Főoldal » Focisták » Grúzia focistái

Grúz focisták listája

Grúz játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8
Adik Mikaberidze
(Kolkheti-1913)
Akaki Dvali
(Zestafoni)
Akaki Janelidze
(Tskhinvali)
Akaki Kimeridze
(Lokomotiv Tbilisi)
Akaki Kurashvili
(Sioni Bolnisi)
Akaki Meladze
(Torpedo Kutaisi)
Akaki Mikuchadze
(Sioni Bolnisi)
Akaki Ninua
(Kolkheti-1913)
Akaki Parjikia
(Baia Zugdidi)
Akaki Shulaia
(Dinamo Tbilisi)
Akvsenti Gilauri
(Olimpi Rustavi)
Aleko Gamtsemlidze
(Tskhinvali)
Aleko Natsvlishvili
(Samgurali II)
Aleko Pantskhava
(Samgurali II)
Aleksandr Amisulashvili
(Dinamo Tbilisi)
Aleksandr Batsikadze
(Dinamo Batumi)
Aleksandr Iashvili
(Dinamo Tbilisi)
Aleksandr Intskirveli
(Liakhvi Tskhinvali)
Aleksandr Kobakhidze
(Lokomotiv Tbilisi)
Aleksandre Abuladze
(WIT Georgia Tbiliszi)
Aleksandre Gogoberishvili
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Aleksandre Gureshidze
(Lokomotiv Tbilisi)
Aleksandre Korchilava
(Kolkheti-1913)
Aleksandre Rekhviashvili
(Guria Lantschuchti)
Aleksandre Rostiashvili
(WIT Georgia II)
Aleksandre Saganelidze
(Sioni Bolnisi)
Aleksandre Shengelia
(Guria Lantschuchti)
Alex Benashvili
(Guria Lantschuchti)
Alika Kalichava
(Samegrelo)
Amiran Abuselidze
(Dinamo Batumi II)
Amiran Gugushvili
(Kolkheti-1913)
Amiran Mujiri
(Dinamo Batumi)
Amiran Rokhvadze
(Merani Martvili)
Amiran Tsabria
(Kolkheti-1913)
Andria Purtseladze
(Saburtalo U19)
Andro Giorgadze
(Karpaty Lviv)
Andro Nemsadze
(WIT Georgia Tbiliszi)
Anri Andghuladze
(Dinamo Batumi)
Anri Kiguradze
(Rumori Calcio)
Anzor Kaladze
(Tbilisi 2016)
Anzor Mekvabishvili
(Dinamo Tbilisi)
Anzor Peradze
(Zestafoni)
Apolon Sarsania
(Kolkheti-1913)
Archil Alavidze
(Sioni Bolnisi)
Archil Basaria
(Shevardeni 1906)
Archil Gigauri
(Dila Gori)
Archil Koberidze
(Dila Gori)
Archil Meskhi
(Sioni Bolnisi)
Archil Tvildiani
(Sioni Bolnisi)
Arsen Avsajanishvili
(Merani Tbilisi)
Avtandil Bratchuli
(Olimpi Rustavi)
Avtandil Gujabidze
(Olimpi Rustavi)
Avtandil Labadze
(Khimik Svetlogorsk)
Avtandil Mirgatia
(Lesitchine)
Avtandil Siradze
(Tskhinvali)
Avto Kapanadze
(Chikhura)

Bachana Mikeladze
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Bacho Mikava
(Chiatura)
Bachuki Beradze
(Zestafoni)
Bachuki Kokaia
(Kolkheti-1913)
Bachuki Shengelia
(Tbilisi 2016)
Badri Demetrashvili
(Tbilisi City)
Badri Jomidava
(Samegrelo)
Badri Lolua
(Kolkheti Khobi)
Bagrat Bajelidze
(Dinamo Batumi II)
Bakar Kardava
(Dinamo Tbilisi)
Bakar Mirtskhulava
(Torpedo Kutaisi)
Bakur Gulua
(Sapovnela)
Bakur Nikoladze
(Sapovnela)
Beka Abzhandadze
(Zestafoni)
Beka Ashordia
(WIT Georgia Tbiliszi)
Beka Belekania
(Sulori Vani)
Beka Beridze
(Guria Lantschuchti)
Beka Beroshvili
(Tbilisi City)
Beka Bibilashvili
(Merani Martvili)
Beka Dartsmelia
(Lokomotiv Tbilisi)
Beka Gabiskiria
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Beka Ghirdaladze
(Torpedo Kutaisi)
Beka Gugberidze
(WIT Georgia Tbiliszi)
Beka Gvaradze
(Rustavi)
Beka Kakachia
(Zugdidi)
Beka Kakhidze
(Betlemi)
Beka Kakushadze
(Kolkheti-1913)
Beka Kavtaradze
(Saburtalo)
Beka Kharaishvili
(Saburtalo U19)
Beka Khojanashvili
(Tbilisi City)
Beka Khoshtaria
(Kolkheti-1913)
Beka Kurdadze
(Samgurali)
Beka Mikeltadze
(Rotor Volgograd)
Beka Mirianashvili
(Tskhinvali)
Beka Okropiridze
(Olimpi Rustavi)
Beka Pantskhava
(Samgurali II)
Beka Shekriladze
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Beka Shubitidze
(Tbilisi City)
Beka Sulaberidze
(Sapovnela)
Beka Tchkuaseli
(Dinamo Batumi)
Beka Tsikolia
(Merani Martvili)
Beka Tughushi
(Torpedo Kutaisi)
Beka Zakradze
(Guria Lantschuchti)
Bekar Chkhaberidze
(Merani Martvili)
Besarion Kodalaev
(Vänersborg IF)
Besarion Leshkasheli
(Samgurali II)
Besarion Peradze
(Zestafoni)
Besik Kardava
(Sioni Bolnisi)
Besik Liparteliani
(Tbilisi 2016)
Besik Murusidze
(Tbilisi City)
Beso Darsalia
(Lesitchine)
Bidzina Makharoblidze
(Merani Tbilisi)
Bidzina Tsintsadze
(Guria Lantschuchti)
Boris Gujejiani
(Baia Zugdidi)
Boris Makharadze
(Kolkheti-1913)
Budu Zivzivadze
(Fehérvár)
Dachi Chaduneli
(WIT Georgia II)
Dachi Popkhadze
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Dante Chaligava
(Tbilisi 2016)
Data Kiria
(Zugdidi)
Data Rapava
(Squri Tsalenjikha)
Data Rigvava
(Bakhmaro)
Data Sichinava
(Tskhinvali)
Data Tsulaia
(Merani Martvili)
Dato Dartsimelia
(Kolkheti-1913)
Dato Lomsadze
(Chiatura)
Dato Mikava
(Lokomotiv Tbilisi)
Dato Sajaia
(Samtredia)
David Bolkvadze
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
David Gamezardashvili
(Baia Zugdidi)
1 2 3 4 5 6 7 8