Főoldal » Meccsek » 2021. március 7. » La Nucía - Atzeneta

La Nucía - Atzeneta 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. március 7. 12:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Atzeneta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atzeneta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 1 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Atzeneta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Levante II. Az Atzeneta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II. Az Atzeneta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Deportiva, az UD Ibiza vagy a Villarreal II. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Levante II vagy az Alcoyano. Az Atzeneta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
La Nucía 2968., Atzeneta 4605. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Nucía jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atzeneta nyeri ezt a találkozót.