Főoldal » Focisták » Szlovákia focistái

Szlovák focisták listája

Szlovák játékosok ABC sorrendben

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Jozef Sombat
(Zlate Moravce)
Jozef Spyrka
(Podbrezová)
Jozef Sula
(Tatran Chlebnice)
Jozef Talian
(Tatran Presov)
Jozef Tropp
(Poprad)
Jozef Vajs
(Zemplín Michalovce)
Jozef Valachovic
(Slovan Bratislava)
Jozef Zemanovic
(Trencín)
Jozef Ziak
(Slovan Simonovany)
Jozef Ziaran
(Liptovská Stiavnica)
Juhász Csaba
(Rimaszombat)
Július Chomistek
(Liptovsky Mikulás)
Július Kuhajda
(Tatran Chlebnice)
Július Lakatos
(Sväty Peter)
Július Nota
(Besztercebánya)
Július Szoke
(Aris Limassol)
Juraj Ancic
(Slovan Trencianske)
Juraj Balaz
(Podbrezová)
Juraj Capliar
(Slovan Brvniste)
Juraj Chvátal
(Sigma Olomouc II)
Juraj Dancik
(Podbeskidzie)
Juraj Halenár
(Sigma Olomouc)
Juraj Hovancik
(Tatran Presov)
Juraj Jánosík
(Slovan Simonovany)
Juraj Kochan
(Topvar Topolcany)
Juraj Kotula
(Ruzomberok)
Juraj Krizko
(Hradec Králové)
Juraj Kuba
(Dunajská Luzná)
Juraj Kucka
(Slovan Bratislava)
Juraj Kuhajdík
(Partizán Bardejov)
Juraj Kurtulík
(Oravské Veselé)
Juraj Lacko
(Slovan Bratislava U19)
Juraj Malík
(Spartak V. nad Kysucou)
Juraj Masarik
(Borcice)
Juraj Ondrka
(Druzstevník Jacovce)
Juraj Pacalaj
(Kalná nad Hronom)
Juraj Pancik
(Samorín)
Juraj Pilát
(Puchov)
Juraj Pindura
(Máj Cernova)
Juraj Piroska
(FK Senica)
Juraj Regec
(Levoca)
Juraj Sipos
(Topvar Topolcany)
Juraj Stefanka
(Samorín)
Juraj Sumer
(Vrbové)
Juraj Sustek
(Javorník Makov)
Juraj Svec
(Zlate Moravce)
Juraj Teplan
(Liptovsky Mikulás)
Juraj Tomasek
(Zlate Moravce)
Juraj Vavrik
(Ruzomberok)
Kamil Contofalsky
(Slavia Praha)
Kamil Karas
(FK Kosice)
Kamil Kuzma
(Podbrezová)
Kamil Pavlik
(Spartak Medzilaborce)
Kamil Recicár
(Zemplín Michalovce)
Karol Karlik
(Zlate Moravce)
Karol Kisel
(Slavia Praha)
Karol Mészáros
(Zlate Moravce)
Karol Mondek
(Zlate Moravce)
Karol Pavelka
(Zlate Moravce)
Karol Schulz
(Bad Vöslau)
Karoly Varga
(Dunaszerdahely)
Kevin Habsuda
(Dubnica)
Kevin Kele
(Slovan Bratislava)
Kevin Komár
(Humenné)
Kevin Svehla
(Ruzomberok)
Kevin-Peter Cekan
(Liptovsky Mikulás)
Klemen Razinger
(Bled Hirter)
Kontár Zoltán
(Gyirmót)
Kornél Kovács
(Druzstevník Besenov)
Kornel Saláta
(Szombathelyi Haladás)
Kornel Telek
(Hajnácka)
Kovács Bence
(Siófok)
Köböl Máté
(Duna Aszfalt Tiszakécske)
Králik Csaba
(Samorín)
Kristián Belica
(Rohozník)
Kristián Beno
(Druzstevník Jacovce)
Kristián Biskupic
(Druzstevník Radimov)
Kristián Blahovsky
(Spisské Podhradie)
Kristián Dzurilla
(Spisské Podhradie)
Kristián Gálik
(Dolny Kubin)
Kristián Hirka
(Liptovsky Mikulás)
Kristian Kolembus
(Zlate Moravce)
Kristián Korytko
(Liptovsky Mikulás)
Kristián Kovalík
(Spartak V. nad Kysucou)
Kristian Lukacik
(FK Senica)
Kristián Matkobis
(Tesla Stropkov)
Kristian Mego
(FK Senica)
Kristián Michálek
(Slovan Liberec)
Kristián Pajer
(Nitra U19)
Kristián Palo
(Nitra U19)
Kristián Strucka
(Zilina U19)
Kristián Vallo
(Wisla Plock)
Krystof Stolfa
(Závazná Poruba)
L.Simko
(Zemplín Michalovce)
Ladislav Harakal
(Spartak Medzilaborce)
Ladislav Horvát
(Slovan Most)
Ladislav Kucera
(Topvar Topolcany)
Ladislav Nagy
(Rusovce)
Ladislav Nagy
(Dunaszerdahely)
Ladislav Onofrej
(Holicky Olomouc)
Ladislav Porubän
(Liptovsky Mikulás)
Ladislav Rybansky
(Miercurea Ciuc)
Ladislav Semrák
(Vysné Opátske)
Ladislav Sosták
(Zemplín Michalovce)
Ladislav Stachura
(Partizán Bardejov)
Ladislav Szöcs
(Petrzalka akadémia)
Ladislav Tóth
(Slovan Most)
Ladislav Zák
(Zlate Moravce)
Leckési Zoltán
(Kolárovo)
Leo Sauer
(Feyenoord)
Leonard Dubec
(Rohozník)
Leonardo Bortoli
(Zilina U19)
Libor Chovanec
(Máj Cernova)
Lóránt Lőrincz
(Sväty Peter)
Lubomir Bernath
(Zlate Moravce)
Lubomír Chovanko
(Dunajská Luzná)
Lubomír Franko
(Spisské Podhradie)
Lubomír Gerát
(Slovan Most)
Lubomír Guldan
(Zaglebie Lubin)
Lubomír Hároník
(Slovan Brvniste)
Lubomir Korijkov
(Slavoj Trebisov)
Lubomir Kovác
(Slovan Poproc)
Lubomír Racko
(Závazná Poruba)
Lubomír Satka
(Samsunspor)
Lubomír Slincák
(Lokomotíva Kosice)
Lubomír Tupta
(Slovan Liberec)
Lubomír Urgela
(Parndorf)
Lubomír Willwéber
(Besztercebánya)
Lubos Belejik
(Tatran Presov)
Lubos Bohunsky
(Slovan Simonovany)
Lubos Borek
(Tatran Chlebnice)
Lubos Brzák
(Belá Dulice)
Lubos Chmelík
(Besztercebánya)
Lubos Hajdúch
(Ruzomberok)
Lubos Hanzel
(Borcice)
Lubos Ilizi
(Békéscsabai Előre SE)
Lubos Kolar
(Podbeskidzie)
Lubos Kupcik
(Pohronie)
Lubos Prazenka
(Trencín)
Lubos Seron
(Puchov)
Lubos Smolka
(Nová Dubnica)
Lubos Thomka
(Liptovsky Mikulás)
Lubos Zatko
(Dubnica)
Luboslav Laura
(Liptovsky Mikulás)
Lucas Tucka
(Trencín U19)
Lukás Bakos
(Tatran Chlebnice)
Lukás Beno
(Myjava)
Lukás Bielák
(Liptovsky Mikulás)
Lukas Cacko
(Belusa)
Lukás Cemba
(Dunajská Luzná)
Lukás Cmelík
(Hradec Králové)
Lukás Cmorej
(Spisské Podhradie)
Lukás Csáno
(Slovan Liberec)
Lukás Druxa
(Nové Mesto)
Lukás Duriska
(Trencín)
Lukás Elias
(Lipany)
Lukás Fabis
(FK Kosice)
Lukás Fiala
(Topvar Topolcany)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯