreas Stocker
(Bad Gleichenberg)
Andreas Strümpf
(Bad Sauerbrunn)
Andreas Tiffner
(Leobendorf)
Andreas Ulmer
(Salzburg)
Andreas Walzer
(Bad Sauerbrunn)
Andreas Weimann
(Bristol City)
Andreas Zingl
(Lafnitz)
Anel Hadzic
(Videoton)
Anes Omerovic
(Dornbirn)
Angelo Darmann
(ST. Andrä)
Anis Balti
(FAC Team für Wien)
Ankido Abraham
(Seekirchen)
Ante Bezer
(Trausdorf)
Anton Berisa
(First Vienna)
Anton Pauschenwein
(Mattersburg)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯