Főoldal » Focisták » Oroszország focistái

Orosz focisták listája

Orosz játékosok ABC sorrendben

Roman Ilyukhin
(Cherepovets)
Roman Izosimov
(Zenit Penza)
Roman Izotov
(Arsenal-Tula)
Roman Kalyuzhnyi
(Nosta Novotroitsk)
Roman Khibaba
(Kuban Kholding)
Roman Komarov
(Zenit Irkutsk)
Roman Kontsedalov
(Rotor Volgograd)
Roman Kosyanchuk
(Olimp-Dolgoprudny)
Roman Kovalev
(Krumkachy)
Roman Krivulkin
(Leningradets)
Roman Kurazhov
(Smolensk)
Roman Kurenkov
(Dinamo Kostroma)
Roman Kuzovkin
(Dinamo Bryansk)
Roman Kvatania
(Kairat Moszkva)
Roman Loktionov
(Volgar Astrakhan)
Roman Manuylov
(SKA-Energia Khabarovsk)
Roman Minaev
(Rotor Volgograd)
Roman Mitkin
(Trevis i VVK)
Roman Mokin
(Delin Izhevsk)
Roman Mukhmadullin
(Metallurg Magnitogorsk)
Roman Nogtev
(Zenit Szentpétervár U19)
Roman Parfinovich
(Sibir Novosibirsk)
Roman Pavlyuchenko
(Znamya Noginsk)
Roman Pronin
(Lada SOK)
Roman Protasov
(Trans Narva)
Roman Putilin
(Luki-Energiya)
Roman Razzhivin
(Dolgie Prudy)
Roman Romanov
(Avangard Kursk)
Roman Romanov
(FK Rostov)
Roman Safjan
(Sibir Novosibirsk II)
Roman Semyakin
(Dinamo Stavropol)
Roman Shalin
(Khimik-Avgust)
Roman Sharonov
(Rubin Kazan)
Roman Shirokov
(CSKA Moszkva)
Roman Shishkin
(Znamya Noginsk)
Roman Simonov
(Zenit Izhevsk)
Roman Slavnov
(Baltika Kaliningrad)
Roman Smolskiy
(Rotor Volgograd)
Roman Smolyar
(K-Järve JK Järve)
Roman Sorokin
(Belshina)
Roman Sorokin
(Avtofavorit)
Roman Surnev
(Yenisey)
Roman Sych
(Blagoveshchensk)
Roman Sychev
(Blagoveshchensk)
Roman Terekhin
(Volga Ulyanovsk)
Roman Timofeev
(Raspadskaya)
Roman Timorgaleev
(Akademiya Futbola)
Roman Tugarev
(FK Rostov)
Roman Tugarinov
(Espanyol II)
Roman Tuzovskiy
(Dinamo Barnaul)
Roman Urkhov
(Znamya)
Roman Usov
(Zenit Irkutsk)
Roman Vintov
(Kaluga)
Roman Vorobiev
(Leningradets)
Roman Voydel
(Metallurg Lipetsk)
Roman Yakovlev
(Dinamo Bryansk)
Roman Zavialov
(FC Yerevan)
Roman Zobnin
(Szpartak Moszkva)
Rostislav Gritsenko
(Metallurg Asha)
Rostislav Soldatenko
(Alania Vladikavkaz)
Rudolf Chesalov
(Volga Tver)
Ruslan Abazov
(Olimpiyets)
Ruslan Adzhindzhal
(FK Krasnodar)
Ruslan Akhvlediani
(Metallurg Lipetsk)
Ruslan Aliev
(Legion Dynamo)
Ruslan Apekov
(Krasnodar II)
Ruslan Balov
(Torpedo Armavir)
Ruslan Bashirov
(Leningradets)
Ruslan Baytukov
(Rodina Moszkva)
Ruslan Bezrukov
(FK Rostov)
Ruslan Bolov
(Navbahor)
Ruslan Dedukh
(Niva Ternopil)
Ruslan Dorofeev
(Zenit Izhevsk)
Ruslan Dzhamalutdinov
(Forte Taganrog)
Ruslan Evseev
(Belogorsk)
Ruslan Galiakberov
(Novosibirsk)
Ruslan Gazzaev
(Kuban Kholding)
Ruslan Gergov
(Inter Cherkessk)
Ruslan Gogniev
(Alania Vladikavkaz)
Ruslan Gordienko
(Dinamo Vladivostok)
Ruslan Imaev
(Zorkiy Krasnogorsk)
Ruslan Kabutov
(Sokol Saratov)
Ruslan Kadushkin
(Shakhter Peshelan)

Ruslan Kambolov
(Arsenal-Tula)
Ruslan Karibov
(Sokol Saratov)
Ruslan Kazakov
(Leningradets)
Ruslan Khagur
(Druzhba)
Ruslan Khaziev
(Spartak Tuymazy)
Ruslan Koryan
(Kyzyl-Zhar)
Ruslan Kul
(Sokol Saratov)
Ruslan Kuzjaev
(Trans Narva)
Ruslan Levkin
(Kolomna)
Ruslan Litvinov
(Szpartak Moszkva)
Ruslan Makhmutov
(Volga Ulyanovsk)
Ruslan Mamedov
(West Armenia)
Ruslan Margiev
(Qizilqum)
Ruslan Mukhametshin
(Mordovia Saransk)
Ruslan Muradov
(Domodedovo)
Ruslan Nakhushev
(Mordovia Saransk)
Ruslan Pashtov
(Forte Taganrog)
Ruslan Pukov
(Irtysh Omsk)
Ruslan Rzaev
(Krasnodar II)
Ruslan Sauhvalov
(Dacia Chisinau)
Ruslan Shakirov
(Gazovik Orenburg)
Ruslan Shapovalov
(Metallurg Lipetsk)
Ruslan Shcherbin
(Zvezda Perm)
Ruslan Sidorov
(Peresvet Podolsk)
Ruslan Startsev
(Dinamo Stavropol)
Ruslan Suanov
(Alania Vladikavkaz)
Ruslan Surodin
(Pskov 747)
Ruslan Tutaev
(Volga Ulyanovsk)
Ruslan Yakupov
(Metallurg Vidnoye)
Rustam Balov
(Nalchik)
Rustam Gadzhiev
(Radian-Baykal)
Rustam Khalimbekov
(Makhachkala)
Rustam Khalnazarov
(Krasnodar II)
Rustam Kurbanadamov
(Lada Tolyatti)
Rustam Sosranov
(Alania Vladikavkaz)
Rustem Khaliullin
(Dinamo Stavropol)
Rustem Mukhametshin
(Mordovia Saransk)
Saba Sazonov
(Zenit Szentpétervár)
Said Aliev
(Chayka)
Said-Ali Akhmaev
(FK Tambov)
Sakhil Akberov
(Delin Izhevsk)
Samir Babaev
(Rostov-na-Donu)
Samir Bayramov
(Zenit Szentpétervár II)
Sandrik Apozyan
(Rodina Moszkva)
Saveliy Kozlov
(Gazovik Orenburg)
Savva Dogar
(Trevis i VVK)
Sayan Darizhapov
(Dolgie Prudy)
Sayputin Davydov
(Khimik-Avgust)
Semen Belyakov
(Metallurg Vidnoye)
Semen Egorov
(Smolensk)
Semen Fomin
(Tyumen)
Semen Matviychuk
(SKA-Energia Khabarovsk)
Semen Morozov
(Volga Ulyanovsk)
Semen Nastusenko
(Volga Tver)
Semen Parfenov
(Strogino Moszkva)
Semen Pomogaev
(Baltika Kaliningrad)
Semen Sinyavskiy
(Kuban Kholding)
Semen Stolbov
(FK Minsk)
Serder Serderov
(Istra 1961)
Sergei Borodin
(Krasnodar II)
Sergei Bulanov
(Irtysh Omsk)
Sergei Bystrov
(Krasnyy-SGAFKST)
Sergei Danilov
(Zenit Penza)
Sergei Eshchenko
(FK Krasnodar)
Sergei Fedotov
(Yakutiya Yakutsk)
Sergei Fisenko
(Belogorsk)
Sergei Ignashevich
(CSKA Moszkva)
Sergei Ivanov
(Zemplín Michalovce)
Sergei Kapustin
(Trans Narva)
Sergei Krokha
(Domodedovo)
Sergei Lazarev
(KPV Kokkola)