Főoldal » Meccsek » 2021. március 7.

Meccsek - 2021. március 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 7.)


4 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Huesca - Celta Vigo
3:4 (2:2)
márc. 7. 16:15
Atlético Madrid - Real Madrid
1:1 (1:0)
márc. 7. 18:30
Real Sociedad - Levante
1:0 (1:0)
márc. 7. 21:00
Athletic Bilbao - Granada
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Liverpool - Fulham
0:1 (0:1)
márc. 7. 17:30
Manchester City - Manchester United
0:2 (0:1)
márc. 7. 20:15
Tottenham - Crystal Palace
4:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 7. 16:00
Budapest Honvéd - Kisvárda
0:1 (0:0)
márc. 7. 18:00
ZTE - Ferencváros
2:2 (1:0)
márc. 7. 20:00
Budafok - Fehérvár
1:2 (1:1)

6 mérkőzés
márc. 7. 12:30
AS Roma - Genoa
1:0 (1:0)
márc. 7. 15:00
Hellas Verona - AC Milan
0:2 (0:1)
márc. 7. 15:00
Fiorentina - Parma
3:3 (2:1)
márc. 7. 15:00
Crotone - Torino
4:2 (1:1)
márc. 7. 18:00
Sampdoria - Cagliari
2:2 (0:1)
márc. 7. 20:45
Napoli - Bologna
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 15:30
1. FC Köln - Werder Bremen
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
márc. 7. 14:30
Gyirmót - Szeged 2011
0:0
márc. 7. 14:30
Budaörs - Pécsi MFC
0:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Békéscsabai Előre - Győri ETO
1:0 (1:0)
márc. 7. 14:30
Csákvár - Nyíregyháza
0:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Kazincbarcika - Debreceni EAC
3:1 (1:0)
márc. 7. 14:30
Siófok - Ajka
1:3 (0:1)
márc. 7. 14:30
Szolnoki MÁV - Vasas
1:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
Szentlőrinc - Dorog
0:2 (0:0)
márc. 7. 17:00
Szombathelyi Haladás - Soroksár
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 7. 18:30
Gazélec Ajaccio - Lille
1:3 (0:1)
márc. 7. 18:30
Angers - Club Franciscain
5:0 (2:0)
márc. 7. 18:30
Romorantin - Voltigeurs
1:3 (0:2)
márc. 7. 21:00
Canet - Olympique Marseille
2:1 (1:1)

4 mérkőzés
márc. 7. 12:15
Ajax - Groningen
3:1 (1:0)
márc. 7. 14:30
Fortuna Sittard - PSV Eindhoven
1:3 (0:2)
márc. 7. 14:30
Heracles - Zwolle
2:1 (0:0)
márc. 7. 16:45
Vitesse - Alkmaar
2:1 (1:0)
márc. 7. 13:30
Braunschweig - Sandhausen
1:0 (0:0)
márc. 7. 13:30
Fortuna Düsseldorf - FC Nürnberg
3:1 (0:0)
márc. 7. 14:00
Málaga - Sabadell
2:0 (0:0)
márc. 7. 16:00
Ponferradina - Sporting Gijón
2:2 (0:1)
márc. 7. 18:15
Mallorca - FC Cartagena
2:1 (1:0)
márc. 7. 21:00
Girona - Almería
0:1 (0:0)
márc. 7. 11:00
Gárdony - SC Sopron
1:0 (0:0)
márc. 7. 11:00
Puskás Akadémia II. - Bicske
7:2 (0:0)
márc. 7. 11:30
Komárom - ZTE II
2:2 (0:0)
márc. 7. 13:00
Veszprém - Ménfőcsanak
0:0
márc. 7. 14:30
III. Kerületi TUE UPE - Lipót
2:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
Balatonfüred - Nagykanizsai TE
0:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
BKV Előre - Vidi II
0:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
Érd - Mosonmagyaróvár
1:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
Nagyatád - Pápai Perutz
1:2 (0:0)
márc. 7. 11:00
Ferencváros II - Majos
8:0 (0:0)
márc. 7. 11:00
Paks II - Újpest II
0:0
márc. 7. 14:30
Kozármisleny - Monor
2:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
Kecskeméti TE - Vác
1:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Szekszárd - Iváncsa
1:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
ESMTK - Rákosmenti KSK
0:0
márc. 7. 14:30
Körösladány - Dunaújváros
0:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
Taksony - FC Dabas
1:2 (0:0)
márc. 7. 14:30
Dabas-Gyón - Szegedi Vasutas
3:0 (0:0)

márc. 7. 14:30
Eger - Tiszaújváros
3:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
Sajóbábony - DVSC-DEAC
1:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
Kisvárda II - DVTK II
1:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Cegléd - Jászberény
1:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Balassagyarmat - Füzesgyarmat
0:1 (0:0)
márc. 7. 14:30
Tiszafüred - Hatvan
2:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
Salgótarján - Tállya
2:3 (0:0)
márc. 7. 14:30
Mezőkövesd II - Putnok
2:0 (0:0)
márc. 7. 14:30
BVSC-Zugló - Sényő
5:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Empoli - Cittadella
1:1 (1:0)
márc. 7. 21:00
Reggiana - Lecce
0:4 (0:3)
márc. 7. 18:30
Marítimo - Moreirense
0:2 (0:1)
márc. 7. 21:00
Rio Ave - Farense
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 7. 12:00
FK Ural - Ufa
0:0
márc. 7. 14:30
Dinamo Moszkva - FK Tambov
2:0 (1:0)
márc. 7. 17:00
Szpartak Moszkva - FK Krasnodar
6:1 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Astra Giurgiu - Hermannstadt
2:1 (1:1)
márc. 7. 19:30
Steaua Bukarest - Gaz Metan Medias
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 7. 11:30
Fatih Karagümrük - Ankaragücü
0:1 (0:0)
márc. 7. 14:00
Hatayspor - Kayserispor
1:3 (0:2)
márc. 7. 14:00
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir
0:1 (0:0)
márc. 7. 17:00
Galatasaray - Sivasspor
2:2 (1:2)

4 mérkőzés
márc. 7. 13:30
Mouscron-Péruwelz - Standard Liege
1:0 (1:0)
márc. 7. 16:00
Club Brugge - Zulte-Waregem
3:0 (2:0)
márc. 7. 18:15
Anderlecht - Mechelen
1:1 (1:0)
márc. 7. 20:45
Genk - Cercle Brugge
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
márc. 7. 22:00
Palmeiras - Gremio Porto Alegre
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Dundee United - Celtic
0:0
3 mérkőzés
márc. 7. 14:30
Ried - Wolfsberger
0:4 (0:2)
márc. 7. 14:30
Salzburg - St. Pölten
4:1 (2:1)
márc. 7. 17:00
Austria Wien - Rapid Wien
0:0
3 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Dinamo Kiev - Minai
3:0 (0:0)
márc. 7. 16:00
Zorya Lugansk - Lviv
4:0 (4:0)
márc. 7. 18:30
Inhulets - Kolos Kovalivka
0:0
2 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Unterhaching - Hallescher
3:0 (1:0)
márc. 7. 14:00
Bayern München II - Wehen Wiesbaden
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 7. 16:00
Lugano - FC Zürich
0:1 (0:1)
márc. 7. 16:00
Lausanne - Sion
1:3 (1:1)
márc. 7. 16:00
Luzern - St. Gallen
4:2 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Olympiakos Pireus - Lamia
3:0 (3:0)
márc. 7. 16:15
Panaitolikos - Volos NFC
1:0 (0:0)
márc. 7. 18:30
PAOK Saloniki - Aris Saloniki
2:2 (0:1)
márc. 7. 12:00
UD Ibiza - Orihuela
2:0 (1:0)
márc. 7. 12:00
Badalona - FC Andorra
1:0 (0:0)
márc. 7. 12:00
Alcoyano - Pena Deportiva
1:2 (0:1)
márc. 7. 12:00
Gimnastic - Lleida Esportiu
1:0 (1:0)
márc. 7. 12:00
Levante II - Valencia II
1:0 (1:0)
márc. 7. 12:00
La Nucía - Atzeneta
1:0 (0:0)
márc. 7. 16:30
Olot - L'Hospitalet
1:2 (1:2)
márc. 7. 17:00
Barcelona II - Llagostera
4:2 (1:2)
márc. 7. 18:00
Cornella - Espanyol II
4:3 (1:3)

4 mérkőzés
márc. 7. 01:30
San Lorenzo - Huracán
1:1 (1:0)
márc. 7. 21:10
Arsenal FC - Estudiantes
0:5 (0:3)
márc. 7. 23:20
Patronato - Unión de Santa Fe
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 7. 12:30
Piast Gliwice - Stal Mielec
2:1 (0:1)
márc. 7. 15:00
Pogon Szczecin - Lech Poznan
0:1 (0:1)
márc. 7. 17:30
Slask Wroclaw - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
márc. 7. 12:30
Imolese - Triestina
0:0
márc. 7. 12:30
Sambenedettese - Arezzo
1:0 (0:0)
márc. 7. 15:00
Matelica - Legnano
5:1 (2:0)
márc. 7. 15:00
Fano - Fermana
1:1 (0:0)
márc. 7. 16:00
Cesena - Vis Pesaro
0:2 (0:0)
márc. 7. 17:30
Padova - Perugia
1:0 (0:0)
márc. 7. 17:30
Gubbio - Ravenna
3:1 (3:1)
márc. 7. 17:30
Feralpisalo - Virtus Verona
4:0 (3:0)
márc. 7. 20:30
Carpi - Modena
3:0 (1:0)
márc. 7. 12:30
Viterbese Castrense - Monopoli
2:2 (1:1)
márc. 7. 15:00
Palermo - Juve Stabia
2:4 (1:1)
márc. 7. 15:00
Teramo - Catanzaro
0:0
márc. 7. 15:00
Bisceglie - Catania
0:3 (0:0)
márc. 7. 15:00
Vibonese - Casertana
1:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Virtus Francavilla - Ternana
1:1 (0:0)
márc. 7. 17:30
Bari - Potenza
0:2 (0:2)
márc. 7. 17:30
Avellino - Paganese
2:0 (0:0)
márc. 7. 20:30
Turris - Foggia
1:3 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Osijek - NK Gorica
1:1 (0:0)
márc. 7. 17:30
Dinamo Zágráb - Rijeka
2:0 (1:0)
márc. 7. 20:00
De Graafschap - Eindhoven
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 7. 12:00
Randers - Lyngby
1:2 (1:0)
márc. 7. 14:00
Bröndby - FC Kobenhavn
2:1 (0:0)
márc. 7. 16:00
Midtjylland - Aarhus
0:1 (0:1)
márc. 7. 18:00
Nordsjaelland - Horsens
2:2 (1:1)
márc. 7. 20:00
Vejle Boldklub - Odense BK
2:0 (0:0)
márc. 7. 16:00
Real Oviedo II - Sporting Gijón II
1:0 (0:0)
márc. 7. 16:30
Numancia - Burgos
0:1 (0:0)
márc. 7. 17:00
Guijuelo - Unionistas de Salamanca
0:1 (0:0)
márc. 7. 17:00
Salamanca CF UDS - Zamora CF
1:1 (1:1)
márc. 7. 17:00
Marino de Luanco - Covadonga
3:1 (2:1)
márc. 7. 19:00
Deportivo La Coruna - Pontevedra
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Indjija - Radnik Surdulica
0:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Radnicki Nis - Backa Topola
2:0 (1:0)
márc. 7. 15:00
Macva Sabac - Proleter Novi Sad
3:1 (2:1)
márc. 7. 15:00
Vojvodina - Javor
2:0 (2:0)
márc. 7. 15:00
Metalac - Vozdovac
2:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Novi Pazar - Spartak Subotica
2:1 (1:1)
márc. 7. 17:05
Rad Belgrád - Partizan
0:5 (0:2)
márc. 7. 19:15
Crvena Zvezda - Cukaricki
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Budejovice - Mlada Boleslav
1:3 (0:1)
márc. 7. 14:00
Karvina - Zbrojovka Brno
1:1 (1:0)
márc. 7. 18:30
Slavia Praha - Banik Ostrava
2:1 (2:0)
8 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Hammarby - AIK
3:2 (1:0)
márc. 7. 13:00
AFC Eskilstuna - Oskarshamns
4:1 (4:1)
márc. 7. 15:00
Mjällby - Östersunds
0:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Häcken - Helsingborg
1:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Dalkurd - Gauthiod
5:0 (2:0)
márc. 7. 15:00
Akropolis - Landskrona
0:2 (0:0)
márc. 7. 17:00
Norrköping - IFK Göteborg
1:1 (1:1)
márc. 7. 17:00
Sundsvall - Sandviken
2:3 (1:3)
márc. 7. 10:30
Grazer - Austria Wien II
0:0
márc. 7. 11:00
Liefering - Horn
6:2 (4:1)
márc. 7. 15:00
Giana Erminio - Livorno
1:0 (1:0)
márc. 7. 15:00
Aurora Pro Patria - Piacenza
3:0 (2:0)
márc. 7. 15:00
Grosseto - Juventus II
0:1 (0:0)
márc. 7. 15:00
Pergolettese - Olbia
0:3 (0:0)
márc. 7. 15:00
Como - Pro Sesto
1:0 (0:0)
márc. 7. 17:30
Lucchese - Pontedera
2:1 (1:0)
márc. 7. 17:30
Novara - Lecco
3:0 (2:0)
márc. 7. 17:30
Pistoiese - Pro Vercelli
0:1 (0:1)
márc. 7. 20:30
Alessandria - AlbinoLeffe
2:1 (1:0)
márc. 7. 21:00
Renate - Carrarese
0:0

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
márc. 7. 12:15
Penafiel - Académica
1:2 (0:1)
márc. 7. 15:00
UD Oliveirense - Chaves
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 7. 13:00
Kastrioti - KF Tiranë
1:2 (0:1)
márc. 7. 13:00
Bylis Ballsh - Teuta Durres
1:1 (1:1)
márc. 7. 16:00
Partizani Tirana - Skenderbeu
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Ermis Aradippou - Nea Salamina
1:2 (0:0)
márc. 7. 17:30
AEK Larnaka - Olympiakos Nicosia
2:1 (2:0)
márc. 7. 11:30
Osasuna II - SD Logronés
1:1 (0:0)
márc. 7. 12:00
Tudelano - Izarra
1:0 (0:0)
márc. 7. 12:00
Ejea - Calahorra
0:0
márc. 7. 16:30
Amorebieta - Leioa
2:1 (1:1)
márc. 7. 17:00
Racing Santander - Real Sociedad II
0:1 (0:0)
márc. 7. 17:00
Haro Deportivo - Mutilvera
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 12:30
BATE Borisov - Vitebsk
2:1 (1:1)
márc. 7. 14:30
Shakhter Soligorsk - Neman Grodno
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
márc. 7. 13:30
Beroe - Ludogorets
1:4 (0:1)
márc. 7. 16:00
Levszki Szófia - Botev Plovdiv
2:2 (2:1)
márc. 7. 16:00
Seraing United - Westerlo
1:1 (0:1)
márc. 7. 20:00
Lommel - Club Brugge II
2:1 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
márc. 7. 12:40
Tychy - Zaglebie Sosnowiec
3:1 (1:1)
márc. 7. 14:30
Puszcza Niepolomice - Arka Gdynia
4:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 7. 00:00
Club Atlas - Juárez
2:0 (1:0)
márc. 7. 02:00
CF América - Club León
2:1 (1:1)
márc. 7. 02:06
Monterrey - Querétaro
2:1 (2:1)
márc. 7. 04:00
Mazatlán - Club Guadalajara
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Tabor Sezana - Bravo
0:0
márc. 7. 17:00
Olimpija Ljubljana - Celje
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 7. 11:30
Ümraniyespor - Giresunspor
3:1 (2:1)
márc. 7. 14:00
Akhisar Belediyespor - Eskisehirspor
3:0 (1:0)
márc. 7. 14:00
Boluspor - Bursaspor
2:1 (0:0)
márc. 7. 17:00
Altay Izmir - Tuzlaspor
5:0 (1:0)
márc. 7. 12:00
S.S. Reyes - Getafe II
1:0 (0:0)
márc. 7. 12:00
Poblense - Navalcarnero
1:1 (0:1)
márc. 7. 12:00
Talavera - Villarrobledo
2:1 (1:1)
márc. 7. 12:00
Las Rozas - Atlético Baleares
3:2 (1:2)
márc. 7. 12:00
Melilla - Don Benito
1:1 (1:1)
márc. 7. 12:00
Socuéllamos - Villarrubia
1:0 (0:0)
márc. 7. 18:00
Inter de Madrid - Real Madrid II
1:2 (0:0)
márc. 7. 19:00
Villanovense - Badajoz
0:0
márc. 7. 19:00
Mérida AD - Extremadura
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Al-Wakra - Al Sailiya
1:0 (0:0)
márc. 7. 15:00
Al Arabi Doha - Qatar SC
1:0 (1:0)
márc. 7. 17:15
Al-Rayyan - Al Ahli Doha
3:1 (1:0)
márc. 7. 17:15
Umm-Salal - Al-Sadd
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 7. 12:00
Granada II - Lorca Deportiva
3:2 (1:1)
márc. 7. 12:00
Linense - San Fernando
0:0
márc. 7. 12:00
Marbella - Las Palmas II
0:0
márc. 7. 17:00
Linares Deportivo - El Ejido
2:0 (0:0)
márc. 7. 18:00
Córdoba - Real Murcia
2:2 (1:1)
márc. 7. 16:00
07 Vestur - B36 Torshavn
0:2 (0:1)
márc. 7. 16:00
HB Torshavn - Runavik
5:2 (2:1)
márc. 7. 16:00
Vikingur Gota - TB Tvoroyri
1:0 (0:0)
márc. 7. 17:00
B68 Toftir - Klaksvík
0:4 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 7. 10:15
Viktoria Zizkov - Chrudim
1:3 (0:2)
márc. 7. 14:30
Varnsdorf - Prostejov
2:4 (1:1)
márc. 7. 14:30
Vlasim - Táborsko
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
márc. 7. 12:00
Selfoss - Vestri
1:0 (0:0)
márc. 7. 15:00
UMF Grindavik - Vikingur Olafsvik
3:2 (0:0)
márc. 7. 12:30
Ergotelis - Doxa Dramas
6:0 (1:0)
márc. 7. 12:45
Giorgos Karaiskakis - OF Ierapetra
2:3 (1:2)
márc. 7. 13:45
Kissamikos - Levadiakos
0:0
márc. 7. 13:45
Apollon Larisa - Trikala
0:0
márc. 7. 19:30
Panachaiki - Diagoras
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 7. 14:30
Ajman - Al-Wahda
3:3 (1:2)
márc. 7. 14:30
Khor Fakkan - Al Dhafra
5:1 (2:0)
márc. 7. 17:15
Al-Nasr Dubai - Sharjah
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 15:00
Silkeborg - HB Koge
2:0 (0:0)
márc. 7. 15:00
Vendsyssel - Helsingor
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 7. 11:00
Shirak - Ararat-Armenia
2:2 (0:0)
márc. 7. 16:00
Differdange - Fola Esch
1:4 (0:0)
márc. 7. 16:00
RFCU Luxemburg - UT Pétange
1:0 (0:0)
márc. 7. 16:00
Hostert - Victoria Rosport
3:1 (2:0)
márc. 7. 16:00
UNA Strassen - Hamm Benfica
1:1 (0:0)
márc. 7. 21:30
América de Cali - Deportivo Pereira
1:0 (0:0)
márc. 7. 23:40
Jaguares de Córdoba - Patriotas
3:2 (3:1)

márc. 7. 05:00
Sagamihara - Thespa Kusatsu
0:0
márc. 7. 06:00
Ehime - JEF United
1:1 (1:1)
márc. 7. 06:00
Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
0:1 (0:1)
márc. 7. 06:00
Tochigi - Blaublitz Akita
0:1 (0:1)
márc. 7. 07:00
Tokyo Verdy - Montedio Yamagata
0:2 (0:1)
márc. 7. 14:30
Black Leopards - Golden Arrows
1:3 (1:1)
márc. 7. 00:30
Sol de América - Club Olimpia
0:2 (0:2)
márc. 7. 23:30
Guaraní - Sportivo Luqueno
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Vardar Skopje - Struga
1:1 (0:1)
márc. 7. 14:00
Shkupi - Rabotnicki
0:2 (0:2)
márc. 7. 14:00
Shkendija - Renova
0:0
márc. 7. 14:00
Belasica - Akademija Pandev
0:0
márc. 7. 14:00
Pelister - Borec
1:0 (1:0)
7 mérkőzés
márc. 7. 01:00
Cheonan City - Namdong
4:1 (0:0)
márc. 7. 06:00
Yangju Citizen - Jinju Citizen
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
márc. 7. 06:00
Together - Gimhae Jaemics
0:2 (0:0)
márc. 7. 06:00
523 FC - Jeonju
0:9 (0:0)
márc. 7. 08:00
Yeoju Sejong - Goyang Citizen
4:4 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
márc. 7. 08:00
Majang - Songwol
0:3 (0:0)

márc. 7.
Thesprotos - Panserraikos
elhalasztva
márc. 7. 14:00
Dinamo Zágráb II - Solin
1:0 (0:0)
márc. 7. 15:30
Hajduk Split II - Croatia Zmijavci
2:1 (0:1)
márc. 7. 15:30
Bijelo Brdo - Radnik Sesvete
2:1 (1:0)
márc. 7. 06:00
Suwon Blue Wings - Seongnam Ilhwa
1:0 (1:0)
márc. 7. 08:30
FC Seoul - Suwon City
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 11:30
Speranta Nisporeni - Petrocub
1:3 (0:1)
márc. 7. 13:30
Zimbru - Milsami
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Suduva - Panevezys
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 7. 11:30
UE Santa Coloma - Engordany
3:1 (0:0)
márc. 7. 11:30
Penya Encarnada - Sant Julia
0:3 (0:0)
márc. 7. 16:30
Carroi - FC Santa Coloma
0:3 (0:1)
márc. 7. 00:30
Pérez Zeledón - Alajuelense
1:5 (1:2)
márc. 7. 03:30
Herediano - Sporting San José
2:1 (0:0)
márc. 7. 23:00
Saprissa - Grecia
1:2 (1:1)
márc. 7. 13:30
Feronikeli - Drita Gijlan
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 7. 14:00
Zejtun Corinthians - Sirens
1:1 (0:0)
márc. 7. 18:00
Valletta - Gudja United
2:4 (1:0)

márc. 7. 08:00
Warriors - Happy Valley
0:0
márc. 7. 15:00
Cailungo - Murata
1:2 (1:2)
márc. 7. 15:00
Virtus - Tre Fiori
0:1 (0:1)
márc. 7. 15:00
Folgore / Falciano - Faetano
2:0 (0:0)
márc. 7.
Tataouine - ES Tunis
elhalasztva
márc. 7. 14:00
Étoile Sahel - Slimane
2:0 (1:0)
márc. 7. 14:00
Bizertin - Métlaoui
1:1 (0:0)
márc. 7. 14:00
Olympique Béja - Rejiche
0:0
márc. 7. 14:00
Stade Tunisien - Kairouan
2:0 (1:0)
márc. 7. 22:00
Marathón - Honduras Progreso
1:1 (0:0)
márc. 7. 23:00
Motagua - UPNFM
3:1 (2:0)
márc. 7. 05:30
Daejeon Citizen - Busan I'Park
1:2 (1:2)
márc. 7. 08:00
Jeonnam Dragons - Gyeongnam
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
351
50 (14%)
111 (32%)
472
2. Xxy
340
47 (14%)
113 (33%)
461
351
48 (14%)
110 (31%)
460
345
42 (12%)
115 (33%)
440
   Nadin
350
42 (12%)
115 (33%)
440
6. AltT
333
43 (13%)
112 (34%)
439
347
41 (12%)
114 (33%)
433
8. Rati
323
40 (12%)
115 (36%)
430
326
41 (13%)
111 (34%)
427
350
40 (11%)
113 (32%)
426

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont