Főoldal » Meccsek » 2021. március 7. » Arenas de Getxo - Real Unión

Arenas de Getxo - Real Unión 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2021. március 7. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

• Ian Uranga az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Arenas de Getxo - Real Unión mérkőzésen is szerepelt.

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Real Unión győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Arenas de Getxo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Arenas de Getxo csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Unión az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 3 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Leioa vagy a Laredo. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Santander, a Real Sociedad II vagy a Leioa. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Arenas de Getxo 1415., Real Unión 1057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Real Unión nyeri ezt a találkozót.