Főoldal » Meccsek » 2019. március 24. » Teruel - Conquense

Teruel - Conquense 0:0

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2019. március 24. 17:00

Teruel utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Conquense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Conquense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Conquense csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Teruel háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Conquense kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Teruel sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Teruel 4 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Conquense pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Teruel jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Teruel olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell. A Conquense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II vagy az Ontinyent. A Teruel erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Teruel olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Peralada, az Espanyol II vagy a Cornella. A Conquense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón, az Espanyol II vagy az Olot. A Teruel csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Teruel 2949., Conquense 3275. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Teruel jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Teruel csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.