Főoldal » Focisták » Oroszország focistái

Orosz focisták listája

Orosz játékosok ABC sorrendben

Vladislav Shulgin
(Volgar Astrakhan II)
Vladislav Shustov
(Zvezda Perm)
Vladislav Sirotov
(Leningradets)
Vladislav Sitnichenko
(Radian-Baykal)
Vladislav Skachkov
(Raspadskaya)
Vladislav Skrypnikov
(Salyut Belgorod)
Vladislav Smirnov
(Tallinna Infonet)
Vladislav Solodikhin
(Strogino Moszkva)
Vladislav Soromytko
(SKA-Energia Khabarovsk)
Vladislav Sotnikov
(Vilniaus Vytis)
Vladislav Sukhov
(Strogino Moszkva)
Vladislav Teryoshkin
(Avangard Kursk)
Vladislav Torop
(CSKA Moszkva)
Vladislav Trofimov
(Sillamäe Kalev)
Vladislav Yakovlev
(CSKA Moszkva)
Vladislav Yampolsky
(Volgar Astrakhan)
Vladislav Zernaev
(Baltika Kaliningrad)
Vladislav Zotov
(Dolgie Prudy)
Vsevolod Ermakov
(Ararat Yerevan)
Vsevolod Fedorov
(Pskov 747)
Vsevolod Kruglov
(Dinamo Stavropol)
Vyacheslav Baklan
(Metallurg Magnitogorsk)
Vyacheslav Baranov
(Lada Tolyatti)
Vyacheslav Chadov
(Neftekhimik)
Vyacheslav Demin
(Chelyabinsk)
Vyacheslav Dmitriev
(Ararat Moszkva)
Vyacheslav Grulev
(Dinamo Moszkva)
Vyacheslav Isupov
(Neftekhimik)
Vyacheslav Karavaev
(Zenit Szentpétervár)
Vyacheslav Khorkin
(Avangard Kursk)
Vyacheslav Kirillov
(Baltika Kaliningrad)
Vyacheslav Kiryushin
(Restavratsiya Krasnoyarsk)
Vyacheslav Lankin
(Blagoveshchensk)
Vyacheslav Larchenkov
(Metallurg Vidnoye)
Vyacheslav Larents
(Novosibirsk)
Vyacheslav Litvinov
(FK Krasnodar)
Vyacheslav Lyskov
(Sibiryak Bratsk)
Vyacheslav Malafeev
(Zenit Szentpétervár)
Vyacheslav Marikoda
(Ararat Yerevan)
Vyacheslav Morozov
(Metallurg Asha)
Vyacheslav Ognev
(Avtofavorit)
Vyacheslav Semashkin
(Rotor Volgograd)
Vyacheslav Shishkin
(Volna Nizhegorodskaya)
Vyacheslav Steshin
(Torpedo Miass)
Vyacheslav Sushkin
(Neftchi Fargona)
Vyacheslav Voyakin
(Blagoveshchensk)
Vyacheslav Yakimov
(Krasnodar II)
Vyacheslav Zemlyanskiy
(Baltika Kaliningrad)
Vyacheslav Zhuravlev
(Spartak Tuymazy)
William Rogava
(FK Rostov)
Yakov Erlikh
(Amur Blagoveschensk)
Yakov Ogorodov
(Zvezda Perm)
Yakov Zaika
(Shinnik)
Yan Bobrovskiy
(Akademiya Tolyatti)
Yan Gudkov
(Olimp-Dolgoprudny)
Yan Ilchenko
(Atom Novovoronezh)
Yan Kazaev
(Baltika Kaliningrad)
Yan Shanin
(Dinamo Bryansk)
Yanis Linda
(Gorodeya)
Yarakhmed Makhmudov
(Makhachkala)
Yaroslav Andreev
(Avtofavorit)

Yaroslav Denisov
(Metallurg Lipetsk)
Yaroslav Frolov
(Baltika Kaliningrad)
Yaroslav Gladyshev
(Dinamo Moszkva)
Yaroslav Ivakin
(Arsenal-Tula)
Yaroslav Krasnov
(Zenit Izhevsk)
Yaroslav Mikhailov
(Schalke 04)
Yaroslav Ovsyannikov
(Dinamo Barnaul)
Yaroslav Puzanov
(Avangard Kursk)
Yaroslav Shatalin
(Dinamo Szentpétervár)
Yaroslav Shcherbin
(Rotor Volgograd)
Yaroslav Tyurikov
(Delin Izhevsk)
Yaroslav Voronkov
(SKA-Energia Khabarovsk)
Yefrem Vartanyan
(Trevis i VVK)
Yegor Denisov
(K-Järve JK Järve)
Yevgeniy Chebotarenko
(Neman Grodno)
Yevgeniy Malakhov
(Metallurg-Oskol)
Yevgeny Motovilov
(Sibiryak Bratsk)
Yunus Shaipov
(Vaynah Shali)
Yuri Bavin
(FK Tambov)
Yuri Budagyan
(Chernomorets Novorossisk)
Yuri Mamaev
(Arsenal FC)
Yuri Marin
(Sokol Saratov)
Yuri Pershin
(SKA-Energia Khabarovsk)
Yuri Petrovskiy
(Baltika Kaliningrad)
Yuri Pronin
(Tallinna FC Forza)
Yuri Rodenkov
(Sokol Saratov)
Yuri Udunyan
(Legion Dynamo)
Yuriy Andreychenko
(Khimik Novomoskovsk)
Yuriy Galeev
(Dinamo Szentpétervár)
Yuriy Gorshkov
(Sovjetov)
Yuriy Klepikov
(Shakhter Peshelan)
Yuriy Kolomyts
(Sakhalin)
Yuriy Kozlov
(Zenit Szentpétervár II)
Yuriy Lebedev
(Lietava Jonava)
Yuriy Matveev
(Lada Tolyatti)
Yuriy Mitrokhin
(Kuban Krasnodar)
Yuriy Yudin
(Dinamo Barnaul)
Yuriy Zhirkov
(Zenit Szentpétervár)
Yury Belikov
(Trevis i VVK)
Yury Dyupin
(Rubin Kazan)
Yury Gazinskiy
(FK Krasnodar)
Yury Ivanov
(Belogorsk)
Yury Ivanov
(Torpedo Armavir)
Yury Kuleshov
(Zvezda Ryazan)
Yury Medvedev
(Arsenal-Tula)
Yury Morozov
(Chertanovo Moszkva)
Yury Moshev
(Tyumen)
Yury Nedashkovskiy
(Slavia Mozyr)
Yury Nesterenko
(Kuban Krasnodar)
Yury Pugachev
(Dinamo Bryansk)
Yury Solntsev
(Dinamo Szentpétervár)
Yury Zavezyon
(Metallurg Lipetsk)
Yusup Vagabov
(Anzhi U19)
Zakhar Tarasenko
(Olimp-Dolgoprudny)
Zaki Ibragimov
(Mashuk-KMV)
Zalim Kishev
(Druzhba)
Zalim Makoev
(Nalchik)
Zalimkhan Maysultanov
(Dinamo Stavropol)
Zalimkhan Yusupov
(Makhachkala)
Zaur Osmaev
(Angusht)
Zaur Sadaev
(Ankaragücü)
Zaur Tsakoev
(Mashuk-KMV)
Zaurbek Alimkhanov
(Vaynah Shali)
Zaurbek Gazyumov
(Zenit Moszkva)
Zaurbek Kardanov
(Kuban Kholding)
Zaurbek Konov
(Kuban Kholding)
Zaurbek Olisaev
(Dacia Chisinau)
Zaurbek Pliev
(Dinamo Moszkva)
Zelimkhan Bakaev
(Szpartak Moszkva)
Zhantemir Soblirov
(Salyut Belgorod)
Zikrula Magomedov
(Chernomorets Novorossisk)
Zubayr Madaev
(Shinnik)