Főoldal » Meccsek » 2019. március 23.

Meccsek - 2019. március 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 23.)


márc. 23. 15:00
Grúzia - Svájc
0:2 (0:0)
márc. 23. 18:00
Svédország - Románia
2:1 (2:0)
márc. 23. 18:00
Gibraltár - Írország
0:1 (0:0)
márc. 23. 18:00
Málta - Feröer szigetek
2:1 (1:0)
márc. 23. 20:45
Spanyolország - Norvégia
2:1 (1:0)
márc. 23. 20:45
Olaszország - Finnország
2:0 (1:0)
márc. 23. 20:45
Bosznia-Hercegovina - Örményország
2:1 (1:0)
márc. 23. 20:45
Liechtenstein - Görögország
0:2 (0:1)
márc. 23. 16:00
Elche - Alcorcón
3:1 (2:1)
márc. 23. 18:00
Lugo - Albacete
0:3 (0:1)
márc. 23. 11:00
Vidi II - Ménfőcsanak
1:1 (0:1)
márc. 23. 15:00
Sárvár - Dunaharaszti
2:1 (2:1)
márc. 23. 15:00
Nagykanizsai TE - Ajka
1:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
Komárom - III. Kerületi TUE UPE
0:4 (0:3)
márc. 23. 15:00
Csepel - BKV Előre
0:0
márc. 23. 15:00
Pápai Perutz - Pénzügyőr
0:0
márc. 23. 15:00
Érd - Andráshida
3:2 (3:2)

márc. 23. 15:00
Nyírbátor - DVTK II
1:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
Gyöngyös - Debreceni EAC
5:0 (4:0)
márc. 23. 15:00
Sényő - Szolnoki MÁV
1:0 (0:0)
márc. 23. 15:00
Salgótarján - Tállya
1:0 (0:0)
márc. 23. 15:00
Putnok - Cigánd
0:4 (0:2)
márc. 23. 15:00
Tiszaújváros - ESMTK
2:3 (1:2)
márc. 23. 15:00
Füzesgyarmat - Eger
3:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
Sajóbábony - Jászberény
0:3 (0:2)
márc. 23. 15:00
Kecskeméti TE - Hódmezővásárhely
2:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
Pécsi MFC - Budapest Honvéd II
0:2 (0:0)
márc. 23. 15:00
Szekszárd - SZEOL
1:0 (0:0)
márc. 23. 15:00
Taksony - Szeged 2011
0:2 (0:2)
márc. 23. 15:00
FC Dabas - Dunaújváros
0:1 (0:1)
márc. 23. 15:00
Paks II - Kozármisleny
3:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
Rákosmenti KSK - Iváncsa
2:1 (1:0)
márc. 23. 15:00
Makó - Szentlőrinc
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 23. 18:00
Lecce - Ascoli
7:0 (5:0)
6 mérkőzés
márc. 23. 14:00
1860 München - Meppen
1:0 (1:0)
márc. 23. 14:00
Preußen Münster - Unterhaching
3:0 (1:0)
márc. 23. 14:00
Karlsruhe - Hansa Rostock
1:1 (1:0)
márc. 23. 14:00
Carl Zeiss Jena - Uerdingen
0:0
márc. 23. 14:00
Hallescher - Wehen Wiesbaden
1:4 (0:2)

10 mérkőzés
márc. 23. 13:00
Walsall - Barnsley
0:1 (0:0)
márc. 23. 16:00
Wimbledon - Gillingham
2:4 (1:2)
márc. 23. 16:00
Coventry - Oxford United
0:1 (0:0)
márc. 23. 16:00
Luton - Doncaster
4:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Plymouth - Bristol Rovers
2:2 (0:0)
márc. 23. 16:00
Rochdale - Scunthorpe
3:1 (1:1)
márc. 23. 16:00
Shrewsbury - Portsmouth
0:2 (0:1)
márc. 23. 16:00
Bradford - Blackpool
1:4 (0:1)
márc. 23. 16:00
Burton Albion - Accrington Stanley
5:2 (1:2)
márc. 23. 16:00
Peterborough - Southend
2:0 (1:0)
márc. 23. 19:00
Hércules - Olot
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 23. 21:10
Godoy Cruz - Deportivo Armenio
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 23. 22:55
FC Dallas - Colorado Rapids
2:1 (1:0)
márc. 23. 14:00
Burundi - Gabon
1:1 (0:0)
márc. 23. 16:00
Kamerun - Comore-szigetek
3:0 (0:0)
márc. 23. 16:30
Niger - Egyiptom
1:1 (0:0)
márc. 23. 17:30
Zambia - Namíbia
4:1 (0:0)
márc. 23. 17:30
Bissau-Guinea - Mozambik
2:2 (0:0)
márc. 23. 18:00
Elefántcsontpart - Ruanda
3:0 (0:0)
márc. 23. 19:00
Ghána - Kenya
1:0 (0:0)
márc. 23. 20:00
Szenegál - Madagaszkár
2:0 (0:0)
márc. 23. 20:00
Mali - Dél-Szudán
3:0 (0:0)

11 mérkőzés
márc. 23. 16:00
Carlisle - Cambridge United
2:2 (2:1)
márc. 23. 16:00
Colchester - Tranmere
0:2 (0:1)
márc. 23. 16:00
Cheltenham - Northampton
3:1 (2:0)
márc. 23. 16:00
Crawley - Lincoln City
0:3 (0:1)
márc. 23. 16:00
Grimsby - Bury FC
0:0
márc. 23. 16:00
Macclesfield - Stevenage
2:2 (1:1)
márc. 23. 16:00
Mansfield - Crewe
1:2 (0:0)
márc. 23. 16:00
Milton Keynes Dons - Yeovil
2:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Notts - Exeter
0:1 (0:0)
márc. 23. 16:00
Port Vale - Forest Green Rovers
0:2 (0:0)
márc. 23. 16:00
Swindon - Morecambe
4:0 (2:0)
márc. 23. 10:00
Olaszország U17 - Románia U17
3:0 (2:0)
márc. 23. 12:00
Németország U17 - Izland U17
3:3 (2:1)
márc. 23. 13:00
Portugália U17 - Lengyelország U17
2:1 (2:0)
márc. 23. 16:00
Hollandia U17 - Izrael U17
2:0 (2:0)
márc. 23. 17:00
Oroszország U17 - Skócia U17
3:0 (2:0)
márc. 23. 10:00
Írország U19 - Azerbajdzsán U19
3:1 (1:0)
márc. 23. 11:00
Németország U19 - Norvégia U19
0:1 (0:0)
márc. 23. 11:30
Szerbia U19 - Belgium U19
0:2 (0:1)
márc. 23. 13:00
Spanyolország U19 - Wales U19
5:1 (2:1)
márc. 23. 15:00
Görögország U19 - Anglia U19
2:1 (1:0)
márc. 23. 15:00
Franciaország U19 - Svájc U19
3:2 (2:1)
márc. 23. 15:00
Olaszország U19 - Ukrajna U19
3:1 (2:1)
márc. 23. 16:00
Hollandia U19 - Szlovénia U19
2:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Skócia U19 - Ciprus U19
4:0 (2:0)
márc. 23. 17:00
Izrael U19 - Lengyelország U19
1:0 (0:0)
márc. 23. 17:30
Csehország U19 - Dánia U19
3:1 (1:0)
márc. 23. 18:00
Portugália U19 - Törökország U19
3:0 (0:0)

márc. 23. 14:30
Lucchese - Aurora Pro Patria
3:1 (1:0)
márc. 23. 14:30
Pistoiese - Olbia
1:3 (0:1)
márc. 23. 14:30
Gozzano - Novara
0:0
márc. 23. 14:30
Juventus II - Pro Vercelli
3:0 (2:0)
márc. 23. 14:30
Cuneo - Alessandria
0:0
márc. 23. 14:30
Arzachena - Pontedera
3:0 (1:0)
márc. 23. 16:30
Pro Piacenza - Albissola
0:3 (0:0)
márc. 23. 20:30
Arezzo - Piacenza
1:1 (1:0)
márc. 23. 20:30
Pisa - Carrarese
1:0 (0:0)
márc. 23. 20:30
Entella - Siena
0:0
márc. 23. 16:00
Durango - Calahorra
1:2 (1:0)
márc. 23. 18:00
Arenas de Getxo - Tudelano
0:1 (0:1)
márc. 23. 18:00
Real Sociedad II - Amorebieta
1:2 (0:0)
márc. 23. 19:30
Union Langreo - Vitoria
0:0
márc. 23. 17:30
Unionistas de Salamanca - Fuenlabrada
3:1 (3:0)
márc. 23. 15:00
Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa
1:1 (0:1)
márc. 23. 01:00
Instituto - Los Andes
0:1 (0:0)
márc. 23. 18:30
Arsenal FC - Gimnasia Mendoza
3:1 (2:0)
márc. 23. 20:00
Chacarita Juniors - Guillermo Brown
3:1 (1:0)
márc. 23. 23:00
Temperley - Atlético Rafaela
2:1 (0:0)

márc. 23. 17:30
Connah's Quay - Ross County
1:3 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 23. 13:30
Chesterfield - Sutton
3:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Boreham Wood - Aldershot
0:2 (0:0)
márc. 23. 16:00
Halifax - Solihull Moors
2:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Barrow - Harrogate Town
2:2 (2:0)
márc. 23. 16:00
Braintree - Bromley
2:4 (0:3)
márc. 23. 16:00
Hartlepool - Wrexham
1:0 (1:0)
márc. 23. 16:00
Maidstone - Ebbsfleet
0:2 (0:1)
márc. 23. 16:00
Salford - Barnet
0:0
márc. 23. 16:00
Dundee United - Alloa
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 23. 04:00
Lindfield - Kariong United
2:0 (0:0)
márc. 23. 08:00
Bayside United - Grange Thistle
2:5 (0:0)
márc. 23. 09:00
Ridge Hills - Noosa Lions
1:6 (0:0)
márc. 23. 10:00
Willowburn - New Farm United
1:4 (0:0)
márc. 23. 14:00
Kerkyra - Ergotelis
2:1 (1:1)
márc. 23. 14:00
Sparta - Aittitos Spata
3:0*
márc. 23. 14:00
Aiginiakos - Kissamikos
0:4 (0:2)
márc. 23. 14:00
Platanias - Volos NFC
0:0
márc. 23. 14:00
Irodotos - Trikala
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 23. 15:30
Cabinteely - Limerick
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 23. 10:00
Arys - SDYuShOR 8
3:4 (0:0)
márc. 23. 12:00
Didara Sidikbeka - Akademiya Ontustik
0:2 (0:0)
márc. 23. 14:00
NS Drava - Nafta
2:0 (2:0)
márc. 23. 15:00
Fuzinar - Bilje
0:2 (0:0)
márc. 23. 15:00
Ankaran Hrvatini - Roltek Dob
0:1 (0:0)
márc. 23. 15:00
Jadran Dekani - Radomlje
2:2 (1:0)
márc. 23. 06:00
Omiya Ardija - Mito Hollyhock
1:1 (0:0)
márc. 23. 06:00
Yokohama FC - Gifu
2:0 (0:0)
márc. 23. 06:00
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
márc. 23. 06:00
Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
1:1 (0:1)
márc. 23. 07:00
Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama
0:1 (0:0)
márc. 23. 09:00
Ehime - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
márc. 23. 21:30
Trasandino - San Luis Quillota
0:0 / tizenegyesekkel 4:1
márc. 23. 21:30
San Antonio Unido - La Serena
1:2 (0:0)
márc. 23. 21:30
Colina - Santiago Morning
1:3 (0:1)
márc. 23. 21:30
Deportes Rengo - Barnechea
2:3 (0:0)
márc. 23. 22:00
Deportes Vallenar - Copiapó
2:1 (0:0)
márc. 23. 22:00
Iberia - Nublense
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 23. 19:15
Molinos El Pirata - Melgar
2:0 (0:0)
márc. 23. 21:30
Ayacucho - Alianza Lima
2:0 (0:0)

márc. 23. 20:00
Club Destroyers - San José
2:1 (1:0)
márc. 23. 22:15
Jorge Wilstermann - Nacional Potosí
2:0 (1:0)
márc. 23. 22:15
Cerro Porteno - Guaraní
5:2 (3:0)
márc. 23. 21:15
Deportivo Pasto - Millonarios
1:0 (0:0)
márc. 23. 23:00
Cúcuta - Atlético Nacional
1:3 (1:0)
márc. 23. 23:30
Alianza Petrolera - Deportivo Cali
1:0 (1:0)
márc. 23. 14:00
Institute - Coleraine
1:0 (0:0)
márc. 23. 16:00
Ards - Crusaders
2:2 (1:0)
márc. 23. 16:00
Ballymena - Warrenpoint
1:2 (1:1)
márc. 23. 18:30
Newry City FC - Glenavon
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 23. 15:30
Barry Town - Caernarfon Town
4:0 (2:0)
márc. 23. 15:30
Cardiff MU - Carmarthen
1:0 (0:0)
márc. 23. 15:30
Llanelli - Cefn Druids
1:3 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 23. 19:00
Saint Louis - Tampa Bay Rowdies
1:1 (1:0)
márc. 23. 20:00
Real Monarchs - L. A. Galaxy II
5:0 (1:0)
márc. 23. 21:00
Tulsa Roughnecks - Tacoma Defiance
4:0 (3:0)
márc. 23. 14:30
Barendrecht - Vitesse II
1:5 (0:1)
márc. 23. 14:30
Almere City II - Scheveningen
0:2 (0:2)
márc. 23. 15:00
Kozakken Boys - Maassluis
0:2 (0:0)
márc. 23. 15:00
Spakenburg - GVVV
2:1 (1:0)
márc. 23. 15:30
Katwijk - Rijnsburgse
2:1 (1:1)
márc. 23. 15:30
Koninklijke - Ijsselmeervogels
4:1 (1:1)
márc. 23. 15:30
Lienden - Hardenberg
0:5 (0:2)

márc. 23. 20:30
Anzoátegui - Trujillanos
1:3 (0:3)
márc. 23. 21:00
LALA - Deportivo Lara
2:3 (1:2)
márc. 23. 21:00
Carabobo - Deportivo Táchira
2:1 (0:0)
márc. 23. 21:15
Portuguesa FC - Zamora FC
0:1 (0:1)
márc. 23. 02:35
Eastern Suburbs - Canterbury United
1:0 (0:0)
márc. 23. 10:30
Kitchee - Yuen Long
3:0 (2:0)
márc. 23. 18:05
Al-Hilal - Ohod
0:0
márc. 23. 01:00
Peru - Paraguay
1:0 (1:0)
márc. 23. 02:00
Guatemala - Costa Rica
1:0 (1:0)
márc. 23. 03:15
Mexikó - Chile
3:1 (0:0)
márc. 23. 09:00
Thaiföld U19 - Kína U19
2:1 (2:0)
márc. 23. 09:30
Malajzia - Afganisztán
2:1 (1:1)
márc. 23. 10:00
Ho Chi Minh City - An Giang
2:0 (0:0)
márc. 23. 11:00
Rovaniemi - Oulu
0:0
márc. 23. 11:30
Vietnam U19 - Burma U19
2:1 (2:1)
márc. 23. 12:00
Alta - Tromsdalen
0:1 (0:0)
márc. 23. 12:00
Norrby - Jönköpings Södra
0:1 (0:0)
márc. 23. 12:00
Sylvia - Värnamo
0:2 (0:0)
márc. 23. 12:00
Utsikten - Gauthiod
3:1 (2:0)
márc. 23. 13:00
Trelleborg - Torns
1:2 (1:1)
márc. 23. 13:00
IFK Göteborg - Örgryte
1:0 (0:0)
márc. 23. 13:00
Mjällby - Lund
0:2 (0:2)
márc. 23. 13:00
SJK - TPV Tampere
0:0
márc. 23. 13:00
Strommen - Skeid
0:3 (0:2)
márc. 23. 13:00
Carlstad - Skövde
0:2 (0:0)
márc. 23. 13:00
Ferencváros - ZTE
2:2 (0:1)
márc. 23. 13:00
Landskrona - Rosengard
2:0 (1:0)
márc. 23. 13:15
Rosenborg II - Byasen
0:0
márc. 23. 13:30
Brage - Sandviken
3:0 (0:0)
márc. 23. 13:30
PKNS - Sabah
0:1 (0:1)
márc. 23. 13:45
Omán - Szingapúr
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (1:0)
márc. 23. 14:00
Öster - Kalmar
1:2 (1:2)
márc. 23. 14:00
Sirius - Frej
1:1 (0:1)
márc. 23. 14:00
Halmstad - Elfsborg
1:0 (1:0)
márc. 23. 14:00
HJK Helsinki - Flora Tallinn
3:0 (2:0)
márc. 23. 14:00
Örebro - Mariehamn
1:0 (0:0)
márc. 23. 14:00
Strindheim - Levanger
2:4 (0:2)
márc. 23. 14:00
Dinamo Zágráb - ND Mura
2:2 (2:0)
márc. 23. 14:00
Elverum - Moss
3:2 (0:2)
márc. 23. 14:15
Jaro - KPV Kokkola
2:0 (1:0)
márc. 23. 15:00
AFC Eskilstuna - Djurgarden
3:2 (0:1)
márc. 23. 15:00
Fredrikstad - Falkenberg
2:0 (2:0)
márc. 23. 15:00
Brann - Sogndal
3:0 (2:0)
márc. 23. 15:00
Bryne - FK Arendal
2:2 (1:1)
márc. 23. 15:00
Sandnes Ulf - Jerv
0:1 (0:0)
márc. 23. 15:00
Montenegro U19 - Finnország U19
2:1 (1:1)
márc. 23. 15:30
SJK Akatemia - TPV Tampere
0:0
márc. 23. 16:00
Stromsgodset - Start
1:1 (0:0)
márc. 23. 16:00
Raufoss - Notodden
2:2 (1:0)
márc. 23. 16:00
Zenit Szentpétervár - Austria Wien
0:3 (0:1)
márc. 23. 16:00
Jordánia - Szíria
0:1 (0:0)
márc. 23. 17:00
Szaúd-Arábia U20 - Uruguay U20
0:2 (0:0)
márc. 23. 18:00
Brazília - Panama
1:1 (1:1)
márc. 23. 19:00
Argentína U20 - Japán U20
1:0 (1:0)
márc. 23. 22:30
Antigua GFC - Atlante
1:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. BeZo
220
32 (15%)
72 (33%)
304
220
25 (11%)
88 (40%)
301
217
27 (12%)
81 (37%)
297
217
21 (10%)
95 (44%)
295
218
26 (12%)
79 (36%)
288
6. Xxy
218
23 (11%)
85 (39%)
285
220
22 (10%)
86 (39%)
282
221
26 (12%)
76 (34%)
282
219
25 (11%)
77 (35%)
279
10. Ptomy
219
22 (10%)
83 (38%)
276

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont