Főoldal » Focisták » Fehéroroszország focistái

Fehérorosz focisták listája

Fehérorosz játékosok ABC sorrendben

Sergey Politevich
(Shakhter Soligorsk)
Sergey Pyrkh
(Gomelzheldortrans)
Sergey Roslevich
(Gazovik Vitebsk)
Sergey Rusak
(Slutsk)
Sergey Rusakh
(Zhodino Yuzhnoe)
Sergey Schegrikovich
(Ostrovets FC)
Sergey Senyuk
(Partizan Salihorsk)
Sergey Shaplyko
(Shakhter Soligorsk)
Sergey Sorvin
(Leskhoz)
Sergey Sosnovskiy
(Neman Grodno)
Sergey Stetsko
(Bobovnya)
Sergey Tarchilo
(Molodechno)
Sergey Tereshko
(Edinstvo Dzerzhinsk)
Sergey Tkach
(DSK Gomel)
Sergey Tsvetinskiy
(BFC Daugavpils)
Sergey Turanok
(Molodechno)
Sergey Usenya
(Smorgon)
Sergey Vabishevich
(Dinamo Brest)
Sergey Veremko
(Torpedo Zhodino)
Sergey Volkov
(Vitebsk)
Sergey Volkov
(Osipovichy)
Sergey Yakimtsov
(Krumkachy)
Sergey Yunchits
(Meliorator Zhitkovichi)
Siamion Shastsilouski
(Slavia Mozyr)
Siarhei Kanash
(FK Minsk U19)
Siarhei Sazontchik
(BATE Borisov)
Sofian Rana
(Kronon)
Sokol Danila
(Slavia Mozyr)
Soulaimane Berradi
(Union St. Gilloise)
Stanislau Drahun
(BATE Borisov)
Stanislav Borzov
(Osipovichy)
Stanislav Gnedko
(Granit Mikashevichi)
Stanislav Kleshchuk
(Energetik-BGU Minsk)
Stanislav Klimenko
(Dinamo Brest)
Stanislav Kraevskiy
(Baranovichi)
Stanislav Kulina
(DYuSSh-3 Pinsk)
Stanislav Nakhimov
(Gomelzheldortrans)
Stanislav Tumkevich
(Ostrovets FC)
Stepan Makarov
(Baranovichi)
Stepan Yanuchok
(Grodnensky)
Tajia Soro
(Neman Grodno)
Taysir Adamchik
(FK Minsk)
Terentiy Lutsevich
(Naftan Novopolotsk)
Tikhon Plaksa
(Shakhter Soligorsk)
Timofey Sharkovskiy
(BATE Borisov)
Uladzislau Malkevich
(BATE Borisov)
Uladzislau Melnik
(Smolevichi-STI)
Vadim Antonyuk
(Partizan Salihorsk)
Vadim Bolbas
(Osipovichy)
Vadim Boyko
(Torpedo Zhodino)
Vadim Demidovich
(Dnepr Mogilev)
Vadim Derneyko
(Baranovichi)
Vadim Fastovets
(Krumkachy)
Vadim Kalechits
(Shchuchyn)
Vadim Martinkevich
(Shakhter Soligorsk)
Vadim Melnik
(Molodechno)
Vadim Mikheychik
(Torpedo Zhodino)
Vadim Mitnik
(Dnepr Mogilev)
Vadim Pigas
(Isloch)
Vadim Pobudey
(Torpedo Zhodino)
Vadim Prokopenko
(MKK-Dnepr)
Vadim Shchuro
(Tsementnik)
Vadim Sidorovich
(Grodnensky)
Vadim Spasyuk
(Kommunalnik)
Vadim Stashov
(Dnepr Mogilev)
Vadim Vasin
(Gazovik Vitebsk)
Vadim Yerchuk
(Torpedo Zhodino)
Valentin Belkevich
(Inter Baku)
Valentin Dikhtievsky
(FK Minsk U19)
Valeri Bocherov
(BATE Borisov)
Valeri Gorbachik
(Torpedo Zhodino)
Valeri Tarasenko
(Slavia Mozyr)
Valeri Zalevskiy
(DYuSSh-3 Pinsk)
Valerian Biruk
(Pershiy Regien)
Valeriy Fomichev
(Krumkachy)
Valeriy Gromyko
(BATE Borisov)
Valeriy Marov
(Luch Minsk)
Valeriy Potorocha
(Slavia Mozyr)
Valeriy Zhukovskiy
(Naftan Novopolotsk)
Valery Karnitsky
(Arsenal FC)
Valery Kuklevskiy
(Neman Mosty)
Valery Senko
(Arsenal FC)
Valery Stripeikis
(Naftan Novopolotsk)
Valery Zhukouski
(Neman Grodno)
Vasili Zhurnevich
(Kommunalnik)
Vasiliy Sovpel
(FK Gomel)
Vasily Khomutovsky
(Dinamo Minsk)
Veydyger Kirill
(Neman Grodno)
Victor Kravets
(Ruh Brest)
Victor Sotnikov
(BATE Borisov)
Victor Tyushkevich
(Baranovichi)
Viktor Berg
(Kommunalnik)
Viktor Bruevich
(Granit Mikashevichi)
Viktor Guralyuk
(Malorita)
Viktor Klimikhin
(Edinstvo Dzerzhinsk)
Viktor Kozlov
(Leskhoz)
Viktor Sevko
(Shchuchyn)
Viktor Shapel
(Svislach)
Viktor Shusta
(Neman-Agro)
Viktor Sokol
(Dinamo Brest)
Viktor Trotsyuk
(Niva Dolbizno)
Vitali Borovskiy
(Shchuchyn)
Vitali Gavrilchuk
(Edinstvo Dzerzhinsk)
Vitali Kostirev
(Shchuchyn)
Vitali Kostyurin
(Partizan Salihorsk)
Vitali Lisakovich
(Rubin Kazan)
Vitali Myadelets
(Gazovik Vitebsk)
Vitali Savoshko
(Smolevichi-STI)
Vitalius Gayduchik
(Dinamo Brest)
Vitaliy Bulyga
(Belshina)
Vitaliy Korostik
(Zorka-BDU)
Vitaliy Lanko
(Torpedo Zhodino)
Vitaliy Nadievskiy
(Neman Grodno)
Vitaliy Novik
(FK Gomel)
Vitaliy Rodionov
(BATE Borisov)
Vitaliy Rushnitskiy
(DYuSSh-3 Pinsk)
Vitaliy Sheleg
(Kommunalnik)
Vitaliy Shulyak
(Byaroza 2010)
Vitaliy Tarashchik
(Dnepr Mogilev)
Vitaliy Zheludok
(Platanias)
Vitaly Ignatenko
(Gomelzheldortrans)
Vitaly Ridlevych
(Naftan Novopolotsk)
Vladimir Aleksandrov
(Starye Dorogi)
Vladimir Beshta
(Osipovichy)