Főoldal » Meccsek » 2019. március 24.

Meccsek - 2019. március 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 24.)


márc. 24. 15:00
Wales - Szlovákia
1:0 (1:0)
márc. 24. 15:00
Kazahsztán - Oroszország
0:4 (0:2)
márc. 24. 18:00
Magyarország - Horvátország
2:1 (1:1)
márc. 24. 18:00
Izrael - Ausztria
4:2 (2:1)
márc. 24. 18:00
San Marino - Skócia
0:2 (0:1)
márc. 24. 20:45
Hollandia - Németország
2:3 (0:2)
márc. 24. 20:45
Lengyelország - Lettország
2:0 (0:0)
márc. 24. 20:45
Szlovénia - Észak-Macedónia
1:1 (1:0)
márc. 24. 20:45
Észak-Írország - Fehéroroszország
2:1 (1:1)
márc. 24. 20:45
Ciprus - Belgium
0:2 (0:2)
márc. 24. 12:00
Rayo Majadahonda - Numancia
4:0 (3:0)
márc. 24. 16:00
Gimnastic - Málaga
0:1 (0:0)
márc. 24. 18:00
Cádiz - Córdoba
1:1 (0:0)
márc. 24. 20:00
Granada - Las Palmas
1:1 (0:0)
márc. 24. 20:45
Sporting Gijón - Real Oviedo
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
márc. 24. 13:00
Kaiserslautern - Osnabrück
1:3 (0:2)
márc. 24. 14:00
Lotte - Braunschweig
0:1 (0:0)
márc. 24. 12:00
Ebro - Barcelona II
0:1 (0:1)
márc. 24. 12:00
Valencia II - Ejea
2:1 (1:0)
márc. 24. 12:00
Villarreal II - Ontinyent
0:0
márc. 24. 12:00
Levante II - Sabadell
3:1 (2:1)
márc. 24. 12:00
Espanyol II - Atlético Baleares
0:2 (0:1)
márc. 24. 17:00
Teruel - Conquense
0:0
márc. 24. 17:00
Badalona - Alcoyano
2:1 (1:1)
márc. 24. 18:00
Cornella - Peralada
0:0
márc. 24. 18:00
Lleida Esportiu - Castellón
0:1 (0:1)
márc. 24. 06:00
Luch-Energia - Tyumen
1:1 (1:1)
márc. 24. 09:00
Tomsk - Mordovia Saransk
1:0 (0:0)
márc. 24. 11:00
Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk
2:0 (1:0)
márc. 24. 12:00
Chertanovo Moszkva - FK Tambov
0:1 (0:0)
márc. 24. 12:00
Shinnik - Torpedo Armavir
0:0
márc. 24. 12:00
Fakel - Baltika Kaliningrad
1:1 (1:0)
márc. 24. 12:30
Szpartak Moszkva II - Olimpiyets
1:2 (0:1)
márc. 24. 13:00
Khimki - Zenit Szentpétervár II
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 24. 00:00
Colón - San Lorenzo
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
márc. 24. 21:10
Newell's Old Boys - Villa Mitre
1:2 (0:2)
4 mérkőzés
márc. 24. 00:30
Philadelphia - Columbus Crew
3:0 (2:0)
márc. 24. 00:30
New York Red Bulls - Orlando City
0:1 (0:0)
márc. 24. 03:30
Los Angeles FC - Real Salt Lake
2:1 (1:1)
márc. 24. 21:00
New England - FC Cincinnati
0:2 (0:1)
márc. 24. 12:15
Sparta Rotterdam - Nijmegen
1:0 (1:0)
márc. 24. 14:30
Go Ahead Eagles - Twente
1:2 (0:1)
márc. 24. 16:45
Roda - MVV
2:2 (0:0)
márc. 24. 14:30
Gubbio - Renate
0:0
márc. 24. 14:30
Südtirol - Vicenza
2:2 (0:1)
márc. 24. 14:30
Fermana - Vis Pesaro
0:0
márc. 24. 16:30
Fano - Feralpisalo
0:1 (0:1)
márc. 24. 16:30
Ravenna - AlbinoLeffe
0:1 (0:0)
márc. 24. 16:30
Giana Erminio - Teramo
1:2 (1:1)
márc. 24. 16:30
Ternana - Pordenone
1:1 (0:1)
márc. 24. 16:30
Virtus Verona - Rimini
3:0 (3:0)
márc. 24. 16:30
Triestina - Sambenedettese
4:0 (0:0)
márc. 24. 16:30
Imolese - Monza
1:3 (1:1)
márc. 24. 14:00
Zimbabwe - Kongói Köztársaság
2:0 (2:0)
márc. 24. 16:00
Tanzánia - Uganda
3:0 (1:0)
márc. 24. 16:00
Benin - Togo
2:1 (1:0)
márc. 24. 18:00
Líbia - Dél-afrikai Köztársaság
1:2 (0:0)

márc. 24. 17:00
Dánia U17 - Svájc U17
1:1 (1:0)
márc. 24. 14:30
Reggina - Catania
3:0 (1:0)
márc. 24. 14:30
Catanzaro - Sicula Leonzio
3:0 (0:0)
márc. 24. 14:30
Paganese - Casertana
2:2 (2:2)
márc. 24. 14:30
Viterbese Castrense - Vibonese
2:2 (0:0)
márc. 24. 14:30
Rende - Cavese
3:3 (3:1)
márc. 24. 16:30
Monopoli - Virtus Francavilla
1:1 (0:0)
márc. 24. 16:30
Potenza - Bisceglie
1:0 (1:0)
márc. 24. 12:00
Real Oviedo II - Gernika
0:0
márc. 24. 17:00
UD Logronés - Leioa
0:0
márc. 24. 17:00
Izarra - Athletic Bilbao II
0:0
márc. 24. 17:00
Racing Santander - Real Unión
0:0
márc. 24. 17:00
Barakaldo - Sporting Gijón II
0:1 (0:0)
márc. 24. 17:00
Mirandés - Torrelavega
1:0 (0:0)
márc. 24. 11:30
Real Valladolid II - Unión Adarve
2:1 (1:0)
márc. 24. 12:00
Navalcarnero - CF Internacional
1:5 (1:4)
márc. 24. 17:00
Pontevedra - Guijuelo
2:1 (1:0)
márc. 24. 17:00
Coruxo - S.S. Reyes
2:2 (1:1)
márc. 24. 18:00
Atlético Madrid II - Burgos
0:1 (0:0)
márc. 24. 18:00
Leonesa - Celta Vigo II
3:1 (1:1)

márc. 24. 15:00
Warta Poznan - Tychy
1:1 (1:0)
márc. 24. 16:00
Tubize - Roeselare
1:1 (0:1)
márc. 24. 19:05
Deportivo Morón - Nueva Chicago
1:1 (1:0)
márc. 24. 21:00
GyE Jujuy - Almagro
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
márc. 24. 05:00
Wollongong Olympic - Randwick City
5:3 (0:0)
márc. 24. 06:00
Bardon Latrobe - Bethania Rams
3:3 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
márc. 24. 07:00
Moggill - Kawana
3:7 (0:0)
márc. 24. 07:30
Caboolture - Mudgeeraba
4:0 (0:0)
márc. 24. 08:00
Toowong - Burleigh Heads Bulldogs
3:4 (0:0)
márc. 24. 09:00
Taringa - Beerwah Glasshouse United
5:2 (0:0)
márc. 24. 10:15
West Wallsend - Kurri Kurri
4:2 (0:0)
márc. 24. 14:00
Doxa Dramas - Apollon Larisa
2:0 (1:0)
márc. 24. 14:00
Kalamarias - Panachaiki
0:0
márc. 24. 11:30
Almería II - Melilla
1:4 (0:1)
márc. 24. 12:00
Granada II - Real Murcia
1:2 (1:1)
márc. 24. 12:00
Don Benito - Badajoz
1:2 (0:1)
márc. 24. 12:00
Atlético Malagueno - Huelva
0:1 (0:0)
márc. 24. 12:00
Marbella - San Fernando
2:0 (1:0)
márc. 24. 12:00
Linense - UD Ibiza
0:0
márc. 24. 12:00
Jumilla - Sevilla Atlético
1:2 (0:2)
márc. 24. 17:00
Talavera - El Ejido
2:0 (1:0)
márc. 24. 18:00
FC Cartagena - Villanovense
1:1 (0:1)

márc. 24. 05:00
Kagoshima - Machida Zelvia
0:1 (0:1)
márc. 24. 06:00
JEF United - Kyoto Sanga
1:1 (0:1)
márc. 24. 06:00
Montedio Yamagata - Ryukyu
1:1 (0:0)
márc. 24. 06:00
Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
1:1 (0:0)
márc. 24. 08:00
Renofa Yamaguchi - Tochigi
0:1 (0:1)
márc. 24. 15:00
Beltinci - NK Krka
0:0
márc. 24. 15:00
Brda - Ilirija Ljubljana
5:0 (0:0)
márc. 24. 15:45
Tabor Sezana - Brezice
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 24. 10:00
Kyran - Igilik
3:1 (0:0)
márc. 24. 12:00
Akzhayik - Kaspiy
0:0
10 mérkőzés
márc. 24. 00:00
Fernández Vial - Deportes Temuco
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (1:1)
márc. 24. 16:00
Provincial Osorno - Puerto Montt
1:3 (0:0)
márc. 24. 21:30
San Marcos Arica - Cobreloa
3:1 (0:0)
márc. 24. 21:30
Lautaro de Buin - Melipilla
0:3 (0:0)
márc. 24. 21:30
Recoleta - Unión San Felipe
0:0 / tizenegyesekkel 6:7
márc. 24. 21:30
General Velásquez - Magallanes
1:4 (0:0)
márc. 24. 21:30
Colchagua - Deportes Santa Cruz
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
márc. 24. 21:30
Independiente - Rangers FC
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
márc. 24. 21:30
Concepción - Santiago Wanderers
1:4 (0:0)
márc. 24. 21:30
Pilmahue - Deportes Valdivia
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 24. 13:45
Fredericia - Nyköbing
2:1 (0:1)
márc. 24. 13:45
Roskilde - Thisted
2:1 (2:0)
márc. 24. 13:45
Viborg - Helsingor
1:1 (1:0)
márc. 24. 13:45
HB Koge - Hvidovre
1:2 (1:0)

3 mérkőzés
márc. 24. 02:00
Universitario - Alianza Universidad
1:1 (0:0)
márc. 24. 22:00
Deportivo Municipal - Sport Boys
3:1 (1:0)
márc. 24. 00:15
River Plate - Sportivo San Lorenzo
2:1 (0:0)
márc. 24. 22:30
Libertad - Sol de América
2:2 (1:0)
márc. 24. 20:00
Guabirá - Club Aurora
1:0 (0:0)
márc. 24. 01:45
Deportes Tolima - Unión Magdalena
1:0 (0:0)
márc. 24. 22:00
Independiente Medellín - Envigado
4:1 (1:1)
márc. 24. 23:00
Atlético Junior - Atlético Huila
3:0 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 24. 00:00
Louisville City - Hartford Athletic
2:1 (2:1)
márc. 24. 01:00
Colorado Springs - San Antonio
1:0 (0:0)
márc. 24. 02:30
El Paso Locomotive - Rio Grande Valley
2:2 (1:0)
márc. 24. 03:00
Portland Timbers II - Las Vegas Lights
3:1 (2:0)
márc. 24. 03:00
Orange County SC - New Mexico United
2:2 (0:2)
márc. 24. 03:30
Fresno - Reno 1868
1:1 (1:1)
márc. 24. 18:00
New York RB II - Nashville
1:1 (0:1)
márc. 24. 22:00
Sacramento Republic - OKC Energy
4:1 (4:1)
márc. 24. 23:00
Bethlehem Steel - Memphis 901
0:1 (0:0)
márc. 24. 14:30
Amsterdamsche - Sparta Rotterdam II
2:1 (0:1)
márc. 24. 14:30
De Treffers - Sint Bavo
0:0

márc. 24. 20:00
Estudiantes Caracas - Aragua
1:2 (1:0)
márc. 24. 21:00
Mineros Guyana - Zulia
1:1 (0:1)
márc. 24. 21:00
Estudiantes Mérida - Metropolitanos
3:0 (0:0)
márc. 24. 22:00
Monagas - Caracas
1:1 (0:0)
márc. 24. 02:30
AD San Carlos - Santos Guápiles
1:0 (1:0)
márc. 24. 18:00
Cartaginés - Saprissa
2:0 (1:0)
márc. 24. 18:05
Grecia - Carmelita
1:1 (0:0)
márc. 24. 22:05
Limón - Guadalupe
1:1 (0:1)
márc. 24. 22:55
Pérez Zeledón - UCR
3:1 (3:0)
márc. 24. 02:35
Auckland City - Team Wellington
1:3 (0:1)
márc. 24. 23:00
CD Platense - Honduras Progreso
2:0 (1:0)
márc. 24. 04:00
Dorados Sinaloa - Juárez
1:0 (1:0)
márc. 24. 04:00
Fidzsi-szigetek - Mauritius
1:0 (0:0)
márc. 24. 10:00
Galatasaray - Ümraniyespor
3:2 (0:1)
márc. 24. 10:00
Steaua Bukarest - AFC Progresul
2:0 (1:0)
márc. 24. 11:00
Dinamo Minsk - Granit Mikashevichi
4:0 (2:0)
márc. 24. 11:00
Tajvan - Salamon-szigetek
0:1 (0:1)
márc. 24. 12:00
Gaz Metan Medias - CFR Cluj
0:0
márc. 24. 13:00
Västeras SK - Syrianska FC
1:1 (1:0)
márc. 24. 13:00
Molde - Östersunds
4:1 (2:1)
márc. 24. 13:00
AIK - Brommapojkarna
2:2 (2:1)
márc. 24. 13:00
KFUM Oslo - Baerum
3:0 (1:0)
márc. 24. 13:00
Kuopion - SJK
2:1 (0:1)
márc. 24. 13:00
Sabah FK - FK Baku
1:1 (0:0)
márc. 24. 13:30
Kuban - Chita
1:1 (0:1)
márc. 24. 14:00
CS U Craiova - Botev Vratsa
5:0 (0:0)
márc. 24. 14:00
Akropolis - Dalkurd
0:0
márc. 24. 14:30
FCI Levadia - FS METTA/LU Riga
3:2 (1:1)
márc. 24. 15:00
Häcken - GAIS Göteborg
1:2 (0:2)
márc. 24. 15:00
Kongsvinger - Degerfors
1:2 (1:1)
márc. 24. 15:00
Mjällby - Hammarby
0:1 (0:1)
márc. 24. 15:00
Asane - Nest-Sotra
1:2 (0:2)
márc. 24. 15:00
Karpaty Lviv - Niva Ternopil
4:1 (4:1)
márc. 24. 15:00
Kazahsztán U21 - Észtország U21
1:2 (0:0)
márc. 24. 15:00
Lettország U19 - Örményország U19
3:1 (2:0)
márc. 24. 15:30
Kristiansund - Aalesund
1:0 (0:0)
márc. 24. 15:30
Mjondalen - Stabaek
0:1 (0:0)
márc. 24. 16:00
Ranheim - Sundsvall
1:1 (0:0)
márc. 24. 16:00
Tromso - Bodo/Glimt
2:4 (1:4)
márc. 24. 18:00
Viking - Haugesund
4:0 (3:0)
márc. 24. 21:00
Franciaország U21 - Dánia U21
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
189
30 (16%)
54 (29%)
258
187
28 (15%)
53 (28%)
246
196
21 (11%)
64 (33%)
233
189
22 (12%)
60 (32%)
230
196
21 (11%)
61 (31%)
227
196
18 (9%)
68 (35%)
226
   Tila
190
22 (12%)
58 (31%)
226
186
19 (10%)
65 (35%)
225
189
21 (11%)
59 (31%)
223
196
23 (12%)
51 (26%)
217

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont