Főoldal » Meccsek » 2019. március 24. » Ebro - Barcelona II

Ebro - Barcelona II 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 10-én is volt Ebro - Barcelona II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2019. március 24. 12:00

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Barcelona II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Barcelona II csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Barcelona II csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Ebro egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barcelona II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet, 7 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barcelona II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, a Lleida Esportiu. A Barcelona II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona vagy az Ontinyent. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Peralada, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. A Barcelona II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea, a Teruel vagy a Peralada. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1294., Barcelona II 486. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.