Főoldal » Meccsek » 2019. március 24. » Valencia II - Ejea

Valencia II - Ejea 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 7-én is volt Valencia II - Ejea mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2019. március 24. 12:00
Helyszín: Estadio Antonio Puchades (Paterna)

Adrián Guerrero ('30, 1-0), Lolo Plá ('51, 11-esből, 2-0), Eduardo Mingotes ('76, 2-1)

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Ejea győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Ejea csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Valencia II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Valencia II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Valencia II 2 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Valencia II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olot. Az Ejea pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Conquense. A Valencia II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante II, a Badalona vagy a Lleida Esportiu. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Peralada, a Levante II vagy az Espanyol II. A Valencia II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Valencia II 1425., Ejea 3124. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Valencia II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.