Főoldal » Focisták » Oroszország focistái

Orosz focisták listája

Orosz játékosok ABC sorrendben

Sergey Shutov
(Dinamo Szentpétervár)
Sergey Simonov
(Syzran-2003)
Sergey Sinyaev
(Dinamo Bryansk)
Sergey Slepov
(Naftan Novopolotsk)
Sergey Smorodskiy
(Dinamo Vladivostok)
Sergey Snytko
(Krasnyy-SGAFKST)
Sergey Somov
(Tyumen)
Sergey Sukharev
(Mordovia Saransk)
Sergey Sukhov
(FK Astrakhan)
Sergey Terekhin
(Metallurg Magnitogorsk)
Sergey Timofeev
(FC Yerevan)
Sergey Tkachev
(Rodina Moszkva)
Sergey Tonkikh
(Zvezda Ryazan)
Sergey Troyan
(Sokol Saratov)
Sergey Tskanjyan
(Dinamo Stavropol)
Sergey Tsukanov
(Luch-Energia)
Sergey Tsyganov
(Mashuk-KMV)
Sergey Tumasyan
(Metalourg)
Sergey Vasilchenko
(Metallurg Asha)
Sergey Vasiljev
(FK Tambov)
Sergey Vaviletko
(Raspadskaya)
Sergey Venskikh
(Zenit Izhevsk)
Sergey Verkashanskiy
(Torpedo Armavir)
Sergey Volkov
(Amkar Perm)
Sergey Volkov
(FK Krasnodar)
Sergey Volosyan
(Syzran-2003)
Sergey Yarygin
(Zenit Penza)
Sergey Yashin
(Daugava)
Sergey Yuvenko
(Lada SOK)
Sergey Zabrodin
(Essentuki)
Sergey Zangareev
(Torpedo Armavir)
Sergey Zaytsev
(Zvezda Ryazan)
Sergey Zaytsev
(Volna Nizhegorodskaya)
Sergey Zelenov
(Dinamo Barnaul)
Sergey Zhigulskiy
(Sibir Novosibirsk II)
Setrak Akopyan
(Dinamo Vladivostok)
Sevak Parsadanyan
(Mashuk-KMV)
Seyran Malkhasyan
(West Armenia)
Shabat Logua
(Zlatibor Cajetina)
Shakhban Gaydarov
(Dinamo Stavropol)
Shakhban Magomedaliev
(Legion Dynamo)
Shamil Isaev
(Makhachkala)
Shamil Mavlianov
(Mashuk-KMV)
Shamil Saaduev
(Chernomorets Novorossisk)
Sharapudin Shalbuzov
(Legion Dynamo)
Sharif Mukhammad
(AFC Eskilstuna)
Shota Bibilov
(Volgar Astrakhan)
Soltan Takazov
(Smena Komsomolsk)
Soltmurad Bakaev
(Rodina Moszkva)
Soslan Dzhanaev
(Baltika Kaliningrad)
Soslan Dzhidzhoev
(Dinamo Stavropol)
Soslan Dzhigkaev
(Zenit Moszkva)
Soslan Dzhioev
(Alania Vladikavkaz)
Soslan Gatagov
(Torpedo Zhodino)
Soslan Kabisov
(Olimp Khimki)
Soslan Kachmazov
(Alania Vladikavkaz)
Soslan Kagermazov
(Makhachkala)
Soslan Lysenko
(Makhachkala)
Soslan Naniev
(Sioni Bolnisi)
Soslan Revazov
(Amur Blagoveschensk)
Soslan Takazov
(Kuban Krasnodar)
Soslan Zaseev
(Alania Vladikavkaz)
Spiridon Filippidi
(Kuban Kholding)
Stanislav Ageev
(Metallurg Novokuznetsk)
Stanislav Agkatsev
(FK Krasnodar)
Stanislav Antipov
(Irtysh Omsk)
Stanislav Basyrov
(Chernomorets Novorossisk)
Stanislav Bessmertny
(Dinamo Moszkva)
Stanislav Bevza
(Irtysh Omsk)
Stanislav Cherchesov
(Arsenal-Tula)
Stanislav Doroshenko
(Kuban Kholding)
Stanislav Efimov
(EIF Ekenas)
Stanislav Khan
(Torpedo Armavir)
Stanislav Kozyrev
(Avangard Kursk)
Stanislav Krapukhin
(Kaspiy Aktau)
Stanislav Kritsyuk
(Gil Vicente)
Stanislav Latsevich
(Zenit Izhevsk)
Stanislav Lebamba
(BFC Daugavpils)
Stanislav Magkeev
(Lokomotiv Moszkva)
Stanislav Manaev
(Dinamo Szentpétervár)
Stanislav Mareev
(Irtysh Omsk)
Stanislav Matyash
(Yadro St. Petersburg)
Stanislav Perederiy
(Znamya Noginsk)
Stanislav Pfetzer
(Sibiryak Bratsk)
Stanislav Prokofjev
(Volga Ulyanovsk)
Stanislav Puzanov
(FK Krasnodar)
Stanislav Razvalov
(Dinamo Kostroma)
Stanislav Reznikov
(Chernomorets Novorossisk)
Stanislav Smirnov
(Irtysh Omsk)
Stanislav Stroganov
(Lada Tolyatti)
Stanislav Tarasyuk
(Neftekhimik)
Stanislav Utkin
(Trevis i VVK)
Stanislav Vaniev
(Mashuk-KMV)
Stanislav Yablokov
(Trevis i VVK)
Stanislav Yudov
(Irtysh Omsk)
Stanislav Zakharchenko
(Mordovia Saransk)
Stepan Evsyutin
(Trevis i VVK)
Stepan Komar
(Krasnodar II)
Stepan Kostyukov
(Chernomorets Novorossisk)
Stepan Lavrenenko
(Zenit Penza)
Stepan Melnikov
(Alania Vladikavkaz)
Stepan Nikitin
(Mashuk-KMV)
Stepan Oganesyan
(Gazovik Orenburg)
Stepan Ostanin
(Rubin Kazan)
Stepan Ryabokon
(Rostov-na-Donu)
Stepan Surikov
(Rubin Kazan)
Sultan Aksanov
(Yadro St. Petersburg)
Sultan Dzhamilov
(Neftekhimik)
Sultan Mustafayev
(Qaradag Lökbatan)
Sultan Shaulukhov
(Metallurg Vidnoye)
Sviatoslav Tses
(Leningradets)
Svyatoslav Georgievsky
(SKA-Energia Khabarovsk)
Svyatoslav Vostrikov
(Delin Izhevsk)
Tagil Musalov
(Makhachkala)
Tagir Gish
(Druzhba)
Tagir Tugushev
(Volga Ulyanovsk)
Taimuraz Goyaev
(Olimp Khimki)
Taimuraz Toboev
(Alania Vladikavkaz)
Tamaz Dryaev
(Torpedo Armavir)
Tamaz Topuria
(Nalchik)
Tamerlan Bazaev
(Alania Vladikavkaz)
Tamerlan Musaev
(Baltika Kaliningrad)
Tamerlan Varziev
(Neftekhimik)
Taras Burlak
(Arsenal-Tula)
Taras Gagloev
(Alania Vladikavkaz)
Taras Tsarikaev
(Alania Vladikavkaz)
Tasoltan Dzhikaev
(West Armenia)
Taymaz Kodzasov
(Alania Vladikavkaz)
Taymuraz Karginov
(Kuban Kholding)
Tazir Kariev
(Angusht)
Temir Khuako
(Druzhba)
Temirkhan Bitarov
(Legion Dynamo)
Temirkhan Sundukov
(Makhachkala)
Temirkhan Talibov
(Legion Dynamo)
Temur Mustafin
(Shakter Karaganda)
Temuri Bukia
(Luki-Energiya)
Tigran Avanesian
(Baltika Kaliningrad)
Tikhon Bobrov
(Delin Izhevsk)
Tim Georgievsky
(Pontardawe Town)
Timofey Baraboshkin
(Lokomotiv Moszkva U19)
Timofey Berdyshev
(FK Astrakhan)
Timofey Margasov
(PFC Sochi)
Timofey Mitrov
(Lokomotiv Moszkva)
Timofey Shipunov
(SKA-Energia Khabarovsk)