Főoldal » Focisták » Grúzia focistái

Grúz focisták listája

Grúz játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sandro Zuroshvili
(Aragvi Dusheti)
Sergo Orbeladze
(Merani Martvili)
Sevasti Todua
(Borjomi)
Shalva Kvantaliani
(Merani Martvili)
Shalva Nadiradze
(Samtredia)
Shalva Purtskhvanidze
(Shevardeni 1906)
Shalva Vibliani
(Shevardeni 1906)
Shota Avlokhashvili
(WIT Georgia Tbiliszi)
Shota Babunashvili
(Torpedo Kutaisi)
Shota Bitskinashvili
(Olimpi Rustavi)
Shota Davlashelidze
(Tbilisi City)
Shota Gabrichidze
(Guria Lantschuchti)
Shota Gujabidze
(Bakhmaro)
Shota Jikia
(Shevardeni 1906)
Shota Kashia
(Chikhura)
Shota Lomia
(Egrisi)
Shota Pantsulaia
(Zestafoni)
Solomon Gujabidze
(Guria Lantschuchti)
Solomon Kverkvelia
(Rotor Volgograd)
Soso Gulua
(Rustavi)
Soso Kardava
(Rustavi)
Soso Kopaliani
(Lokomotiv Tbilisi)
Soso Malania
(Guria Lantschuchti)
Soso Tchikaidze
(Sioni Bolnisi)
Spartak Gogia
(Samtredia)
Sulkhan Svianadze
(WIT Georgia Tbiliszi)
Tamaz Akobia
(Zugdidi)
Tamaz Babunadze
(Shevardeni 1906)
Tamaz Dzagnidze
(Sulori Vani)
Tamaz Gelkhviidze
(Samgurali II)
Tamaz Kikabidze
(Meshakhte)
Tamaz Shalikashvili
(Kolkheti-1913)
Tamaz Sharvashidze
(Torpedo Kutaisi)
Tamaz Takidze
(Shukura)
Tariel Burjanadze
(Samgurali II)
Tariel Khaindrava
(Torpedo Kutaisi)
Tariel Kukuladze
(Guria Lantschuchti)
Tato Zhividze
(Dinamo Tbilisi II)
Tedo Kakulia
(Kolkheti-1913)
Tedo Kikabidze
(Samgurali)
Tedore Grigalashvili
(Torpedo Kutaisi)
Teimuraz Gabunia
(Saburtalo II)
Teimuraz Gakharia
(WIT Georgia II)
Teimuraz Kharshiladze
(Merani Martvili)
Teimuraz Pharulava
(Kolkheti-1913)
Temur Bekauri
(Shevardeni 1906)
Temur Beradze
(Zestafoni)
Temur Chogadze
(Olimpik Donetsk)
Temur Kharebava
(Chiatura)
Temur Nadiradze
(Chiatura)
Temur Purtukhia
(Sapovnela)
Temur Vachandze
(Aragvi Dusheti)
Temuri Dzadzamia
(Kolkheti-1913)
Temuri Shonia
(Lokomotiv Tbilisi)
Tengiz Bregvadze
(Shevardeni 1906)
Tengiz Bughadze
(Chikhura)
Tengiz Chikviladze
(Kolkheti-1913)

Tengiz Gergedava
(Baia Zugdidi)
Tengiz Gorozia
(Kolkheti-1913)
Tengiz Tolordava
(Merani Martvili)
Till Schwarz
(Erfurt)
Tim Stemper
(Victoria Rosport)
Toma Khubashvili
(Saburtalo U19)
Toma Tabatadze
(Saburtalo)
Tornike Akhvlediani
(Dinamo Tbilisi)
Tornike Aptisauri
(Sioni Bolnisi)
Tornike Beridze
(Dinamo Batumi)
Tornike Bzekalava
(WIT Georgia II)
Tornike Chaduneli
(Torpedo Kutaisi)
Tornike Chubitidze
(Kolkheti-1913)
Tornike Devadze
(Dinamo Batumi II)
Tornike Dundua
(Dinamo Tbilisi II)
Tornike Gaprindashvili
(Dinamo Batumi)
Tornike Gobronidze
(Samgurali II)
Tornike Gvalia
(Samegrelo)
Tornike Jangidze
(Dinamo Tbilisi)
Tornike Kiknadze
(Aragvi Dusheti)
Tornike Kirkitadze
(Lokomotiv Tbilisi)
Tornike Kokaia
(Didube 2014)
Tornike Kuprava
(Kolkheti-1913)
Tornike Morchiladze
(Dinamo Tbilisi)
Tornike Muzashvili
(WIT Georgia Tbiliszi)
Tornike Ortoidze
(Sioni Bolnisi)
Tornike Pailodze
(Merani Martvili)
Tornike Pipia
(Squri Tsalenjikha)
Tornike Shekiladze
(WIT Georgia Tbiliszi)
Tornike Shubitidze
(Tbilisi City)
Tornike Tarkhnishvili
(Sioni Bolnisi)
Tornike Tchumburidze
(WIT Georgia II)
Tornike Tchuradze
(Shevardeni 1906)
Tornike Zarkua
(Chikhura)
Tsotne Bukia
(Norchi Dinamoeli)
Tsotne Chikovani
(Norchi Dinamoeli Tbilisi)
Tsotne Chotalishvili
(WIT Georgia II)
Tsotne Keburia
(Aragvi Dusheti)
Tsotne Meskhi
(Kolkheti Khobi)
Tsotne Nadaraia
(Torpedo Kutaisi)
Tsotne Patsatsia
(Merani Martvili)
Tsotne Samushia
(Chikhura)
Ucha Burdzenadze
(Spartaki Tskhinvali)
Ucha Lobjanidze
(Lokomotiv Tbilisi)
Ucha Mamatsashvili
(Sioni Bolnisi)
Vajha Koridze
(Dinamo Batumi)
Vakhtang Arveladze
(Fatih Karagümrük)
Vakhtang Botchorishvili
(Torpedo Kutaisi)
Vakhtang Kvaratskelia
(WIT Georgia Tbiliszi)
Vakhtang Lobzhanidze
(Sioni Bolnisi)
Vakhtang Pantskhava
(Spartaki Tskhinvali)
Vakhtang Tabidze
(Guria Lantschuchti)
Valeri Abramidze
(Torpedo Kutaisi)
Valeri Bolkvadze
(Torpedo Kutaisi)
Valeri Kazaishvili
(Ulsan Hyundai)
Valeri Kuridze
(Dziugas Telsiai)
Valeri Mateshvili
(Tbilisi 2016)
Valeri Olkhovi
(Kolkheti-1913)
Valerian Kaladze
(Saburtalo II)
1 2 3 4 5 6 7 8 9