Főoldal » Meccsek » 2019. március 24. » Pontevedra - Guijuelo

Pontevedra - Guijuelo 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 28-án is volt Guijuelo - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2019. március 24. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Pasarón (Pontevedra)

Romay ('15, 1-0), Nacho López ('60, öngól, 1-1), José Rivera ('84, 2-1)

48%

• Raúl Ruiz, Edu Sousa és Kevin összesen hat Pontevedra - Guijuelo mérkőzésen szerepeltek.

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Guijuelo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Guijuelo csapatának kedvez (9:7).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Pontevedra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Pontevedra csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Pontevedra háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Guijuelo kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pontevedra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pontevedra 7 győzelmet és 6 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Guijuelo pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Pontevedra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Fuenlabrada. A Guijuelo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II vagy az Unión Adarve. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Pontevedra 1340., Guijuelo 1321. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pontevedra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.