Főoldal » Meccsek » 2021. március 7. » Alcoyano - Pena Deportiva

Alcoyano - Pena Deportiva 1:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. március 7. 12:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Gonzalo Pereira ('9, 0-1), Morad Daoudi ('78, 1-1), Nacho López ('80, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

2017. nov. 26. 0:0
2014. szept. 3. 1:1 / tizenegyesekkel 9:8 (0:0)
Pena Deportiva győzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Pena Deportiva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (4:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Alcoyano csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Alcoyano hatszor nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Deportiva egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 4 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Deportiva pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid. A Pena Deportiva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a La Nucía. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza, a Villarreal II vagy az Athletic Bilbao. A Pena Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Orihuela, a Villarreal II vagy a Hércules. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 1082., Pena Deportiva 2412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.