Főoldal » Focisták » Szlovákia focistái

Szlovák focisták listája

Szlovák játékosok ABC sorrendben

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
Roman Sabler
(Myjava)
Roman Seben
(Trencín)
Roman Sevcík
(Slovan Most)
Roman Sloboda
(Mlada Boleslav)
Roman Sokol
(Liptovská Stiavnica)
Roman Sopúch
(Oravské Poruba)
Roman Svidran
(Bacúch)
Roman Veselovsky
(Zilina U19)
Roman Zembera
(Zlate Moravce)
Ronald Illés
(Hajnácka)
Rostislav Prokop
(Duna Aszfalt Tiszakécske)
Rudolf Bozík
(Slovan Bratislava)
Rudolf Rusnák
(Pivovar Velky Saris)
Rudolf Urban
(Sandecja Nowy Sacz)
Samo Marusinec
(Nová Dubnica)
Samuel Antálek
(Drassburg)
Samuel Bagín
(Trencín)
Samuel Bican
(Jednota Bánová)
Samuel Brnca
(Dolny Kubin)
Samuel Bulko
(Trencín U19)
Samuel Centés
(Trencín)
Samuel Cervenák
(Tesla Stropkov)
Samuel Dancák
(Hradec Králové)
Samuel Datko
(Zilina)
Samuel Dovec
(Pohronie)
Samuel Duris
(Nitra U19)
Samuel Farsky
(Zilina U19)
Samuel Gladis
(FK Kosice)
Samuel Habodasz
(Slovan Bratislava)
Samuel Hasa
(Mainz U19)
Samuel Hegyi
(Nové Mesto)
Samuel Hodúr
(Zlate Moravce)
Samuel Hrubsa
(Druzstevník Radimov)
Samuel Jenat
(Pohronie)
Samuel Kovalcin
(Zemplín Michalovce)
Samuel Kuc
(FK Kosice)
Samuel Kuchárik
(Liptovsky Mikulás)
Samuel Kucharík
(Westlandia)
Samuel Lacko
(Dunajská Luzná)
Samuel Lavrincík
(Ruzomberok)
Samuel Milota
(Rohozník)
Samuel Mráz
(Motor Lublin)
Samuel Orság
(Slovan Bratislava U19)
Samuel Petrás
(Dunaszerdahely)
Samuel Polácek
(Jaslovské Bohunice)
Samuel Popovic
(Spartak Medzev)
Samuel Prachar
(Pohronie)
Samuel Samaj
(Zilina U19)
Samuel Sarudi
(Zilina U19)
Samuel Sefcik
(Ruzomberok)
Samuel Seman
(Tesla Stropkov)
Samuel Slobodník
(Tesla Stropkov)
Samuel Slovák
(Slovan Bratislava)
Samuel Sokol
(Tesla Stropkov)
Samuel Sula
(Zlate Moravce)
Samuel Svetlik
(Besztercebánya)
Samuel Török
(Zlate Moravce)
Samuel Urgela
(Pohronie)
Samuel Vanek
(Druzstevník Radimov)
Samuel Varga
(Spisské Podhradie)
Samuel Vavrús
(Nové Mesto)
Samuel Závacky
(Trencín U19)
Sanusi Ridwan
(Podbrezová)
Sebastián Frian
(Liptovsky Hrádok)
Sebastián Gembicky
(Rimaszombat)
Sebastián Mlynár
(Zilina U19)
Sebastián Nagy
(Malzenice)
Sebastián Rak
(Zlate Moravce)
Sebastián Zajac
(Podbeskidzie)
Sergej Pilipcuk
(Vysné Opátske)
Simeon Kohút
(Mannsdorf)
Simon Dunajcan
(Spisské Podhradie)
Simon Fasko
(Podbrezová)
Simon Gábris
(Prostejov)
Simon Herceg
(Duslo Sala)
Simon Horniak
(FK Senica)
Simon Kupec
(Petrzalka akadémia)
Simon Micuda
(Besztercebánya)
Simon Misovic
(Nitra U19)
Simon Paluba
(Tatran Presov)
Simon Rak
(Liptovsky Hrádok)
Simon Sabolcík
(FK Kosice)
Simon Smehyl
(Komarno)
Simon Valachovic
(Sväty Jur)
Siradji Sani
(Dolny Kubin)
Slavomír Erziak
(Zarnovica)
Slavomir Huk
(Dorking Wanderers)
Slavomír Kralovic
(Tatran Presov)
Sós Máté
(Budafok)
Stanislav Cuprisin
(Partizán Bardejov)
Stanislav Danko
(Zemplín Michalovce)
Stanislav Dermek
(Druzstevník Radimov)
Stanislav Morhác
(Rimaszombat)
Stanislav Pella
(Mladost Kalsa)
Stanislav Skuta
(Rohozník)
Stanislav Velicky
(Mezőkövesd)
Stanislav Virdzek
(Druzstevník Jacovce)
Stavina Ladislav
(Hajnácka)
Stefan Baksi
(Jaslovské Bohunice)
Stefan Gerec
(Ruzomberok)
Stefan Harvila
(Slavoj Trebisov)
Stefan Holis
(Puchov)
Stefan Majerník
(Mladost Kalsa)
Stefan Matejkovic
(Jaslovské Bohunice)
Stefan Pekár
(Pohronie)
Stefan Senecky
(Ruzomberok)
Stefan Völgyi
(Mesta Tornala)
Stefan Zosak
(Ruzomberok)
Stephan Varga
(Soroksár)
Sven Jurcisin
(Humenné)
Szabó Ottó
(Dunaszerdahely)
Szépe János
(Győri ETO)
Szigeti Norbert
(Kolárovo)
Szórád Csaba
(Budapest Honvéd II)
Tadeás Fabus
(Nové Mesto)
Tadej Trdina
(Fuzinar)
Tamás Fiala
(Sväty Peter)
Tamás Varga
(Druzstevník Besenov)
Tarcsi Róbert
(Győri ETO)
Teodor Kupec
(FK Senica)
Teodor Sefcovic
(Druzstevník Radimov)
Teodor Staník
(Zilina U19)
Thomas Mrva
(Myjava)
Tibor Dékány
(Druzstevník Besenov)
Tibor Hlavácík
(Velké Ludince)
Tibor Németh
(Sväty Peter)
Tibor Slebodnik
(Besztercebánya)
Tibor Spód
(Nitra U19)
Tibor Svetlák
(Liptovská Stiavnica)
Timon Dobias
(FK Kosice)
Timotej Múdry
(Ruzomberok)
Timotej Tóth
(Drassburg)
Timotej Vajdik
(Neusiedl)
Timotej Záhumensky
(Besztercebánya)
Tobias Culen
(Trencín)
Tobiás Divis
(Liptovsky Mikulás)
Tobiás Paliscák
(Zilina U19)
Toma Brigant
(Skalica)
Tomás Bagi
(Borcice)
Tomás Básti
(Hajnácka)
Tomas Belic
(Nové Mesto)
Tomás Benkó
(Druzstevník Besenov)
Tomás Bobcek
(Lechia Gdansk)
Tomas Bockay
(Bruck/Leitha)
Tomas Bohacik
(Mesta Tornala)
Tomás Bosansky
(Nové Mesto)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯