Főoldal » Meccsek » 2019. március 24. » Izarra - Athletic Bilbao II

Izarra - Athletic Bilbao II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 1-jén is volt Athletic Bilbao II - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2019. március 24. 17:00

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (14:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Izarra egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 2 győzelmet, 7 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Calahorra, a Sporting Gijón II vagy a Barakaldo. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Oviedo II, a Sporting Gijón II vagy a Gernika. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1542., Athletic Bilbao II 1278. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.