Főoldal » Meccsek » 2021. március 7. » Guijuelo - Unionistas de Salamanca

Guijuelo - Unionistas de Salamanca 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. március 7. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Luis Ramos (Guijuelo)

Héctor ('62, 0-1)

• Ezek a játékosok öt Guijuelo - Unionistas de Salamanca mérkőzésen is játszottak: Pepe Carmona, Jonathan Martín, De la Nava.
  • A Guijuelo az utolsó öt mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már tizenöt mérkőzés óta tart. Utoljára a Salamanca CF UDS ellen sikerült győzniük 2020. november 1-jén.

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Guijuelo stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Guijuelo egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unionistas de Salamanca az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 1 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Extremadura vagy a Salamanca CF UDS. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol vagy a Zamora CF. A Guijuelo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Guijuelo 1323., Unionistas de Salamanca 2318. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Unionistas de Salamanca nyeri ezt a találkozót.