Főoldal » Focisták » Fehéroroszország focistái

Fehérorosz focisták listája

Fehérorosz játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8
Gleb Tretyak
(Dinamo Brest)
Gleb Vershinin
(Dnepr Mogilev)
Gleb Zakharen
(Ostrovets FC)
Gleb Zherdev
(Naftan Novopolotsk)
Hayk Mosahanian
(Zorka-BDU)
Hleb Hurban
(Smolevichi-STI)
Hleb Shevchenko
(Slavia Mozyr)
Igor Antsipov
(Ostrovets FC)
Igor Bobko
(Slutsk)
Igor Burko
(Shakhter Soligorsk)
Igor Chernyavskiy
(Energosbyt-BSATU)
Igor Dovgyallo
(Gorodeya)
Igor Karpovich
(Naftan Novopolotsk)
Igor Kazakov
(Shakhter Soligorsk U19)
Igor Khmelyuk
(Beltransgaz)
Igor Kholodkov
(Naftan Novopolotsk)
Igor Khomliak
(Granit Mikashevichi)
Igor Klimuk
(Neman Mosty)
Igor Kurgan
(DYuSSh-3 Pinsk)
Igor Lemeza
(Pripyat)
Igor Logvinov
(FK Minsk)
Igor Makarov
(FK Minsk)
Igor Malaschitski
(Shakhter Soligorsk)
Igor Maltsev
(Slavia Mozyr)
Igor Monich
(Energosbyt-BSATU)
Igor Rozhkov
(Arsenal FC)
Igor Semenov
(Slutsk)
Igor Shitov
(Dinamo Minsk)
Igor Stasevich
(BATE Borisov)
Igor Trukhov
(Naftan Novopolotsk)
Igor Tymonyk
(Slavia Mozyr)
Igor Yasinski
(Sputnik)
Igor Zayats
(FK Gomel)
Igor Zenkovich
(Kyzyl-Zhar)
Igor Zyulev
(Isloch)
Ilariya Baglay
(Gorodeya)
Illia Lukashevich
(Shakhter Soligorsk)
Illya Gavrilov
(Rotor Volgograd)
Illya Kolpachuk
(Ruh Brest)
Ilya Baglay
(Gorodeya)
Ilya Fedorenko
(Meliorator Zhitkovichi)
Ilya Galagush
(Energosbyt-BSATU)
Ilya Kazlovskiy
(SMI Autotrans)
Ilya Kondratenko
(Pershiy Regien)
Ilya Koval
(Baranovichi)
Ilya Kozlov
(BGU Minsk)
Ilya Kukharchyk
(Torpedo Zhodino)
Ilya Lyubaev
(Khimik Svetlogorsk)
Ilya Manaenkov
(Dnepr Mogilev)
Ilya Pukhov
(Stroitel Kapyl)
Ilya Sakhar
(Isloch)
Ilya Saplin
(Osipovichy)
Ilya Sen
(Sputnik)
Ilya Shkurin
(CSKA Moszkva)
Ilya Tsyvilko
(Dainava Alytus)
Ilya Tyunis
(Neman-Agro)
Ilya Udodov
(Dnepr Mogilev)
Ilya Ushakov
(FK Minsk)
Ilya Valetko
(Shakhter Soligorsk U19)
Ilya Vasilevich
(Slavia Mozyr)
Ilya Velich
(Slutsk)
Ilya Zatenko
(FK Gomel)
Ilya Zhukov
(FK Minsk U19)
Ilyaz Safi
(Smolevichi-STI)
Ivan Bakhar
(Dinamo Minsk)
Ivan Butenas
(Torpedo Zhodino)
Ivan Davidovich
(Shakhter Soligorsk U19)
Ivan Gomozov
(Isloch)
Ivan Kanonikh
(Polotsk)
Ivan Kirichenko
(Oshmyany)
Ivan Kisel
(Sputnik)

Ivan Litvinov
(Bumprom)
Ivan Maevski
(Lokomotiv Astana)
Ivan Mager
(Ostrovets FC)
Ivan Mesnikovich
(Meliorator Zhitkovichi)
Ivan Sadovnichiy
(Kaisar Kyzylorda)
Ivan Sanko
(Krumkachy)
Ivan Shavel
(Smolevichi-STI)
Ivan Sitko
(Partizan Minsk)
Ivan Soulim
(Slavia Mozyr)
Ivan Sulim
(SKVICH)
Ivan Varabyou
(FK Minsk U19)
Ivan Vasilenok
(Krumkachy)
Ivan Veras
(Krumkachy)
Ivan Zhestkin
(FK Gomel)
Jan Tigorev
(Dinamo Minsk)
Kirill Beznosik
(Ostrovets FC)
Kirill Chernook
(Dinamo Brest)
Kirill Gusev
(Dnepr Mogilev)
Kirill Kaplenko
(Gazovik Orenburg)
Kirill Leonovich
(Torpedo Zhodino)
Kirill Pavlyuchek
(Slavia Mozyr)
Kirill Pechenin
(Dinamo Brest)
Kirill Polkhovskiy
(Dinamo Brest)
Kirill Premudrov
(Torpedo Zhodino)
Kirill Rodionov
(Dinamo Minsk)
Kirill Shreytor
(Baranovichi)
Kirill Sidorenko
(Dnepr Mogilev)
Kirill Velenko
(Baranovichi)
Kirill Vergeychik
(Dinamo Minsk)
Kirill Zinovich
(FK Minsk)
Kiryl Kirylenka
(Olimpik Donetsk)
Kiryll Tsevan
(Shakhter Soligorsk U19)
Kiryll Yankovsky
(Shakhter Soligorsk)
Konstantin Burskiy
(Pershiy Regien)
Konstantin Fedyuchok
(Energosbyt-BSATU)
Konstantin Rudenok
(Dinamo Minsk)
Konstantin Shevelev
(Dinamo Minsk)
Krasimir Kapov
(Dnepr Mogilev)
Leonid Khankevich
(Smolevichi-STI)
Leonid Kovel
(Belshina)
Makar Litskevich
(Shakhter Soligorsk)
Makism Roubut
(Kommunalnik)
Maksim Azarko
(BGU Minsk)
Maksim Bal
(Meliorator Zhitkovichi)
Maksim Belov
(Shakhter Soligorsk)
Maksim Bordachev
(Torpedo Zhodino)
Maksim Burak
(Osipovichy)
Maksim Chizh
(Ruh Brest)
Maksim Domashevich
(Baranovichi)
Maksim Dombrov
(Spartak Shklov)
Maksim Filippovich
(Neman Mosty)
Maksim Kasarab
(FK Minsk)
Maksim Khodenkov
(Dnepr Mogilev)
Maksim Kovalchyk
(Dinamo Brest)
Maksim Kovalev
(Krumkachy)
Maksim Kovel
(Arsenal FC)
Maksim Kruglenya
(Baranovichi)
Maksim Lepeshko
(Baranovichi)
Maksim Lotysh
(Dinamo Brest)
Maksim Lukashevich
(Neman Grodno)
Maksim Lutski
(FK Minsk)
Maksim Makarov
(Gorodeya)
Maksim Miakish
(Slavia Mozyr)
Maksim Pavlovets
(Granit Mikashevichi)
Maksim Plotnikov
(Dinamo Minsk)
Maksim Prontov
(Spartak Shklov)
Maksim Rybakov
(Dnepr Mogilev)
Maksim Sanets
(Tarpeda)
Maksim Savostikov
(Smolevichi-STI)
Maksim Shablovski
(Shakhter Soligorsk U19)
Maksim Shilo
(Dnyapro Mahiljov)
1 2 3 4 5 6 7 8