Főoldal » Meccsek » 2021. március 7. » Altay Izmir - Tuzlaspor

Altay Izmir - Tuzlaspor 5:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 21-én is volt Tuzlaspor - Altay Izmir mérkőzés!

Török Másodosztály mérkőzés, 25. forduló - 2021. március 7. 17:00
Helyszín: Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu (İzmir)

Marco Paixao ('45+2, 11-esből, 1-0), Leandro Kappel ('49, 2-0), Murat Akca ('66, 3-0), Deniz Kadah ('90, 4-0), Ziya Alkurt ('90+2, 5-0)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Altay Izmir utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Tuzlaspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Tuzlaspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Altay Izmir csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Altay Izmir háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tuzlaspor háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Tuzlaspor az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Török Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Altay Izmir 6 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tuzlaspor pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Altay Izmir jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Altay Izmir olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bursaspor, az Eskisehirspor vagy az Akhisar Belediyespor. A Tuzlaspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Genclerbirligi, az Eskisehirspor vagy a Boluspor. Az Altay Izmir erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Altay Izmir olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Konya Sekerspor, a Keciörengücü vagy az Istanbulspor. A Tuzlaspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Samsunspor, a Giresunspor vagy az Adana Demirspor. A Tuzlaspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Altay Izmir 1785., Tuzlaspor 2326. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Altay Izmir jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Altay Izmir csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.