Főoldal » Meccsek » 2021. március 6.

Meccsek - 2021. március 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 6.)


4 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Valladolid - Getafe
2:1 (2:1)
márc. 6. 16:15
Elche - Sevilla
2:1 (0:0)
márc. 6. 18:30
Cádiz - Eibar
1:0 (1:0)
márc. 6. 21:00
Osasuna - FC Barcelona
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 6. 13:30
Burnley - Arsenal
1:1 (1:1)
márc. 6. 16:00
Sheffield United - Southampton
0:2 (0:1)
márc. 6. 18:30
Aston Villa - Wolverhampton
0:0
márc. 6. 21:00
Brighton & Hove Albion - Leicester
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 17:00
Paks - Mezőkövesd
2:2 (0:1)
márc. 6. 19:30
Puskás Akadémia - Újpest
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
márc. 6. 15:00
Spezia - Benevento
1:1 (0:1)
márc. 6. 18:00
Udinese - Sassuolo
2:0 (1:0)
márc. 6. 20:45
Juventus - Lazio
3:1 (1:1)
6 mérkőzés
márc. 6. 15:30
Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
márc. 6. 15:30
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
1:1 (0:0)
márc. 6. 15:30
Freiburg - RB Leipzig
0:3 (0:1)
márc. 6. 15:30
Hoffenheim - Wolfsburg
2:1 (2:1)
márc. 6. 15:30
Hertha BSC - Augsburg
2:1 (0:1)
márc. 6. 18:30
Bayern München - Borussia Dortmund
4:2 (2:2)
1 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Debreceni VSC - Kaposvár
2:0 (0:0)
9 mérkőzés
márc. 6. 14:15
Ales - Montpellier HSC
1:2 (1:1)
márc. 6. 14:15
Red Star FC 93 - Lens
3:2 (1:1)
márc. 6. 14:15
Saint-Louis Neuweg - Sedan
0:2 (0:0)
márc. 6. 14:15
Rumilly Vallières - Annecy FC
1:1 (1:0)
márc. 6. 16:30
Valenciennes - Metz
0:4 (0:2)
márc. 6. 16:30
Le Puy - Lorient
1:0 (0:0)
márc. 6. 16:30
Saumur - Montagnarde
3:3 (1:1)
márc. 6. 18:45
Lyon - Sochaux
5:2 (3:1)
márc. 6. 21:10
Brest - Paris St. Germain
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
márc. 6. 16:30
Feyenoord - Venlo
6:0 (3:0)
márc. 6. 18:45
Twente - Willem II
1:1 (0:0)
márc. 6. 20:00
Heerenveen - Den Haag
3:0 (1:0)
márc. 6. 21:00
Waalwijk - Utrecht
1:2 (0:1)

márc. 6. 13:00
Aue - Hannover 96
1:1 (0:1)
márc. 6. 13:00
Greuther Fürth - Bochum
1:2 (1:1)
márc. 6. 13:00
Karlsruhe - St. Pauli
0:0
márc. 6. 16:00
Zaragoza - Tenerife
1:0 (1:0)
márc. 6. 18:15
Las Palmas - Rayo Vallecano
1:1 (0:1)
márc. 6. 18:15
Leganés - Castellón
0:0
márc. 6. 20:30
Albacete - UD Logronés
1:1 (0:0)
márc. 6. 17:00
Tatabánya - THSE-Szabadkikötő
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 6. 13:30
Watford - Nottingham Forest
1:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Norwich - Luton
3:0 (2:0)
márc. 6. 16:00
Bristol City - Queens Park
0:2 (0:2)
márc. 6. 16:00
Swansea - Middlesbrough
2:1 (1:0)
márc. 6. 16:00
Coventry - Derby
1:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Barnsley - Birmingham
1:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Millwall - Blackburn Rovers
0:2 (0:1)
márc. 6. 16:00
Reading - Sheffield Wednesday
3:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Preston - Bournemouth
1:1 (0:1)
márc. 6. 16:00
Stoke - Wycombe
2:0 (0:0)
7 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Cremonese - Salernitana
0:1 (0:1)
márc. 6. 14:00
Entella - Ascoli
0:0
márc. 6. 14:00
Cosenza 1914 - Frosinone
1:2 (1:1)
márc. 6. 14:00
Pescara - SPAL
0:1 (0:1)
márc. 6. 14:00
Pisa - Reggina
0:0
márc. 6. 16:00
Venezia - Brescia
0:1 (0:1)
márc. 6. 18:00
Monza - Pordenone
2:0 (1:0)

márc. 6. 16:30
Portimonense - Tondela
3:0 (2:0)
márc. 6. 19:00
Gil Vicente - FC Porto
0:2 (0:1)
márc. 6. 21:30
Boavista Porto - Famalicao
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 6. 12:00
CSKA Moszkva - Akhmat Grozny
2:0 (1:0)
márc. 6. 14:30
Rotor Volgograd - Khimki
0:0
márc. 6. 17:00
FK Rostov - PFC Sochi
0:0
2 mérkőzés
márc. 6. 13:30
CS U Craiova - Botosani
1:0 (1:0)
márc. 6. 20:30
UTA Arad - CFR Cluj
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Denizlispor - Malatyaspor
3:2 (2:1)
márc. 6. 17:00
Besiktas - Gazisehir Gaziantep
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 6. 16:15
AS Eupen - Oud-Heverlee
3:3 (2:2)
márc. 6. 18:30
Waasland-Beveren - Beerschot-Wilrijk
1:2 (0:0)
márc. 6. 20:45
Royal Antwerp - Kortrijk
4:2 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 6. 16:00
Rangers FC - St. Mirren
3:0 (2:0)
márc. 6. 16:00
Aberdeen - Hamilton
0:0
márc. 6. 16:00
Motherwell - Livingston
3:1 (1:0)
márc. 6. 16:00
Ross County - Kilmarnock
3:2 (1:1)
márc. 6. 16:00
St. Johnstone - Hibernian
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 6. 17:00
Altach - LASK Linz
0:1 (0:1)
márc. 6. 17:00
Swarovski Tirol - Sturm Graz
1:1 (0:0)
márc. 6. 17:00
Hartberg - Admira
2:1 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 6. 13:00
Illichivets - Vorskla Poltava
0:1 (0:1)
márc. 6. 16:00
Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Gillingham - Ipswich
3:1 (1:0)
márc. 6. 16:00
Blackpool - Wimbledon
1:1 (0:0)
márc. 6. 16:00
Burton Albion - Peterborough
2:1 (0:0)
márc. 6. 16:00
Doncaster - Plymouth
2:1 (1:0)
márc. 6. 16:00
Hull - Bristol Rovers
2:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Lincoln City - Crewe
3:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Northampton - Portsmouth
4:1 (4:0)
márc. 6. 16:00
Accrington Stanley - Swindon
2:1 (2:1)
márc. 6. 16:00
Shrewsbury - Fleetwood
0:2 (0:1)
márc. 6. 16:00
Sunderland AFC - Rochdale
2:0 (2:0)
márc. 6. 16:00
Wigan - Milton Keynes Dons
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Meppen - Dynamo Dresden
0:4 (0:2)
márc. 6. 14:00
Saarbrücken - Uerdingen
2:2 (1:1)
márc. 6. 14:00
Magdeburg - Waldhof Mannheim
1:1 (0:1)
márc. 6. 14:00
Duisburg - 1860 München
1:0 (0:0)
márc. 6. 14:00
Hansa Rostock - Kaiserslautern
2:1 (0:1)
márc. 6. 14:00
Lübeck - Viktoria Köln
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 18:15
BSC Young Boys - FC Vaduz
1:1 (0:0)
márc. 6. 20:30
Servette - Basel
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
márc. 6. 14:00
OFI Heraklion - Larisa
2:3 (1:1)
márc. 6. 16:15
Atromitos - Asteras Tripolis
1:1 (1:0)
márc. 6. 18:30
PAS Giannina - Panathinaikosz
1:0 (1:0)
márc. 6. 17:00
Villarreal II - Hércules
2:1 (1:0)
11 mérkőzés
márc. 6. 10:00
Akron - SKA-Energia Khabarovsk
1:1 (0:0)
márc. 6. 11:00
Yenisey - Fakel
1:3 (1:0)
márc. 6. 12:00
Krasnodar II - Veles
2:1 (1:1)
márc. 6. 12:00
Alania Vladikavkaz - Irtysh Omsk
1:0 (1:0)
márc. 6. 12:00
Sovjetov - Chertanovo Moszkva
5:0 (4:0)
márc. 6. 12:00
Shinnik - Gazovik Orenburg
1:4 (0:2)
márc. 6. 13:00
Tekstilshchik - Tomsk
1:1 (1:0)
márc. 6. 14:00
Torpedo Moszkva - Chayka
1:2 (1:0)
márc. 6. 14:00
Neftekhimik - Dinamo Bryansk
5:1 (2:1)
5 mérkőzés
márc. 6. 01:30
Central Córdoba SdE - Banfield
1:1 (0:0)
márc. 6. 21:10
Godoy Cruz - Platense
3:1 (1:1)
márc. 6. 21:10
Sarmiento - Talleres Córdoba
1:1 (1:0)
márc. 6. 23:20
Colón - Aldosivi
2:1 (1:1)
márc. 6. 23:20
Lanus - Atlético Tucumán
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 6. 15:00
Podbeskidzie - Lechia Gdansk
2:2 (1:1)
márc. 6. 17:30
Zaglebie Lubin - Jagiellonia
3:0 (0:0)

12 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Exeter - Leyton
4:0 (3:0)
márc. 6. 16:00
Barrow - Mansfield
2:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Bradford - Bolton Wanderers
1:1 (0:0)
márc. 6. 16:00
Cambridge United - Walsall
1:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Colchester - Newport
0:2 (0:1)
márc. 6. 16:00
Salford - Scunthorpe
1:1 (1:1)
márc. 6. 16:00
Tranmere - Crawley
0:1 (0:0)
márc. 6. 16:00
Cheltenham - Port Vale
3:2 (2:0)
márc. 6. 16:00
Morecambe - Carlisle
3:1 (2:0)
márc. 6. 16:00
Stevenage - Harrogate Town
1:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Grimsby - Forest Green Rovers
1:2 (1:1)
márc. 6. 16:00
Oldham - Southend
0:0
6 mérkőzés
márc. 6. 14:30
Slovan Bratislava - Dunaszerdahely
3:1 (2:1)
márc. 6. 14:30
Trencín - Trnava
2:0 (1:0)
márc. 6. 14:30
Zlate Moravce - Sered
1:0 (1:0)
márc. 6. 14:30
Zemplín Michalovce - Nitra
1:0 (0:0)
márc. 6. 14:30
Zilina - Ruzomberok
3:2 (3:1)
márc. 6. 14:30
FK Senica - Pohronie
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 6. 17:05
Hajduk Split - Varazdin
2:0 (2:0)
márc. 6. 14:00
Almere City - Excelsior Rotterdam
4:1 (2:0)
márc. 6. 16:30
Volendam - Roda
3:4 (2:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
márc. 6. 16:00
Lealtad - Real Valladolid II
1:1 (0:1)
márc. 6. 17:00
Compostela - Celta Vigo II
1:2 (1:2)
márc. 6. 17:30
Leonesa - Union Langreo
3:1 (1:1)
8 mérkőzés
márc. 6. 13:00
Västeras SK - GAIS Göteborg
3:0 (1:0)
márc. 6. 13:00
Malmö FF - Halmstad
4:1 (1:1)
márc. 6. 13:00
Trelleborg - Lödde
3:1 (2:1)
márc. 6. 13:00
Örebro - Sirius
2:2 (0:1)
márc. 6. 15:00
Degerfors - Utsikten
2:0 (1:0)
márc. 6. 15:00
Elfsborg - Falkenberg
3:2 (1:0)
márc. 6. 17:00
Djurgarden - Kalmar
4:1 (3:1)
márc. 6. 17:00
Brage - Umea FC
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Pribram - Slovan Liberec
0:2 (0:0)
márc. 6. 16:00
Zlín - Bohemians 1905
0:0
márc. 6. 16:00
Teplice - Opava
3:1 (1:1)
márc. 6. 18:30
Viktoria Plzen - Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
márc. 6. 18:15
Thun - Kriens
1:0 (0:0)
márc. 6. 14:30
Austria Klagenfurt - Dornbirn
3:2 (1:1)
márc. 6. 12:00
Vizela - Mafra
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 15:00
Paphos FC - APOEL Nikosia
1:1 (0:0)
márc. 6. 17:30
Omonia Nikosia - Anorthosis
0:0
1 mérkőzés
márc. 6. 13:30
SJK Akatemia - SJK
0:3 (0:1)

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
márc. 6. 12:00
Ebro - Tarazona
0:1 (0:1)
márc. 6. 16:30
Athletic Bilbao II - Laredo
2:1 (1:1)
márc. 6. 17:00
Portugalete - Barakaldo
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 12:30
FK Minsk - Isloch
1:1 (1:0)
márc. 6. 14:30
Torpedo Zhodino - Arsenal FC
3:0 (0:0)
8 mérkőzés
márc. 6. 06:00
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale
1:5 (0:4)
márc. 6. 06:00
FC Tokyo - Cerezo Osaka
3:2 (0:1)
márc. 6. 06:00
Shimizu - Avispa Fukuoka
2:2 (1:0)
márc. 6. 06:00
Tokushima Vortis - Vissel Kobe
1:1 (0:0)
márc. 6. 07:00
Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds
2:0 (0:0)
márc. 6. 07:00
Yokohama FC - Oita Trinita
1:2 (1:2)
márc. 6. 08:00
Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare
2:1 (1:1)
márc. 6. 08:00
Nagoya Grampus - Consadole Sapporo
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 20:45
RWDM - Deinze
1:1 (0:1)
márc. 6. 12:40
Lódzki - Widzew Lódz
2:2 (0:2)
márc. 6. 14:00
Resovia Rzeszów - Górnik Leczna
0:2 (0:1)
márc. 6. 14:30
Jastrzebie - Korona Kielce
2:0 (0:0)
márc. 6. 17:00
Radomiak Radom - Chrobry Glogów
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
márc. 6. 02:30
Atlético San Luis - Toluca
0:0
márc. 6. 04:30
Puebla - Tigres
1:1 (1:1)

Online játszótér
3 mérkőzés
márc. 6. 15:00
NS Mura - Aluminij
2:0 (1:0)
márc. 6. 17:15
ND Gorica - Maribor
1:1 (1:1)
márc. 6. 19:30
Koper - Domzale
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo
2:0 (1:0)
márc. 6. 14:00
Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg
1:1 (0:0)
márc. 6. 19:00
FK Sarajevo - Zrinjski
0:1 (0:1)
márc. 6. 16:00
Alloa - Inverness
1:1 (1:1)
márc. 6. 16:00
Arbroath - Queen Of The South
2:4 (2:3)
márc. 6. 16:00
Heart of Midlothian - Dundee FC
2:1 (1:0)
márc. 6. 16:00
Greenock Morton - Ayr
0:2 (0:0)
márc. 6. 11:30
Bandirmaspor - Altinordu
2:2 (0:1)
márc. 6. 14:00
Osmanlispor - Menemen Belediye Spor
1:1 (1:0)
márc. 6. 17:00
Samsunspor - Adana Demirspor
0:2 (0:0)
márc. 6. 14:00
Mazembe - Mamelodi Sundowns
1:2 (0:0)
márc. 6. 14:00
Al Merreikh - Simba
0:0
márc. 6. 17:00
Teungueth - MC Alger
0:1 (0:1)
márc. 6. 17:00
ES Tunis - Zamalek
3:1 (2:1)
márc. 6. 17:00
Kaizer Chiefs - Petro de Luanda
2:0 (1:0)
márc. 6. 20:00
Al Ahly - Vita Club
2:2 (0:1)
márc. 6. 20:00
Wydad Casablanca - Horoya
2:0 (1:0)
9 mérkőzés
márc. 6. 16:00
Chesterfield - Yeovil
3:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Torquay - Hartlepool
0:1 (0:1)
márc. 6. 16:00
Wealdstone - Halifax
1:2 (1:0)
márc. 6. 16:00
Dagenham & Redbridge - Boreham Wood
2:2 (0:1)
márc. 6. 16:00
Eastleigh - Bromley
1:2 (0:0)
márc. 6. 16:00
Weymouth - Stockport
1:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Woking - King's Lynn
3:0 (1:0)
márc. 6. 16:00
Solihull Moors - Maidenhead
1:1 (0:1)
márc. 6. 18:20
Sutton - Wrexham
0:0

2 mérkőzés
márc. 6. 12:00
Samgurali - Saburtalo
0:0
márc. 6. 13:00
Lokomotiv Tbilisi - Telavi
3:2 (2:0)
1 mérkőzés
márc. 6. 13:45
Al Kharaitiyat - Al Duhail
0:2 (0:0)
márc. 6. 18:00
Aswan - Pyramids
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda
1:0 (0:0)
márc. 6. 18:50
Maccabi Haifa - Maccabi Petach-Tikva
0:2 (0:0)
márc. 6. 12:00
Cádiz II - Algeciras
2:0 (1:0)
márc. 6. 17:00
UCAM Murcia - Yeclano
1:0 (1:0)
márc. 6. 19:00
CD Marino - Huelva
2:1 (0:1)
márc. 6. 07:05
Brisbane Roar - Sydney FC
1:1 (1:0)
márc. 6. 09:10
Melbourne Victory - Melbourne City
0:6 (0:1)
márc. 6. 16:00
EB Streymur - Fuglafjordur
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 6. 14:30
Blansko - Trinec
2:0 (1:0)
márc. 6. 14:30
Lisen - Hradec Králové
2:1 (1:0)
márc. 6. 13:45
Ionikos Nikea - Xanthi
1:1 (0:0)

5 mérkőzés
márc. 6. 13:00
Valur - Kopavogur
2:2 (0:0)
márc. 6. 15:00
KR Reykjavik - Kórdrengir
3:1 (0:0)
márc. 6. 15:00
Fylkir Reykjavik - Leiknir Reykjavik
0:1 (0:0)
márc. 6. 16:00
Afturelding - KA Akureyri
1:7 (0:0)
márc. 6. 16:00
Hafnarfjördur - Thor Akureyri
4:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 6. 14:30
Al Ain - Al-Wasl Dubai
1:1 (0:0)
márc. 6. 14:30
Ittihad Kalba - Baniyas
0:2 (0:0)
márc. 6. 17:15
Al-Jazira Club - Al-Ahli Dubai
1:1 (0:0)
márc. 6. 17:15
Hatta - Al Fujairah
1:0 (0:0)
márc. 6. 00:00
Celaya - Tlaxcala
0:0
márc. 6. 18:35
Al Ahli Jeddah - Damak
1:3 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Esbjerg - Fremad Amager
2:0 (0:0)
márc. 6. 15:00
Hvidovre - Kolding
2:0 (0:0)
márc. 6. 05:30
Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki
1:0 (0:0)
márc. 6. 06:00
Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock
1:2 (0:0)
márc. 6. 06:00
Jubilo Iwata - Machida Zelvia
1:3 (1:2)
márc. 6. 06:00
Omiya Ardija - Ventforet Kofu
0:2 (0:1)
márc. 6. 08:00
Ryukyu - Renofa Yamaguchi
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
márc. 6. 11:00
Van - Urartu
3:1 (2:0)
márc. 6. 16:00
F91 Dudelange - Wiltz
3:3 (0:0)
márc. 6. 18:00
Jeunesse Esch - Progres Niedercorn
2:2 (0:0)
márc. 6. 19:30
Rodange - Swift Hesperange
1:2 (0:0)

márc. 6. 14:00
Cape Town City - Stellenbosch
1:2 (1:1)
márc. 6. 16:00
Bloemfontein - Maritzburg United
1:1 (0:1)
márc. 6. 16:00
Chippa United - Orlando Pirates
0:3 (0:2)
6 mérkőzés
márc. 6. 15:30
Connah's Quay - Newtown AFC
2:1 (1:1)
márc. 6. 15:30
Haverfordwest County - Cardiff MU
1:0 (1:0)
márc. 6. 15:30
Cefn Druids - Barry Town
0:1 (0:1)
márc. 6. 15:30
Caernarfon Town - Aberystwyth
2:2 (0:1)
márc. 6. 15:30
Flint - Penybont
0:1 (0:1)
márc. 6. 18:00
The New Saints - Bala
0:0

márc. 6. 00:30
12 de Octubre - Libertad
2:1 (1:1)
márc. 6. 22:15
Nacional Asunción - Cerro Porteno
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
márc. 6. 06:00
Pocheon - Changwon City
0:0
márc. 6. 06:00
Seoul United - Paju Citizen
0:1 (0:0)
márc. 6. 06:00
Siheung Citizen - Ulsan Citizen
2:0 (0:0)
márc. 6. 06:00
Phoenix - Pyeongtaek Citizen
1:2 (0:0)
márc. 6. 08:00
Chungju Citizen - Yangpyeong
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
márc. 6. 08:00
SMCE - Cheongju
0:5 (0:0)
márc. 6. 08:00
Daejeon Korail - Hwajeong
3:1 (0:0)
márc. 6. 08:00
Chuncheon - Doksuri
5:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 6. 15:30
Opatija - Rude Zágráb
0:0
márc. 6. 15:30
Junak Sinj - Osijek II
1:1 (0:0)
márc. 6. 15:30
Kustosija - Cibalia Vinkovci
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 6. 11:30
Dacia-Buiucani - Codru Lozova
5:1 (2:0)
márc. 6. 13:30
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
7:0 (3:0)
márc. 6. 06:00
Jeju - Jeonbuk
1:1 (0:0)
márc. 6. 08:30
Gwangju - Ulsan Hyundai
0:1 (0:1)
márc. 6. 08:30
Incheon - Daegu
2:1 (2:1)
márc. 6. 11:00
Gangwon - Pohang
1:3 (1:0)
márc. 6. 13:00
Sutjeska Niksic - Zeta
4:3 (2:3)
márc. 6. 14:00
Decic - Rudar Pljevlja
0:1 (0:0)
márc. 6. 15:00
FK Podgorica - Jezero
2:1 (1:0)
márc. 6. 17:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
1:4 (1:0)

2 mérkőzés
márc. 6. 12:00
Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen
2:1 (1:0)
márc. 6. 14:00
Dainava Alytus - Nevezis
0:2 (0:1)
márc. 6. 22:00
Limón - Guadalupe
1:7 (1:2)
6 mérkőzés
márc. 6. 14:00
Tarxien Rainbows - Birkirkara
0:3 (0:0)
márc. 6. 14:00
Hamrun Spartans - Hibernians
1:0 (0:0)
márc. 6. 14:00
Floriana - Balzan
0:0
márc. 6. 18:00
Sliema Wanderers - Gzira
2:0 (2:0)
márc. 6. 18:00
Mosta - Senglea Athletic
5:1 (1:1)
márc. 6. 18:00
Lija Athletic - Santa Lucia
3:1 (0:0)
márc. 6. 13:00
Gjilani - Arberia
1:1 (0:0)
márc. 6. 13:00
Prishtina - Llapi
2:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Linfield - Cliftonville
2:0 (0:0)
márc. 6. 16:00
Crusaders - Warrenpoint
0:2 (0:2)
márc. 6. 16:00
Dungannon Swifts - Coleraine
2:3 (1:1)
márc. 6. 16:00
Portadown - Glenavon
4:1 (2:0)
márc. 6. 18:30
Ballymena - Larne
1:1 (1:0)
márc. 6. 08:00
Resources Capital - Rangers FC
1:2 (0:1)
márc. 6. 15:00
Chlef - Ain M'lila
2:3 (0:2)
márc. 6. 15:00
Paradou AC - USM Alger
2:1 (1:0)
márc. 6. 15:00
JSM Skikda - MC Oran
0:1 (0:0)
márc. 6. 14:00
Ben Guerdane - Monastir
3:2 (1:1)

márc. 6. 15:00
La Fiorita - Domagnano
3:0 (0:0)
márc. 6. 15:00
Libertas - Tre Penne
0:3 (0:0)
márc. 6. 15:00
Fiorentino - Cosmos
5:2 (0:0)
márc. 6. 15:00
Juvenes/Dogana - San Giovanni
2:1 (0:0)
8 mérkőzés
márc. 6. 12:30
Gol Gohar - Mes Rafsanjan
0:0
márc. 6. 12:30
Sanat Naft - Persepolis
0:0
márc. 6. 12:30
Shahr Khodrou - Paykan
2:0 (1:0)
márc. 6. 13:00
Tractor Sazi - Nassaji Mazandaran
2:1 (2:1)
márc. 6. 13:00
Aluminium Arak - Sepahan
1:6 (1:2)
márc. 6. 15:00
Esteghlal - Foolad Khuzestan
1:0 (0:0)
márc. 6. 15:00
Zob Ahan - Machine Sazi
2:0 (1:0)
márc. 6. 05:30
Chungnam Asan - Bucheon 1995
0:1 (0:0)
márc. 6. 08:00
Seoul E-Land - Sangju Sangmu
4:0 (1:0)
márc. 6. 08:00
Anyang - Ansan Greeners
1:2 (1:0)
márc. 6. 04:00
Launceston City - Kingborough Lions
0:3 (0:0)
márc. 6. 05:30
Adelaide City - Modbury Jets
2:0 (0:0)
márc. 6. 05:30
Adelaide Olympic - Croydon Kings
1:3 (0:0)
márc. 6. 06:30
South Hobart - Glenorchy Knights
3:2 (1:1)
márc. 6. 09:00
Energetik-BGU Minsk - Smorgon
2:0 (1:0)
márc. 6. 10:00
Honka - PK-35 Vantaa
1:1 (1:1)
márc. 6. 10:00
Dnepr Mogilev - Belshina
6:1 (2:0)
márc. 6. 11:00
Dinamo Brest - Volyn Lutsk
4:1 (2:0)
márc. 6. 11:00
Dinamo Brest - Volna
4:1 (2:0)
márc. 6. 13:00
Norrby - Lindome
5:0 (2:0)
márc. 6. 13:00
Riga - Spartaks Jürmala
4:2 (2:2)
márc. 6. 13:00
Jönköpings Södra - Värnamo
1:0 (1:0)
márc. 6. 13:00
Örgryte - Qviding
0:2 (0:1)
márc. 6. 13:00
Middelfart - Aarhus Fremad
2:1 (1:0)
márc. 6. 13:00
Chemnitzer - Auerbach
2:0 (0:0)
márc. 6. 13:00
Optik Rathenow - Babelsberg
0:0
márc. 6. 13:00
Brommapojkarna - Sylvia
2:1 (1:1)
márc. 6. 13:00
Sollentuna - Vasalund
0:3 (0:0)
márc. 6. 13:00
Torns - IFK Malmö
3:2 (2:1)
márc. 6. 13:30
FK Gomel - Murom
1:0 (0:0)
márc. 6. 13:45
Kuopion - Jaro
5:1 (0:1)
márc. 6. 14:00
Drogheda - Dundalk
2:3 (1:2)
márc. 6. 15:00
Waterford - Cork City
0:3 (0:1)
márc. 6. 15:00
Hellerup - Nyköbing
0:1 (0:0)
márc. 6. 15:00
Athlone - Finn Harps
1:3 (1:1)
márc. 6. 15:00
Znamya - Angusht Nazran
7:0 (4:0)
márc. 6. 18:00
Galway United - Longford
2:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Rati
347
48 (14%)
119 (34%)
478
344
49 (14%)
111 (32%)
467
349
38 (11%)
136 (39%)
462
346
45 (13%)
118 (34%)
461
5. AltT
352
48 (14%)
110 (31%)
460
338
40 (12%)
124 (37%)
448
348
43 (12%)
116 (33%)
447
348
40 (11%)
123 (35%)
446
348
42 (12%)
116 (33%)
442
346
39 (11%)
122 (35%)
439

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont