Főoldal » Focisták » Szlovákia focistái

Szlovák focisták listája

Szlovák játékosok ABC sorrendben

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
Peter Kotula
(Slovan Simonovany)
Peter Kovác
(Oravské Poruba)
Peter Kovácik
(Podbrezová)
Peter Krajcovic
(Jaslovské Bohunice)
Peter Krakovsky
(Mladost Kalsa)
Peter Kucera
(Dunajská Luzná)
Peter Kvasnicák
(Máj Cernova)
Peter Lancaric
(Malzenice)
Peter Lehotsky
(Liptovsky Hrádok)
Peter Lesko
(Tatran Presov)
Peter Liptak
(Skalica)
Peter Loncík
(Stránavy)
Peter Lupco
(Poprad)
Peter Mahut
(Liptovská Stiavnica)
Peter Majernik
(Dunaszerdahely)
Peter Maslo
(Poprad)
Peter Mayny
(Mladost Kalsa)
Peter Mazan
(Pohronie)
Peter Mihal
(Myjava)
Peter Molnár
(Velké Ludince)
Peter Moravcik
(Liptovsky Hrádok)
Peter Németh
(Marcelová)
Peter Nguyen
(Druzstevník Besenov)
Peter Orávik
(Zlate Moravce)
Peter Palencsár
(Spartak Medzev)
Peter Pástor
(Mladost Kalsa)
Peter Pekarik
(Hertha BSC)
Peter Petrán
(Rimaszombat)
Peter Pokorny
(Real Sociedad II)
Peter Polník
(Slovan Brvniste)
Peter Pucek
(Slovan Trencianske)
Peter Rusina
(Freamunde)
Peter Rybansky
(Slovan Simonovany)
Peter Sakmár
(Spisské Podhradie)
Peter Senk
(Lisen)
Peter Sladek
(Podbeskidzie)
Peter Smolek
(Horné Oresany)
Peter Sopúch
(Petrzalka akadémia)
Peter Spevák
(Druzstevník Besenov)
Peter Stepanovsky
(Zbrojovka Brno)
Peter Struhar
(Oravské Veselé)
Peter Sulek
(Schrems)
Peter Sútorík
(Nitra U19)
Peter Svantner
(Podbrezová)
Peter Svec
(Druzstevník Jacovce)
Peter Uhrinec
(Rohozník)
Peter Urminsky
(St. Mirren U21)
Peter Varga
(Gyirmót)
Peter Vasilko
(Liptovsky Hrádok)
Peter Vasko
(Skalica)
Peter Vilcko
(Vysné Opátske)
Peter Vosko
(Liptovsky Mikulás)
Peter Záhradník
(Resovia Rzeszów)
Petr Zapalac
(Medimurje Cakovec)
Philip Schneider
(First Vienna)
Pinte Patrik
(Liptovsky Mikulás)
Radoje Doknic
(Tomásov)
Radomír Trnovec
(Oravské Poruba)
Radoslav Clovecko
(Lokomotíva Kosice)
Radoslav Danovsky
(Fomat Martin)
Radoslav Drápal
(Druzstevník Radimov)
Radoslav Gondal
(Spartak Medzev)
Radoslav Kamenec
(Lokomotíva Kosice)
Radovan Bandzuch
(Vysné Opátske)
Radovan Halás
(Slovan Simonovany)
Radovan Nosko
(Dunajská Luzná)
Radovan Valentín
(Slovan Bratislava U19)
Radványi Dávid
(Salgótarján)
Rajmund Bálint
(Hajnácka)
Rajmund Mikus
(Karvina)
Rastislav Bakala
(Budejovice)
Rastislav Fischer
(Podbrezová)
Rastislav Kruzliak
(Ruzomberok)
Rastislav Malacky
(Horné Oresany)
Rastislav Marták
(Nové Mesto)
Rastislav Planeta
(Spartak V. nad Kysucou)
Rastislav Smondek
(Oravské Veselé)
Rastislav Szalka
(Spartak Medzev)
Rastislav Takác
(Mladost Kalsa)
Rastislav Vaclavik
(Liptovsky Mikulás)

Rene Dedic
(Pribram)
René Dolák
(Druzstevník Besenov)
René Duda
(Podbrezová)
Rene Guba
(Spartak Medzilaborce)
René Holán
(Zilina U19)
René Paraj
(Podbrezová)
Rene Revak
(Borcice)
Rene Vodilka
(Spartak Medzilaborce)
René Zákech
(Trencín)
Rengel Péter
(Győri ETO)
Richard Balázik
(Druzstevník Radimov)
Richard Bartos
(Liptovsky Mikulás)
Richard Gmitter
(Slavoj Trebisov)
Richard Gulás
(Pivovar Velky Saris)
Richard Hecko
(Atalanta U19)
Richard Hritz
(Spisské Podhradie)
Richard Hulák
(Sväty Jur)
Richard Kacala
(Tatran Presov)
Richard Konopásek
(Duslo Sala)
Richard Krizan
(Slovan Bratislava)
Richard Krizan
(Horné Oresany)
Richard Lásik
(Pohronie)
Richard Ludha
(Podbrezová)
Richard Nagy
(Zilina)
Richard Nemergut
(Liptovsky Mikulás)
Richard Prúcny
(Duslo Sala)
Richard Sipka
(Liptovská Stiavnica)
Richard Supej
(Oravské Veselé)
Richard Werner
(Pivovar Velky Saris)
Richard Zajac
(Podbeskidzie)
Róbert Bacík
(Topvar Topolcany)
Róbert Bozeník
(Fortuna Düsseldorf)
Róbert Brindza
(Spisské Podhradie)
Robert Cicman
(Slavoj Trebisov)
Robert Dicky
(Lokomotíva Kosice)
Robert Gesnábel
(Ruzomberok)
Robert Jano
(Slavoj Trebisov)
Róbert Jez
(Trnava)
Robert Kluciar
(Limerick)
Róbert Kovács
(Hajnácka)
Róbert Koval
(Dukla Praha)
Róbert Kürthy
(Sväty Peter)
Robert Mak
(Ferencváros)
Róbert Matejka
(Slovan Bratislava)
Róbert Mazán
(AEL Limassol)
Róbert Miglavic
(Mesta Tornala)
Róbert Mocko
(Dunajská Luzná)
Róbert Pich
(Slask Wroclaw)
Róbert Pillár
(Mezőkövesd)
Róbert Polievka
(Besztercebánya)
Robert Potoma
(Spartak Medzilaborce)
Róbert Rajt
(Horné Oresany)
Robert Rak
(Nitra)
Róbert Rusnák
(Topvar Topolcany)
Robert Tomko
(Tatran Presov)
Robert Ujcik
(Poprad)
Róbert Vanis
(Ruzomberok)
Robert Veselovsky
(Nea Salamina)
Robert Vittek
(Slovan Bratislava)
Robert Zeher
(Mladost Kalsa)
Roderik Szép
(Kalná nad Hronom)
Roland Bodenlos
(Spartak Medzev)
Roland Cernák
(Dunaszerdahely)
Roland Cingel
(Velké Ludince)
Roland Galcík
(Podbrezová)
Roland Gerebenits
(Podbrezová)
Roland Peseky
(Kalná nad Hronom)
Roland Smahajcik
(Javorník Makov)
Roland Stevko
(Velké Ludince)
Roland Vadkerti
(Druzstevník Besenov)
Roman Begala
(Slavoj Trebisov)
Roman Bucek
(Topvar Topolcany)
Roman Burzík
(Oravské Veselé)
Roman Cerepkai
(Slovan Bratislava U19)
Roman Chemelo
(Kalná nad Hronom)
Roman Gaspar
(Belusa)
Roman Gergel
(Nieciecza)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯